• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 121 )

Wpis dodał DAREK
DAREK
Poszły dziś badania na testo. Skali zabraklo wynik &gt;1500 ng/l (skala to max 800) <br/>Bite 350m ...
27-03-2017
Wpis dodał kamil
kamil
Szczerze polecam GEP<br/>Cypiolic 750mg week kosi strasznie :]
25-03-2017
Wpis dodał Łukasz
Łukasz
Wysyłka 10/10
21-03-2017

8 GODZIN


Chwytliwa nazwa jak na dietę : Dieta osiem godzin to metoda opracowana przez dwie osoby: Davida Zinczenkę i Petera Moora. Założenie tej diety polegają na tym że jest ona ściśle określonym trybem żywienia – posiłki możemy spożywać przez 8 godzin w ciągu doby, przez pozostałe 16 godzin nasz organizm ma odpoczywać, a w tym samym czasie nasz układ trawienny regeneruje się.

Pamiętajmy jednak że taki sposób odżywiania nie jest wskazany dla osób cierpiących na różne choroby, np. cukrzycę. Najpewniej będzie przed podjęciem decyzji o stosowaniu tej diety udać się do specjalisty aby zasięgnąć opinii czy nie ma przeciwwskazań. Jeżeli ten opracuje dla nas odpowiedni plan żywieniowy, spróbujmy podjąć wyzwanie , a może uda nam się usprawnić nasz metabolizm. Świetnym uzupełnieniem diety 8 godzinnej jest tylko a może dla niektórych aż 8 minutowy cykl ćwiczeń każdego dnia przed naszym śniadaniem, który pomoże nam ustabilizować wagę.
Zasady diety 8 godzinnej


Według autorów diety, to co będziemy jeść w trakcie diety, ma drugorzędne znaczenie, wiadomym jest jednak że muszą to być posiłki pełnowartościowe i zdrowe, ale najważniejsze dla nas jest to abyśmy nie wychodzili poza przedział czasowy , jak sama nazwa wskazuje 8 godzin a po nim nie podjadać nic . Warto abyśmy spróbowali jak najbardziej opóźnić śniadanie, aby nie skończyć naszego cyklu o 15. Na przykład jedząc śniadanie o 9 kończymy jedzenie o godzinie 17. W tym celu po przebudzeniu możemy wypić filiżankę kawy lub herbaty, a dopiero później zjeść pełno wartościowe śniadanie.

Ważne jest abyśmy pamiętali o tym aby pić jak najwięcej wody, odwodnienie organizmu jest bardzo niebezpieczne. Powinniśmy jeść maksymalnie do pięciu posiłków dziennie, w dowolnych odstępach czasu. Jest to bardzo wygodne przy dzisiejszym trybie życia większości z nas. A teraz najważniejsza zasada – Nie musimy przestrzegać diety 8 godzinnej codziennie. Autorzy metody obiecują efekty nawet przy stosowaniu jej trzy razy w tygodniu.
Jakie efekty?

Zdaniem autorów – kiedy jemy w ciągu 8 godzin dziennie , maksymalnie 5 posiłków– jesteśmy w stanie zrzucić 5 kg w tydzień, a w skali miesiąca możemy dojść nawet do 10 kg!!! Dieta 8 godzin jest dość kontrowersyjna, ale też warta wypróbowania. W ostateczności ryzykujemy tylko tym, że nie stracimy tyle kilogramów, ile byśmy chcieli.


Wygodne jest to że nie kosztuje nas ona czasu ani jakiś szczególnych przygotowań , możemy jeść to co do tej pory pod warunkiem że są to zdrowe , pełnowartościowe posiłki , bo nie oszukujmy się jedząc 5 razy w ciągu 8 godzin hamburgery nie oczekujmy wspaniałych rezultatów , ale jeżeli już ktoś wyrobił w sobie zdrowe nawyki żywieniowe może praktycznie z marszu spróbować takiej właśnie 8 godzinnej metody :)


Po więcej informacji zapraszamy na nasze strony internetowe euro-peptydy.pl i euro-sterydy.pl