• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Omnadren 250- 250mg/ml- 5 amp- 65 zł Zobacz większe

Omnadren 250- 250mg/ml- 5 amp- 65 zł

Nowy produkt

Więcej informacji

OMNADREN

Substancje czynne: Propionian Testosteronu, Fenylopropionian Testosteronu, Kaprynian Testosteronu, Izokaprynian Testosteronu
Najbardziej znanym producentem popularnej omki jest : Jelfa, Polska
Opakowanie: 250 mg/ml

Czas aktywnego działania: ~17dni
Dawki, sprawa indywidualna: 250-750mg co tydzień
Działanie: odczuwalne od 2-giego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 3tyg po ostatniej iniekcji


Omnadren zawiera estry testosteronu o różnej szybkości wydzielania jak i wchłaniania. Dzięki temu że dobrano odpowiednie proporcje poszczególnych estrów testosteronu uzyskano wysokie utrzymanie działania androgennego testosteronu przez 4 tygodnie po jednorazowej iniekcji. Testosteron u faceta jest niezbędny :) pobudza rozwój zewnętrznych narządów płciowych, gruczołu krokowego, pęcherzyków nasiennych oraz rozwój wtórnych cech płciowych (zarost, wzrost, niski głos) oraz ma działanie anabolizujące.

Przeciwwskazaniem na zażywanie testosteronu jest nadwrażliwość na ten hormon , rak gruczołu krokowego i rak sutka u mężczyzn, hiperkalciuria i hiperkalcemia , niewydolność serca, nerek i wątroby, guz wątroby (w raku sutka lub endometrium wtedy, gdy nie są guzami przerzutowymi). Testosteron dodatkowo potęguje działanie doustnych leków przeciwzakrzepowych: barbiturany, ryfampicyna, amizepin, butapirazol, salicylany, fenytoina, z kolei piramidon zmniejszają działanie testosteronu . Omnadren to najpopularniejszy a na pewno znajdujący się w ścisłej czołówce popularności wśród sterydów na świecie . Wraz z metanabolem tworzy duet mający na celu budowanie masy mięśniowej tzw. bazy pod inne opcje cyklu . Jego działanie jest zależne od dawkowania. Co do dawek to sprawa indywidualna , oczywiście są tacy co lubią przesadzać . Znane są przypadki przyjmowania przez polskich zawodników dawek w granicach 7500-10 000 mg/tydzień, ale o takim dawkowaniu to raczej nie chcę mówić ani komentować , pamiętajmy że zdrowie mamy tylko jedno . Zalecaną dawką dla osób początkujących jest połączenia 250 mg na tydzień lub na dwa tygodnie z 30 mg metanabolu. Profesjonaliści zażywają 500-1000 mg tygodniowo łącząc Omnadren głównie z metanabolem 40 mg dziennie i 300-400 mg deki nandrolone tygodniowo, chociaż co do dawkowania i kombinacji to naprawdę sprawa otwarta.Nawet 500 mg omnadrenu tygodniowo jest w stanie powiększyć wagę w okresie 5-10 tygodni o 5-8 kg. Dobre połączenie omki to np. primabolan depot 300-400 mg/ tydzień + 500 mg omnadrenu/tydzień przez 8-12 tygodni dodatkowo co 4 tygodnie można przez pierwszy okres stosować 200 mg npp ( szybka deka) następne 4 tyg. Winstrol tabletki 10-20 mg. Ale tak jak pisaliśmy na początku kombinacji jest tak wiele jak osób stosujących SAA :)

Na rynkach całego świata ukazało się sporo podróbek, są to głównie przerobione testosterony w dawkach 10 mg i 25 mg (Propioni-cum). Ampułka jest identyczna jak oryginalna , różni się minimalnie kolorem i gęstością testosteronu. Sporadycznie przerabiany jest też testosteron prolongatum lecz przerabianie nie jest tak opłacalne jak np. 10mg propionicum. Opakowania niestety są perfekcyjnie podrobione tak więc jak kupujemy omnadren to z zaufanego sklepu , polecam euro-sterydy.pl

Skład Omki to w jednym ml zawiera roztwór olejowy : 60 mg fenylopropionianu testosteronu; 30 mg propionianu testosteronu; 60 mg izoheksanianu testosteronu; 100 mg heksanianu testosteronu.

Omnadren 250 jest olejowym preparatem złożonym z 4 różnych estrów testosteronu. Produkowany jest w Polsce przez firmę Polfa. Omka to mieszanina estrów testosteronu, które po podaniu domięśniowym wchłaniają się w różnym czasie. Zapewnia to utrzymanie się stałego poziomu testosteronu przez dłuższy okres czasu. Testosteron po podaniu domięśniowym dostaje się bezpośrednio do krwi , pomijając wątrobę , a następnie wiąże się w 99% z globuliną wiążącą androgeny, natomiast 1% pozostaje nie związany , jest to forma aktywna biologicznie.

