Pierwszy cykl - TEST PROP - start vs wyniki badań

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21, Forin

Tamasz

Pierwszy cykl - TEST PROP - start vs wyniki badań

Post autor: Tamasz » sob paź 23, 2021 7:15 am

Witam serdecznie,
wracam po półrocznej przerwie do treningów - wakacje były długie więc troche zaległości powstało + dużo pracy, mało diety przez ostatni czas.
Ogólnie z sylwetki jestem zadowolony chciałbym zrzucić oponkę i trochę zejść z kilogramów.
Treningi ze względu na ograniczony czas będą tylko rano - ok. 1.5h dziennie więc planuje 3x trening siłowy, 3x cardio naprzemiennie (co drugi dzień).
Do tego chciałbym wejść na swój pierwszy cykl z propem jednak wyniki badań trochę zaciągnęły hamulec ręczny - załączam i proszę o opinie czy mogę wchodzić na cykl i dietą oraz ewentualnymi suplementami (ewentualnie proszę o wskazówki czym) cholesterol się wyrówna czy też najpierw wyrównać cholesterol a następnie wejść na cykl.
Dodam, że badania robiłem do tej pory raz w roku i pierwszy raz cholesterol wyskoczył ponad normę - może słaba dieta wakacyjna? :)

Waga 98
Wzrost 185
Wiek 35
Jaki bilans kaloryczny proponujecie aby zaszła rekompozycja z nastawieniem na gubienie opony?

Ze środków na cykl mam zabezpieczone:
Prop
Clomid
HCG
tamoxifen
Arimidex

Z góry dziękuje!
Załączniki
morfo.jpg
(352.02 KiB) Nie pobierany
lipido.jpg
(474.35 KiB) Nie pobierany
horm.jpg
(368.75 KiB) Nie pobierany

Awatar użytkownika
Forin

Re: Pierwszy cykl - TEST PROP - start vs wyniki badań

Post autor: Forin » sob paź 23, 2021 7:55 am

Tamasz pisze:
sob paź 23, 2021 7:15 am
Witam serdecznie,
wracam po półrocznej przerwie do treningów - wakacje były długie więc troche zaległości powstało + dużo pracy, mało diety przez ostatni czas.
Ogólnie z sylwetki jestem zadowolony chciałbym zrzucić oponkę i trochę zejść z kilogramów.

Do tego chciałbym wejść na swój pierwszy cykl z propem jednak wyniki badań trochę zaciągnęły hamulec ręczny - załączam i proszę o opinie czy mogę wchodzić na cykl i dietą oraz ewentualnymi suplementami (ewentualnie proszę o wskazówki czym) cholesterol się wyrówna czy też najpierw wyrównać cholesterol a następnie wejść na cykl.
witam,
'
masz nisko naturalny testosteron (280ng/dl), wchodz zdecydowanie na egzogenny i równolegle poprawiaj cholesterol,
ewentualnymi suplementami (ewentualnie proszę o wskazówki czym)
cynk,kolagen,wit d+k2, wit c,q10,magnez
Treningi ze względu na ograniczony czas będą tylko rano - ok. 1.5h dziennie więc planuje 3x trening siłowy, 3x cardio naprzemiennie (co drugi dzień).. Dodam, że badania robiłem do tej pory raz w roku i pierwszy raz cholesterol wyskoczył ponad normę - może słaba dieta wakacyjna? :)
ćwiczysz w ten sposób czy dopiero planujesz?

cholesterol poprawisz zmianą nawyków żywieniowych oraz ruchem (ciemne pieczywo zamiast jasnego, drób oraz ryby zamiast mięsa czerwonego itd itp)
Waga 98
Wzrost 185
Wiek 35
Jaki bilans kaloryczny proponujecie aby zaszła rekompozycja z nastawieniem na gubienie opony?
oczywiście deficyt, natomiast ile to będzie dokładnie kalorii to będziesz wiedział jeśli będziesz ważył się rano na czczo,
Prop
Clomid
HCG
tamoxifen
Arimidex
bardzo dobrze, zamiast propa lepszy byłby enanthate (propem musisz robić iniekcje co 2 dzień i jest więcej problemów z aromatyzacją, w dalszej perspektywie będziesz używał enanthate)

zastanawiałeś się nad dawkowaniem testosteronu? chcesz najpierw terapeutyczne dawki TRT (~850 ng/dl) czy od razu anaboliczne? W Twoim przypadku zarówno te i te dadzą super efekt

Tamasz

Post autor: Tamasz » sob paź 23, 2021 9:09 am

Bardzo dziękuje za odpowiedzi!
Forin pisze: witam,
'
masz nisko naturalny testosteron (280ng/dl), wchodz zdecydowanie na egzogenny i równolegle poprawiaj cholesterol,
OK, startujemy od poniedziałku. Dieta ograniczająca również sprzyjające produkty cholesterolowi już wdrożona.
Forin pisze: ćwiczysz w ten sposób czy dopiero planujesz?
Ćwiczyłem tak przed pauzą i ten tryb mi odpowiadał, teraz też zaczynam w ten sposób bo spoko wpisuje się w ramy czasowe. Na rozruch FBW a potem split.
Forin pisze:
bardzo dobrze, zamiast propa lepszy byłby enanthate (propem musisz robić iniekcje co 2 dzień i jest więcej problemów z aromatyzacją, w dalszej perspektywie będziesz używał enanthate)

zastanawiałeś się nad dawkowaniem testosteronu? chcesz najpierw terapeutyczne dawki TRT (~850 ng/dl) czy od razu anaboliczne? W Twoim przypadku zarówno te i te dadzą super efekt
Jako, że to jest pierwszy cykl postawiłem na propa aby w razie konieczności (jakieś skutki uboczne) móc go odstawić... Jeżeli wszystko będzie ok prawdopodobnie drugi cykl będzie już długi.

Jeżeli, chodzi o dawki to myślałem o 100mg/ml e2d - czy na start troche obniżyć, np. 50?
HCG zacząć od 3 tygodnia mniejsze dawki, czy od ostatniego większe ? planuje na start 8 tyg teścia.
Ostatnio zmieniony ndz paź 24, 2021 7:37 am przez Tamasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Tamasz

Post autor: Tamasz » sob paź 23, 2021 9:10 am

Bardzo dziękuje za odpowiedzi!
Forin pisze: witam,
'
OK, startujemy od poniedziałku. Dieta ograniczająca również sprzyjające produkty cholesterolowi już wdrożona.
Forin pisze: ćwiczysz w ten sposób czy dopiero planujesz?
Ćwiczyłem tak przed pauzą i ten tryb mi odpowiadał, teraz też zaczynam w ten sposób bo spoko wpisuje się w ramy czasowe. Na rozruch FBW a potem split.
Forin pisze:

Jako, że to jest pierwszy cykl postawiłem na propa aby w razie konieczności (jakieś skutki uboczne) móc go odstawić... Jeżeli wszystko będzie ok prawdopodobnie drugi cykl będzie już długi.

Jeżeli, chodzi o dawki to myślałem o 100mg/ml e2d - czy na start troche obniżyć, np. 50?
HCG zacząć od 3 tygodnia mniejsze dawki, czy od ostatniego większe ? planuje na start 8 tyg teścia.

Tamasz

Post autor: Tamasz » pn paź 25, 2021 4:41 am

Poczytałem trochę lektury ba tym forum.
Zmiana na planów na enan wiec prop zostaje w szafce.
Czy do tego oprócz rownolegle hcg coś wrzucić ?

