• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 128 )

Wpis dodał Krzysztof
Krzysztof
Towar przyszedł szybko...<br/>Przetestuje sie wypowiem. Jaak narazie gitarra...pozdrawiam
21-04-2017
Wpis dodał Mirek
Mirek
Dziękuje za fachowe porady , cykl przebiegł efektywnie i bezpiecznie :) <br/>Pozdrawiam
21-04-2017
Wpis dodał Robert
Robert
Zakupy. Ok paczka doszła bez problemów super, polecam i pozdrawiam. Następne zakupy będą więks ...
20-04-2017

Anavar (Oxandrolone)


Oxandrolon nie aromatyzuje i przyczynia się do poprawy twardości , jak i jakości mięśni. Kolejną jego zaletą jest to, że pobudza on jak żaden inny steryd anaboliczny syntezę fosforanu kreatyniny , co skutkuje dużym przyrostem siły, a możemy go jeszcze zwiększyć poprzez regularne spożywanie czerwonego mięsa lub dodanie do cyklu monohydratu kreatyny. Najlepiej widoczne właśnie w trakcie diety jest to że przy pomocy Oxandrolonu utrzymujemy wysoki poziom siły, co stanowi absolutny fundament w kierunku zachowania zdobytej masy mięśniowej. Niektórzy kulturyści biorą Oxandrolon w kombinacji z innymi sterydami aby zyskać mięśnie o dużej twardości. Anavar jest bardzo popularny w cyklach z innymi sterydami , gdzie również zauważono jego wpływ na wytrzymałość i regenerację mięśni.


Anavar lub popularnie nazywana Oxa jest często uznawany za słaby steryd. Jednym z powodów jest to, że korzystanie z samej tylko oxy ,nigdy nie jest maksymalnie skuteczne. Drugim powodem jest to, że kulturyści i sportowcy innych dyscyplin, czasami dosyć niefortunnie i nie uzasadniają porównań przy ocenie sterydów anabolicznych. Jeśli mówią, na przykład 8 tabletek dziennie to mało, wtedy stosowanie oxy jest według nich bezużyteczne lub słabe. I tradycyjnie, oxandrolone był dostępny w tabletkach 2,5 mg Anavar, udowadniając tylko 20 mg na dobę z taką praktyką, co stanowi łącznie tylko 140 mg / tydzień. Dla porównania, w tej dawce testosteron daje również niewielkie rezultaty. Rzeczywiście, kilka sterydów anabolicznych dają dramatyczne wyniki w tej dawce, ale nie są one nazywane słabymi . Właściwy wniosek jest taki, że Anavar w tabletkach był indywidualnie słaby, ale nie to , że lek nie ma ogólnie mocy , w połączeniu z innymi sterydami daje przyzwoite efekty.

Ponieważ wyższe dawki Anavar w tabletkach są już dostępne na przykład, za pośrednictwem firmy Euro-Pharmacies, reputacja Oxandrolone uległa poprawie.
Farmakologicznie, stwierdzono, że oksandrolon słabo wiąże się z receptorem androgenowym. Wydaje się to w sprzeczności ze specyfikacją tego produktu, ale to, co stwierdzono. Być może jest tak, że to, co pojawia się w organizmie nie jest tak same, jak występuje w badaniach in vitro, czy może istnieje w innym ciekawym zjawiskiem występującym.

Z praktycznego punktu widzenia, jednak zachowanie spiętrzania Oxandrolone wymaga, aby został on sklasyfikowany jako steryd klasy I : łączy synergistycznie się z tymi sterydami kategorii klasy II, ale tylko addytywnie ze związkami klasy I. Z praktycznego punktu widzenia wychodzi na to że jest dość silnym lekiem - to znaczy, ma dobrą skuteczność na miligram. Ułożone ze sterydami klasy II, Anavar jest dość skuteczny w dawkach 75 mg / dzień.

Anavar nie aromatyzuje i konwertuje do DHT i ma 8-godzinny okres półtrwania. Zatem umiarkowane dawki musimy przyjmować rano , rzadziej brane jest w nocy , dzięki temu dostarcza rozsądne poziomy androgenów w ciągu dnia i wczesnym wieczorem.

Jedno z badań wykazało, że oxandrolone jest lepszy od testosteronu i Deci (nandrolonu) jeżeli zależy nam na redukcji tkanki tłuszczowej w jamie brzusznej u mężczyzn, a przynajmniej u otyłych starszych mężczyzn w konkretnych niskich dawkach wykazało u badanych dobre rezultaty, które niekoniecznie były równie silne. Z tego wynika, że anavar biorąc pod uwagę uogólnienia , jest bardzo popularna wśród kulturystów.


W przypadku stosowania niskich dawek oxy, stwierdzono że dla większości sportowców, małe dawki Anavar stosowane , są bardziej skuteczne niż , w przypadku tzw.”cięcia” w równych dawkach większości innych sterydów anabolicznych. To może być częściowo lub w całości spowodowane , tym że z naturalnych dodatków do własnego testosteronu: takie wykorzystanie oxandrolone nie może hamować jego produkcji, użytkownik może cieszyć się zarówno z pełnego efektu naturalnego testosteronu i jego wpływu z brania Oxandrolone. W przeciwieństwie do niskich dawek testosteronu lub wykorzystania nandrolonu powoduje znaczne zahamowania naturalnego testosteronu, a więc jest mniejszy łączny efekt.

Oxandrolone,tak jak w przypadku innych 17-alkilowanych sterydów, jest toksyczny dla wątroby. W pewnym momencie sądzono, że tak nie jest, ale badania kliniczne i praktyczne doświadczenia z Oxandrolonem wykazały, że toksyczność dla wątroby rzeczywiście może być problemem , wynikającym z długotrwałego użytkowania. Wierzę, że zwykła zasada ograniczenia wykorzystania 17-alkilowany do 6 tygodni w czasie powinny być stosowane, i minimalizują efekty uboczne.

Trenbolon lub Primobolan są odpowiednio substytutami Anavaru,jednak nie mają problemów z toksycznością wątroby.

Ciekawym zastosowaniem leku, który wykorzystywany jest doustnie, jest zastosowanie go jako środka zażywanego rano , w tzw. pomostowo pomiędzy cyklami, które moim zdaniem powinno być zrobione - jeśli zostanie zrobione - dopiero po odzyskaniu pełni normalnej produkcji testosteronu z ostatniego cyklu. Co najmniej 20 mg oxandrolonu, zwykle dopuszczalne jest w tym rozwiązaniu. Idealnie, poziom testosteronu mierzy się monitorowaniem tego pomostu. Czynnikiem ograniczającym takich mostków jest kwestia toksyczności wątroby.

W odniesieniu do korzystania przez kobiety, podczas gdy istnieje powszechne przekonanie, że Anavar , w rzeczywistości nie jest niczym niezwykłym w przypadku przy 20 mg / dobę i mogą pojawić się w znacznie niższych dawkach .


Dwie najlepsze zastosowania dla Anavaru są w dowolnych okresach mostku między cyklami, ale pamiętajmy aby zachować ostrożność, aby uniknąć zbyt długiego czasu trwania ciągłego 17-aldehydu zażywania.