• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 326 )

Wpis dodał Bobas
Bobas
Witam , dzięki za fachową poradę , pomoc w doborze cyklu , mimo tego że zakupiłem towar gdzie i ...
18-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Nadal zadnej informacji z waszej strony. Żaden wpis nie wchodzi tez w komentarze
13-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Witam wyslałem meila i nie mam zadnej odpowiedzi. Czekam na info od was
13-06-2018
CYPAGEN-200 DEPOT Testosterone Cypionate 10amp- 140zł Zobacz większe

CYPAGEN-200 DEPOT Testosterone Cypionate 10amp- 140zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Testosteron Cypionate jest bardzo podobny do testosteronu enanthate. Chociaż ich okres półtrwania i aktywności są różne, są one czasowo zbliżone do siebie. Iniekcje na cypionacie są rzadsze niż na enanie . Testosteron jest królem sterydów masowych i do tego celu jest przeważnie używany. Ma wysokie ryzyko działań ubocznych ze względu na jego konwersje do DHT i ma potencjał do tworzenia estrogenu, co powoduje ginekomastie. Te cechy również mogą spowodować, że ma wspaniałe tendencje do budowania masy. Z powodu niektórych innych działań niepożądanych, takich jak zatrzymywanie wody, nie może być stosowany sam.

Zastosowanie dawki 200-100mg na tydzień są powszechne przy cypionacie, z doskonałymi wynikami przy około 500 mg lub mniej dla początkującego sportowca.
Testosteron Cypionate jest długo działającym estrem , ma długość 8 atomów węgla, i jest przechowywany głównie w tkance tłuszczowej, gdy wstrzykuje się go domięśniowo. Jest powoli i stopniowo uwalniany w organizmie po wstrzyknięciu. Stężenie we krwi cypionatu ma swój szczyt 24-48 godzin po wstrzyknięciu, a następnie spada powoli . Stężenie we krwi osiągnąć stały punkt 12 dni po pierwszym zastrzyku, i będzie trwać do ponad trzech tygodni. Testosteron zazwyczaj wstrzykuje się raz na tydzień.

Cypionate Testosteron jest to dobry wybór na pierwszy raz dla początkujących użytkowników sterydów. Prosty cykl składający się z 200-400 mg cypionatu raz w tygodniu przez 10 tygodni, oraz standardowej terapii po cyklu sprawia, że to ​​dobry pierwszy cykl który może tworzyć znakomite przyrosty masy mięśniowej.

Każdą formę testosteronu z czasem trudno jest kontrolować. Konieczność dodatkowych leków podczas cyklu jest bardzo ważna ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Dla tego arto podczas cyklu mięć pod ręką antyestrogen np. , Proviorn ,aromasin , arimdiex itp.


Efekty uboczne:
Skutki uboczne, takie jak zatrzymanie wody występują zwykle przy użyciu testosteronu enanthate. Gyno, zwiększone tempo wzrostu włosów, trądzik, wzrost ciśnienia krwi, i agresywność, zarówno w siłowni jak i na zewnątrz, są możliwe przy użyciu enanthate. Wątroba jest przyzwyczajona do przetwarzania testosteronu , więc uszkodzenie wątroby nie jest zwykle problemem z wyjątkiem bardzo wysokich dawek.

30 innych produktów w tej samej kategorii: