• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 119 )

Wpis dodał Łukasz
Łukasz
Wysyłka 10/10
21-03-2017
Wpis dodał Darek
Darek
2 zamowienia i jedno i drugie zrealizowane bez zarzutu. Pozdrawiam i do nastepnego...
21-03-2017
Wpis dodał kaczor
kaczor
HCG Eurigil 5000iu ..jak to jest z tymi ui ? to jest 5000 j.m w 1 ml ?
20-03-2017

Anapolon (Oxymetholone)

Anapolon jest najsilniejszym, doustnym związkiem sterydowym, który jest pochodną dihydrotestosteronu, który jest obecnie dostępny tylko w Meksyku. Klinicznie Anapolon był często przepisywany w leczeniu niedokrwistości, który był spowodowany niedoborem produkcji czerwonych krwinek. Te wysokie właściwości androgenne i anaboliczne jakie ma Anapolon zostały nabyte dzięki jego strukturze , dzięki niemu uzyskamy dużą masę mięśniową jak i wzrost siły . Wielu sportowców twierdzi że zwiększa siłę i masę , w bardzo krótkim okresie czasu. Ta cecha pozwoliła by związek jakim jest Anapolon stał się bardzo popularnym wyborem wśród doustnych związków sterydowych , a popularność uzyskał wśród wielu sportowców, przede wszystkim tych płci męskiej.

Większość sportowców doświadczyło wzrost masy ciała o około 10 do 15 funtów i więcej, w ciągu dwóch tygodni od zażywania tego związku. Jest to oczywiste , że w dużej mierze przypisać to możemy ogromnej ilości retencji wody, które natychmiast zwiększa średnice mięśni, co z kolei pozwoliło na szybkie zwiększenie rozmiarów. W związku z tym, ta zachowana ilość wody w komórkach mięśni i stawów wpływa również dodatkowo na gładki wygląd , a wzrost rozmiaru był ilościowy nie jakościowy. Retencja wody jednak ma wpływ na tzw. smarowanie stawów , to zostało docenione przez większość sportowców, ponieważ ta cecha nie jest akceptowana do intensywnych treningów, które często wcześniej były nieco ograniczone, ze względu na ból w stawach.

Anapolon to związek sterydowy , doustny , powoduje dalszy wzrost liczby czerwonych krwinek, które z kolei umożliwiły mięśniom wchłonąć więcej tlenu. To by ogólnie spowodowało, że mięśnie są w stanie przetrwać większy stres fizyczny, który wystąpił ze względu na znaczny wzrost objętości krwi. Efekt pompy często jest doświadczany podczas treningu poszczególnych mięśni, a nawet staje się nieco bolesny, do tego stopnia, że ​​ćwiczenia wykonywane są często przerywane.Jednak ta percepcja zwiększonej wytrzymałości i mocy nie jest powszechnie pożądana przez wszystkich sportowców, którzy praktykowali samodzielnego podawania tego związku. Kilku zawodników śmiało również twierdzi, że inną wyróżniającą cechą Anapolonu, było zwiększone trwanie , ponieważ związek ten jest w stanie pobudzić regenerację organizmu, które często umożliwiła dalsze budowanie mięśni, postępy itp.


Jednak, mimo że substancja Anapolon jest silna, to niestety również jest wysokie zagrożenie wystąpienia mocnych działań niepożądanych . Kilku sportowców doświadczyło nadmiernej retencji wody, które czasem zaowocowało wysokim ciśnieniem krwi. Anapolon miał bardzo wysokie poziomy DHT, i był bardzo toksyczny dla wątroby, ze względu na właściwości to C-17 alphaallrylated sterydowych.

Chociaż związek jakim jest Anapolon znany był z szybkiego przyrostu siły i masy, to wykorzystanie go przez początkujących nie jest dobrym pomysłem.

Co do zawodników zaawansowanych zaleca się dawkowanie 50-100 mg dziennie.

Maksymalny okres dawkowania to 6 tygodni .

Podczas kuracji Anapolonem warto pod ręką mięć jeden z AI ( np. Arimidex, aromasin, proviron).

Po pewny i sprawdzony anapolon , zapraszamy na euro-sterydy.pl