Testosteron Boldenon Turanabol

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin

Pemo83

Testosteron Boldenon Turanabol

Post autor: Pemo83 » pt kwie 09, 2021 9:06 am

Witam serdecznie
Na wstepie chce bardzo podziękować koledze Sterydy za pomoc w doborze cyklu i dzielenie sie z nami wiedzą i doświadczeniem.
Paczka dotarła foto w zalaczniku i zgodnie z obietnica zaczynam loga z opisem postępów.
Cyklu jeszcze nie zacząłem z powodow koronawirusowych - zamykanie silowni, kwarantanny itp. Wiec musialem przeorganizować treningi na domowe. Zorganizowalem sprzet, wykupilem diete i plan treningowy.
Obecnie robie roztrenowanie na sucho po przestoju zeby rozruszac stare kosci ;)
Mysle ze w polowie kwietnia wjadą pierwsze strzaly :)
Ps. Samopoczucie i checi do treningow poprawione od samego patrzenia na towar leżący w szafce hehe.
Pozdrawiam
Załączniki
IMG_20210409_103829.jpg
(3.16 MiB) Nie pobierany

Pemo83

Re: Testosteron Boldenon Turanabol

Post autor: Pemo83 » pt kwie 09, 2021 10:07 am

Aha no i w poniedzialek wlatują badania przed cyklowe:
Testosteron
Prolaktyna
Estradiol
LH
FSH
TSH
ALAT, ASPAT

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » pt kwie 09, 2021 1:19 pm

Fajna apteczka :D
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » sob kwie 10, 2021 10:02 am

Pemo83 pisze:
pt kwie 09, 2021 9:06 am
Witam serdecznie
Na wstepie chce bardzo podziękować koledze Sterydy za pomoc w doborze cyklu i dzielenie sie z nami wiedzą i doświadczeniem.
Paczka dotarła foto w zalaczniku i zgodnie z obietnica zaczynam loga z opisem postępów.
Cyklu jeszcze nie zacząłem z powodow koronawirusowych - zamykanie silowni, kwarantanny itp. Wiec musialem przeorganizować treningi na domowe. Zorganizowalem sprzet, wykupilem diete i plan treningowy.
Obecnie robie roztrenowanie na sucho po przestoju zeby rozruszac stare kosci ;)
Mysle ze w polowie kwietnia wjadą pierwsze strzaly :)
Ps. Samopoczucie i checi do treningow poprawione od samego patrzenia na towar leżący w szafce hehe.
Pozdrawiam
O jak milo : ) witamy witamy :)
Fajnie ze napisales : ) czekamy na loga :) i dobra zabawe : ) wiec pisz ile sie da - i zadawaj pytan tyle i tylko mozesz : )
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Pemo83

Post autor: Pemo83 » wt kwie 13, 2021 8:44 am

Tak wlasnie myslalem nad tym ze dlugi przestoj mialem i kosci i miesnie zastane.
Czy na rozruch nie lepiej by bylo testosteron solo przez jakis miesiac walić , zeby wejsc w tryb treningowy, nie pozrywać sie. A potem wejsc na bombe z boldkiem???

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » śr kwie 14, 2021 9:55 am

Pemo83 pisze:
wt kwie 13, 2021 8:44 am
Tak wlasnie myslalem nad tym ze dlugi przestoj mialem i kosci i miesnie zastane.
Czy na rozruch nie lepiej by bylo testosteron solo przez jakis miesiac walić , zeby wejsc w tryb treningowy, nie pozrywać sie. A potem wejsc na bombe z boldkiem???
wiesz co to juz lepiej rozruch zrob na sucho:) czyli 5-6 tyg roztrenowanie - dobre jedzenie trening - to bedzie super baza do cyklu

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » ndz kwie 18, 2021 9:28 am

Do badań dorzuć FT3, FT4 bo samo TSH nic Tobie nie zobrazuje.

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

Pemo83

Post autor: Pemo83 » pt maja 28, 2021 9:07 pm

Dzięki za podpowiedź. Dorzucę te badania. Ale trochę się u mnie pojeb.ło bo zdjagnozowali mi chorobę crohna lesniowskiego :( Trochę się podłamałem, ale już się zbieram, dziś otworzyli siłkę więc pierwszy trening wjechał ;) polatam kilka tygodni rozgrzewkowo ale nie wiem czy z tym schozeniem zaplanowany cykl nie jest za mocny. Myślę nad zredukowaniem preparatów do damego tescia. Jak sądzicie?

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pt maja 28, 2021 9:25 pm

Pemo83 pisze:
pt maja 28, 2021 9:07 pm
Dzięki za podpowiedź. Dorzucę te badania. Ale trochę się u mnie pojeb.ło bo zdjagnozowali mi chorobę crohna lesniowskiego :( Trochę się podłamałem, ale już się zbieram, dziś otworzyli siłkę więc pierwszy trening wjechał ;) polatam kilka tygodni rozgrzewkowo ale nie wiem czy z tym schozeniem zaplanowany cykl nie jest za mocny. Myślę nad zredukowaniem preparatów do damego tescia. Jak sądzicie?
Powiedz mi jak ci ją stwiedzili ?? po jakich badaniach i jaki doktor ?? napsiz coś wiecej bo to ciekawe - wtedy napsize ci wiecej na ten temat co urzywac , co jesc i jakie suple ok i napisz w jakim silnym stanie stanie zapalnym jestes -pozdro

Pemo83

Post autor: Pemo83 » sob maja 29, 2021 12:20 pm

Miałem kolonoskopie jakiś miesiąc temu. Lekarz oczywiście gastroenterolog robił badanie. Wycinki poszły do zakładu anatomii patologicznej. Zapalenie mam na odcinku jelita cienkiego. Nie mam rozwolnień ani krwi w kale tak jak to opisują ludzie na grupach na fb. Jak chcesz mogę wrzucić wyniki badań?
Gastrolog przepisał mi Pentaze, na crona. Po koło o wyszła mi jeszcze bakteria yersinia i na nią jadłem Biseptol 2 tyg i teraz po kolejnych 2 tyg mam zbadać czy się jej pozbyłem, czyli po 7 czerwca idę na badanie.

ODPOWIEDZ