• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 326 )

Wpis dodał Bobas
Bobas
Witam , dzięki za fachową poradę , pomoc w doborze cyklu , mimo tego że zakupiłem towar gdzie i ...
18-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Nadal zadnej informacji z waszej strony. Żaden wpis nie wchodzi tez w komentarze
13-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Witam wyslałem meila i nie mam zadnej odpowiedzi. Czekam na info od was
13-06-2018
DROSTAGEN-100 RAPID Drostanolone Propionate 10amp- 180zł Zobacz większe

DROSTAGEN-100 RAPID Drostanolone Propionate 10amp- 180zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Drostanolone propionian (Masteron) jest bardzo androgennym sterydem, który jest syntetyczną pochodną dihydrotestosteronu (DHT). W porównaniu do DHT nie aromatyzuje do estrogenów. Jeśli kulturysta osiągnął niski poziom tkanki tłuszczowej, lek ten znacznie poprawi kształt i twardość w tkance mięśniowej podczas rozszerzania się naczyń. Zwykle Masteron był używany tylko w ciągu ostatnich 3-5 tygodni przed występem w ramach pre-contest . W tym przypadku, 100 mg powszechnie wstrzykuje się co drugi lub trzeci dzień (2-3 razy w tygodniu) przez mężczyzn i w dawce 50 mg co drugi dzień przez większość kobiet związanych z kulturystyką. Dodatkowo, na podstawie dostępnej literatury, Masteron jest dość anty kataboliczny i anty-estrogenowy w naturze z powodu hamowania receptora.

Masteron wiąże receptory od 3-5 razy bardziej niż w przypadku testosteronu. Wynikiem powinno być zwiększenie aktywności SAA.

Ciekawym aspektem Masteronu jest sposób, w jaki działa jako anty-estrogen. Wynika to ze zdolności do konkurowania z receptorem aromatazy.

Masteron jest 3-5 razy bardziej aktywny niż testosteron, więc niezwiązana część krążących w krwiobiegu przechodzi długą drogę. Ponieważ lek wiąże się wyższy procent SHBG i albuminą, inne sterydy podawane z nim pozostają niezwiązane / aktywne / stanu wolnego w większym stopniu, i są w stanie wywołać większą reakcję. Jest to przykład znanego leku synergii wspólnej , co powoduje że związane sterydy są jeszcze bardziej skuteczne, i wymagają niższych dawek w celu osiągnięcia określonego rezultatu. To oznacza, że ​​niższe dawki leków podawanych umożliwiło zmniejszenie negatywnych skutków ubocznych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: