• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Boldenone Undecylenate Zobacz większe

Boldenone Undecylenate-250mg/ml 10ml vial-130zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Boldenone Undecylenate - działanie 

Boldenone Undecylenate 250mg/ml firmy Euro-pharmacies to sprawdzony środek popularnego leku weterynarzy sprzedawanego na naszej stronie we flakonie 10ml.
Boldenon jest pochodną testosteronu który charakteryzuje się silnymi właściwościami anabolicznymi a umiarkowanymi androgennymi.
Weterynarze wykorzystują go do poprawy masy mięśniowej i ogólnej dyspozycji np u koni.
Sportowcy często wykorzystują Boldenon jako zamiennik popularnego Decanabolu , od którego Boldenol jest mniej androgenny a daje zbliżone efekty.
Jeżeli chodzi o skutki uboczne powyższego środka to są one umiarkowane , a na pewno łagodniejsze jeżeli chodzi o estrogeny niż w popularnym testosteronie.
Sportowcy zauważyli że retencja wody w organiźmie jest większa niż w Decanabolu ,ale z kolei nieco większa niż w testosteronie.
Przy odpowiednim dawkowaniu i nie przesadzaniu ze stężeniem , działania związane z estrogenem , ginekomastią nie są częste , przy czym i tak zaznaczamy że dużo zależy od organizmu.
Przy stosowaniu Boldenonu powinniśmy pamiętać o odblokowaniu organizmu bo jak każdy środek androgenny przyblokuje on nam nasz testosteron.
Dlatego użytkownikom polecamy Clomid i HCG również dostępne na naszej stronie.

Boldenon - dawkowanie 

Jeżeli chodzi o dawkowanie to są różne koncepcje osób go stosujących , pewne jest natomiast to że powinno się go stosować minimum raz w tygodniu , on sam ma dosyć długie działanie w naszym organizmie , dawki od 25mg do 75mg tygodniowo u sportowców przy dłuższych cyklach dają w efekcie wspaniałe rezultaty.

Boldenon - efekty

Po Boldenonie mięśnie mają suchy i twardy wygląd nawet już po zakończeniu cyklu, jest on uniwersalny i łączenie go z innymi środkami jest zależne od naszej wiedzy i efektów jakie chcemy osiągnąć.

Znany również pod nazwą Equipoise i EQ, Boldenone Undecylenate jest zasadniczo równy hormonowi Dianabol, z tym, że hormon Dianabol jest przeznaczony do podawania doustnego i zawiera związek 17AA i dlatego ma tylko półgodzinny okres półtrwania. Boldenone Undecylenate nie zawiera grupy 17AA, która sprawia, że Dianabol jest tak krótki, dzięki czemu EQ pozostaje w organizmie znacznie dłużej i dzięki temu jest o wiele bardziej skuteczny w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej i siły.

Jak działa Boldenone Undecylenate?

  Boldenone Undecylenate faktycznie ma to, co jest nazywane łańcuchem estru undecylenowego zamiast związku 17AA, co sprawia, że składnik Bodenone jest całkowicie rozpuszczalny w oleju o konsystencji syropowatej. Enzymy wątroby ostatecznie odseparują hormon Boldenone od łańcucha estru, tak, aby skutecznie oddziaływał z komórkami mięśni i ich receptorami androgenowymi.

   Funkcja receptorów androgenowych jest niezależna od wiązania bezpośrednio z docelową sekwencją DNA i jest rekrutowana przez inne białka, które również wiążą DNA. Wskaźnik odpowiedzi surowicy to jeden z przykładów białka zdolnego do aktywowania kilku genów odpowiedzialnych za wzrost mięśni. W przeciwieństwie do Dianabolu, Boldenon Undecylenate ma znacznie dłuższy okres półtrwania niż czternaście dni, w przeciwieństwie do ośmiu godzin Dianabolu. Powiedziawszy to, ślady mogą pozostać w ciele nawet rok, więc będzie to pozytywny wynik podczas aktywnych sezonów sportowych.

Korzyści z przyjmowania Boldenone Undecylenate

   Boldenon Undecylenate, zwany także EQ, jest używany przez kulturystów i sportowców do zwiększania masy mięśniowej, zwiększenia wytrzymałości i zwiększenia produkcji krwinek czerwonych w ciele, co również pomaga przetrwać, ponieważ czerwone krwinki przenoszą tlen i jeśli krew jest bogata w tlen, można dłużej wytrzymać podczas intensywnych treningów lub występów.

   Boldenone Undecylenate jest popularny wśród sportowców, kulturystów i entuzjastów fitnessu, ponieważ zapewnia powolny, ale stały wzrost podczas szczytowych cykli łączenia. Cykle te nazywane są przyrostami EQ. Preparat można podawać w dawkach w zakresie od 200 mg do 600 mg na tydzień przez nie dłużej niż dwanaście tygodni. 

Składniki Boldenone Undecylenate

   Produkt powstaje w wyniku chemicznego wiązania struktury hormonu Boldenone z undecylenowym estrem, dzięki czemu Boldenon staje się surowcem, takim jak syrop. Olejowy undecylenian Boldenonu można mieszać ze sterylnym olejem lub rozpuszczalnikiem, takim jak alkohol benzylowy. Tworzy to zawiesinę na bazie oleju, która jest następnie wstrzykiwana bezpośrednio do mięśnia.

   Boldenone Undecylenate jest na tyle wszechstronny, że można go stosować zarówno do cykli łączenia, jak i cięcia. Z cięciem EQ jest zestawiony z Winstrolem i Trenbolonem, a podczas łączenia jest zestawiony z testosteronem i Dianabolem (Enanthate lub Cypionate). Zaleca się korzystanie z pomocy cyklu podczas biegu korektora, zarówno N2Guard, jak i Cardarine. Dodatkowo, Arimidex lub Aromasin, oba inhibitory aromatazy, są niezbędne z undecylenianem Boldenonu. Albo, ale nie zarówno Arimidex, jak i Aromasin.

Zalety Boldenone Undecylenate

   Oprócz preferencji Boldenone Undecylenate nad Dianabolem, środek ten zyskał ostatnio na popularności i jest ulubieńcem sportowców. Trenerzy uważają go za preferowany zamiennik Deca Durabolin, po prostu za fakt, że przyrost siły i jakość uzyskanej masy mięśniowej z nim odbywa się bez szkodliwych skutków ubocznych Deca. Dodatkowo, Boldenone Undecylenate pozytywnie wpływa na krążenie krwi w organizmie, co zapewnia mięśniom ciała maksymalny przepływ krwi, którego potrzebują sportowcy  podczas intensywnych sesji treningowych i / lub podnoszenia.

Zastosowania medyczne

   Pod względem medycznym, Boldenone Undecylenate jest w stanie promować erytropoetynę (EPO), która stymuluje wzrost szpiku kostnego. To właśnie prowadzi do zwiększenia produkcji krwinek czerwonych, a następnie zwiększenia stężenia hemoglobiny. Jak wspomniano powyżej, wzrost liczby czerwonych krwinek i hemoglobiny powoduje, że krew staje się tak bogata w tlen, co jest bardzo korzystne podczas treningów i sesji treningowych. Warto zauważyć, że Boldenone Undecylenate może również mieć wpływ na poziomy elektrolitów ze względu na wysokie stężenie właściwości mineralokortykoidów.

Skutki uboczne

Istnieje kilka skutków ubocznych spowodowanych przez Boldenone Undecylenate, ale są one niewielkie. Niektóre z mniej znanych efektów ubocznych tego to:  

  • Zwiększony trądzik
  • Nadmierny wzrost włosów
  • Tłusta skóra
  • Grubszy głos
  • Retencja płynów
  • Wilczy apetyt

30 innych produktów w tej samej kategorii: