• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 359 )

Wpis dodał Lukasz
Lukasz
Witam, chciałem opisac swoje doswiadczenie z EP enan,otóż wyglada to tak ze kupilem tescia poniew ...
10-10-2018
Wpis dodał Kamil
Kamil
Wszystko ok
02-10-2018
Wpis dodał Daniel
Daniel
Wszystko szybko i sprawnie. Polecam
31-08-2018

Rich Piana zmarł 24 sierpnia 2017 roku, w wieku 45 lat. Śmierć nastąpiła w skutek urazu głowy i utraty przytomności.

Rich Piana był kulturystą, a także założycielem "Rich Piana 5% Nutrition", firmy sprzedającej odżywki i suplementy diety dla sportowców. Był również gwiazdą mediów społecznościowych. Jego konto na Instagramie obserwowało ponad milion osób.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w jego własnym domu, w łazience. Dziewczyna Richa, Chanel Jansen, obcinała mu włosy, kiedy nagle mężczyzna stracił przytomność i upadając na podłogę, uderzył się w głowę. Pomoc została wezwana natychmiast i udzielono mu pierwszej pomocy. Sanitariusze zauważyli biały proszek na stoliku nocnym Richa i podejrzewając przedawkowanie narkotyków podali mężczyźnie Narcan. Lek ten miał zatrzymać ewentualne działanie środka odurzającego, jednak Piana nie odzyskał przytomności. Po tym zabiegu został niezwłocznie przetransportowany do szpitala, gdzie przeprowadzono dalsze badania. Ponieważ pacjent pozostawał nieprzytomny, wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, aby zapobiec uszkodzeniom mózgu.

Policja, po przeprowadzonym śledztwie, wydała oświadczenie, że w domu Richa znaleziono 20 fiolek zawierających sterydy. Podejrzewano również, że biały proszek na stoliku nocnym to najprawdopodobniej kokaina. Nie podano żadnej oficjalnej przyczyny i nadal nie wiadomo dlaczego Rich Piana stracił przytomność. Portale plotkarskie sugerowały, że wypadek był efektem przedawkowania narkotyków. Jednak nikt z otoczenia mężczyzny nie potwierdził tych doniesień.

Przez tydzień od wypadku nie pojawiały się żadne nowe informacje na temat Richa, co nie napawało optymizmem. Oznaczało to, że jego stan się nie poprawiał.

Niestety, w nocy, 24 sierpnia, Rich Piana zmarł na skutek doznanych obrażeń. Było to kolejne tragiczne wydarzenie tego tygodnia. Dwa dni wcześniej zmarł również Dallas McCarver, który zadławił się jedzeniem i stracił przytomność. Dallas był profesjonalnym kulturystą, u progu doskonale zapowiadającej się kariery.