Jeżeli chodzi o dawkowanie Omnadrenu 250 w celach medycznych , leczniczych to przyjmowane jako 1 ampułka (1ml) na 4 tygodnie w iniekcji domięśniowej. W medycynie Omnadren 250 znalazł zastosowanie m.in. w leczeniu: impotencji spowodowanej hipogonadyzmem, zespole pokastracyjnym, hipogonadyzmie, a u płci przeciwnej m.in. w zaawansowanym raku gruczołu piersiowego. Omnadren 250 ma silne właściwości anaboliczne i równie silne właściwości androgenne .

Kiedy stosujemy Omke , w dawkach znacznie przekraczających lecznicze, dochodzi do bardzo dużego magazynowania wody w naszym organizmie, co możemy odczuwać już po kilkutygodniowym stosowaniu. Obrzęki często umiejscawiają się w ciągu dnia w okolicach podudzi, uniemożliwiając chodzenie . Inne działania uboczne Omnadrenu, wtedy gdy jest stosowany przez sportowców w bardzo dużych dawkach, to znacznie podwyższony poziom agresji co jak wiemy u większości nie jest mile widziane . Równie uciążliwym działaniem ubocznym tego specyfiku może być trądzik po sterydowy oraz zmiany zapalne skóry w postaci krost szczególnie na skórze pleców, barków, pośladków. Jak wiemy ma to związek z przemianą testosteronu do DHT, czyli dihydrotestosteronu, a bezpośrednio ze zwiększonym wydzielaniem przez gruczoły łojowe skóry i z zatkaniem ujść tych gruczołów. Omka to jeden z tych sterydów, który jest stosowany przez różnych sportowców w różnych ilościach. Przez osoby początkujące często jest przyjmowany w dawce 1 ampułka na tydzień lub dwa tygodnie ale spotka się też ze stosowaniem Omnadrenu 250 przez zaawansowanych kulturystów w ilościach dochodzących do 2 ampułek i więcej dziennie. Chyba nie musimy mówić jak duże obciążenie mogą stanowić dla organizmu takie dawki i w jak wysokim natężeniu mogą wystąpić skutki uboczne.

Pamiętajmy że po zakończeniu cyklu , dla utrzymania masy mięśniowej najlepiej stosować przez 3-4 tygodnie clenbuterol.

Pamiętajmy że omka szybko konwertuje do estrogenów , dlatego w cyklu niezbędny jest AI.

Popularne AI w czasei cyklu to Arimidex, aromasin , proviron czy najmocniejszy Letrozole .

Wszystkie te środki znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej euro-sterydy.pl

Z dodatkowych informacji Omnadren w Polsce dostępny jest również na czarnym rynku.

Omnadren 250 cieszy się ogromną popularnością na całym świecie .

Zażywając sterydy jednak pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i przed cyklem , zastanówmy się nad odpowiednim zaplanowaniem , konsultacją i co najważniejsze odblokiem.

Artykuł nie ma na celu zachęcania do zażywania sterydów.

Jeśli ktoś szuka sterydu, który wykracza poza tradycyjny steryd, zawiera wiele korzystnych składników, zwiększa poziom testosteronu w czasie - Omnadren jest tym produktem. Wszystkie te sytuacje opisują Omnadren, który jest rodzajem sterydu anabolicznego, który zawiera cztery kluczowe składniki. W przeciwieństwie do innych sterydów, które zapewniają natychmiastowy wzrost i rozpraszają się w czasie, Omnadren w rzeczywistości nadal zwiększa poziom testosteronu w czasie.

  Dopóki będzie się go nadal brać, będą odczuwane jego korzyści. Zapewnia nie tylko dodatkowe wsparcie, które pomoże spędzić trochę dłużej czasu na siłowni i podnieść trochę więcej, ale nadal będzie podnosić poziom energii i siłę w tym samym czasie, gdy zwiększa poziom testosteronu. Nic dziwnego, że ten steryd jest tak popularny wśród kulturystów.

Producenci Omnadren

  Jelfa z Polski jest głównym producentem Omnadren. Badacze pracujący w laboratorium początkowo analizowali wpływ różnych estrów. Estry odnoszą się do związków, które odnoszą się do okresu półtrwania różnych składników. Po odkryciu, że pewne estry mogą sprawić, że sterydy będą dłużej funkcjonować w ludzkim ciele, naukowcy podjęli pracę nad stworzeniem nowego steroidu, który zawierałby różne składniki i związki, które mogłyby szybciej działać i pozostawać w ciele przez dłuższy czas.
  Jelfa wypuściła Omnadren na rynek w 1994 roku, a produkt stał się wielkim hitem, dlatego firma rozszerzyła działalność o kolejne obszary. Choć można znaleźć innych producentów, którzy wydają podobne produkty, Jalfa z Polski pozostaje najpopularniejszą firmą.. Wielu zawodników MMA, kulturystów i zawodowych sportowców kupi tylko Omnadren wyprodukowany przez Jelfę z Polski.