Kolunio1

Post autor: Kolunio1 » pn paź 25, 2021 5:01 am

Tamasz pisze:
pn paź 25, 2021 4:41 am
Jak to jest pierwszy cykl, wejdź na enena + hcg. Zobaczysz jak twój organizm reaguje na syntetyczny testosteron. Możesz mieć pod ręką boldenon, zobaczysz jak będzie estro stało, po 4 tygodniach badania ;)
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » pn paź 25, 2021 6:16 am

Kolunio1 pisze:
pn paź 25, 2021 5:01 am
Tamasz pisze:
pn paź 25, 2021 4:41 am
Jak to jest pierwszy cykl, wejdź na enena + hcg. Zobaczysz jak twój organizm reaguje na syntetyczny testosteron. Możesz mieć pod ręką boldenon, zobaczysz jak będzie estro stało, po 4 tygodniach badania ;)
Dokładnie tak,
Enan, hcg, badanie estradiolu w 4 tygodniu

Tamasz

Post autor: Tamasz » pn paź 25, 2021 7:32 am

Dziekuje.
jakie dawki?

Enan: 250mg/ml e5d?
Hcg: 500ui e7d czy 2x 250ui/tydzień ?

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » pn paź 25, 2021 9:27 am

Tamasz pisze:
pn paź 25, 2021 7:32 am
Dziekuje.
jakie dawki?

Enan: 250mg/ml e5d?
tak, domięśniowo
Hcg: 500ui e7d czy 2x 250ui/tydzień ?
250ui/ 2x tydzień w tkankę podskórną, 3cm w tłuszcz obok pępka

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » pn paź 25, 2021 2:41 pm

Tamasz pisze:
sob paź 23, 2021 7:15 am
Witam serdecznie,
Treningi ze względu na ograniczony czas będą tylko rano - ok. 1.5h dziennie więc planuje 3x trening siłowy, 3x cardio naprzemiennie (co drugi dzień).
Dodam, że badania robiłem do tej pory raz w roku i pierwszy raz cholesterol wyskoczył ponad normę - może słaba dieta wakacyjna? :)

Waga 98
Wzrost 185
Wiek 35

Prop
Clomid
HCG
tamoxifen
Arimidex

Z góry dziękuje!
Cześć Tomasz.

Wyniki masz dobre, nie ma przeciwskazań do wejścia na doping hormonalny. Jeżeli lubisz się często nakłuwać to również nie ma przeciwskazań, żebyś stosował krótkie estry. Jeżeli jednak będziesz chciał nieco zmniejszyć częstotliwość podawania to śmiało przechodź na enantan lub cypionat testosteronu.

Porady indywidualne:
1) Skoro już masz propionat to stosuj 100mg co 2 dni
2) HCG 300iu co 2 dni
3) Jeżeli chcesz mieć dużo więcej energii i motywacji to dodaj Masteron obojetnie jaki estr około 400mg w tygodniu - przyhamuje to również odrobię aromatazę do estrogenów
4) Nie jestem wróżką, więc nie wiem jakie masz zero kaloryczne więc niemożliwym jest, żebym wskazał Tobie ile kcal jeść, żebyś gubił powoli wagę. Zadaj sobie 2000-2300kcal na początku i obserwuj. Obwód brzucha ma lecieć powoli w dół tak samo jak waga około 0,5-1kg na tydzień. Z czasem efekt spadku wagi będzie coraz mniejszy - to normalne, nie przejmuj się, nie szalej z głodówkami.
5) Po 4-5 tyg. od wdrożenia kuracji ponów badania: morfo, estradiol, prolaktyna, lipidogram - WYNIKI OCZYWIŚCIE DO MNIE DO ANALIZY A POPROWADZĘ DALEJ.

Przypominaj mi sie na priv lub cytuj moje wypowiedzi - wtedy na pewno zajrzę tutaj i odpiszę.

Jeżeli potrzebujesz środków anabolicznych z rabatem 10% - zapraszam na priv.
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

CHCESZ 10% RABATU? ----> ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

ODPOWIEDZ