Efekty Omnadren

  Jednym z efektów działania Omnadren jest to, że pomaga on organizmowi lepiej wchłaniać białko z różnych pokarmów. Każdy kulturysta lub sportowiec wie, że białko jest potrzebne dla zdrowych kości i mięśni. Nowi sportowcy i kulturyści mogą uznać, że potrzebują pomocy w dostosowaniu swoich planów dietetycznych i znalezieniu odpowiedniego pokarmu, aby poprawić siłę mięśni. Omnadren wysyła sygnał do mózgu, że musi zwiększyć zużycie białek.

   Steryd ma również wiele wspólnego z testosteronem. Wyższy poziom testosteronu może powodować wzrost włosów na twarzy i ciele, sprawić, że mężczyzna poczuje się bardziej agresywny i zwiększy się jego popęd seksualny. Kiedy organizm nie jest w stanie sam wyprodukować wystarczającej ilości testosteronu, Omnadren może pomóc.

Użytkownicy znajdą również inne korzyści, w tym:   

 • Lepsze i bardziej wysokiej, jakości mięśnie
 • Zwiększa siłę
 • Zwiększy wydajność
 • Pozostaje w ciele przez dłuższe okresy czasu.

Skład Omnadren

  Przy tak wielu szkodliwych produktach na rynku, nie jest zaskakujące, że kulturyści i zawodnicy MMA często chcą wiedzieć więcej na temat składników zawartych w ich ulubionych suplementach. Omnadren zawiera złożoną mieszankę czterech różnych estrów:

 • Propionate
 • Fenylopropionian
 • Isocarpoate
 • Decanoate.

  Decanoate to związek hormonalny, który stabilizuje poziom cukru we krwi i pomaga sportowcom spędzać więcej czasu na ćwiczeniach bez odczuwania zmęczenia. Jalfa z Polski używała tego składnika w swojej mieszance, ponieważ pozwala Omnadrenowi pozostać w ciele przez dłuższy czas. Nawet ci, którzy przestaną podawać steryd, stwierdzą, że nadal odczuwają korzyści do trzech tygodni później.

  Zawiera również hormon Isocarpoate, który uruchamia produkcję i regulację hormonów. Propionian i fenylopropionian to dwa inne składniki wpływające na układ metaboliczny organizmu człowieka. Użytkownicy często stwierdzają, że mają więcej energii od razu i że dodatkowa energia trzyma się ich w ciągu dnia.

   Omnadren jest jednym z niewielu steroidów, które użytkownicy mogą przyjmować rzadziej. Ponieważ ma dłuższy okres półtrwania niż inne podobne substancje, wielu użytkowników uważa, że może przyjmować jedną dawkę, co drugi dzień i nadal otrzymywać takie same korzyści, jak gdyby przyjmowali dawkę każdego dnia. Regularne stosowanie sterydów może również zwiększyć popęd seksualny użytkownika i dać mu więcej energii.

  Niektórzy użytkownicy uważają, że przyjmowanie jednego zastrzyku rano jest skuteczniejsze niż kawa lub napój energetyzujący. Mogą pracować przez cały dzień, znaleźć kilka godzin, aby trafić na siłownię i nadal mieć czas na spędzanie czasu z dziećmi lub kilku godzin z przyjaciółką.

Użytkownicy twierdzą również, że ma on następujące zalety: 

 • Poprawia produkcję hormonów
 • Podnosi poziom testosteronu
 • Kontynuuje wzrost testosteronu na kilka tygodni po zażyciu
 • Stabilizuje poziom cukru we krwi.

Doświadczenia od użytkowników Omnadren

  Jednym z powodów jego popularności jest okres półtrwania. To pozwala użytkownikom wybrać, kiedy chcą wziąć steryd i wielkość dawki, która jest odpowiednia dla ich organizmu. Mogą przyjmować sterydy codziennie, co drugi dzień lub według harmonogramu, który dla nich działa. Nawet po zakończeniu rundy, Omnadren pozostaje w ciele i nadal daje mężczyznom impuls w siłowni i poza nią.

   Znalezienie profesjonalnego sportowca, który nie korzystał z Omnadren w przeszłości, jest prawie niemożliwe. Niektóre z najbardziej znanych nazwisk i twarzy w świecie kulturystyki, zawodów strongman i mieszanych stylów walki używały sterydów w przeszłości. Sterydy anaboliczne często mają okres półtrwania krótszy, co oznacza, że działanie tych substancji ustaje w ciągu kilku dni po tym, jak zawodnik je wstrzyknie.

  Okres półtrwania Omnadrenu jest nieco dłuższy, a Jalfa z Polski twierdzi, że może pozostawać w organizmie przez okres do trzech tygodni po jednym wstrzyknięciu. Sportowcy wiedzą, że mogą nadal otrzymywać wszystkie korzyści ze sterydów podczas ćwiczeń lub rywalizacji, nawet, jeśli opuszczają kilka dawek.

30 innych produktów w tej samej kategorii: