• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 326 )

Wpis dodał Bobas
Bobas
Witam , dzięki za fachową poradę , pomoc w doborze cyklu , mimo tego że zakupiłem towar gdzie i ...
18-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Nadal zadnej informacji z waszej strony. Żaden wpis nie wchodzi tez w komentarze
13-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Witam wyslałem meila i nie mam zadnej odpowiedzi. Czekam na info od was
13-06-2018
EQUIGEN-250 DEPOT Boldenone Undycylenate 10 amp- 150zł Zobacz większe

EQUIGEN-250 DEPOT Boldenone Undycylenate 10 amp- 150zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Boldenone undecylenate jest pochodną testosteronu, wykazuje on silne działanie anaboliczne i umiarkowanie androgenne. Jak wszystkie sterydy, Boldenone zwiększa wytwarzanie czerwonych krwinek, co z kolei prowadzi do wzrostu wytrzymałości. Wiadomo też, że zwiększa ukrwienie, co sprawia, że jest jednym z ulubionych sterydów, jeśli chodzi o przygotowanie do zawodów. Jednak minusem jest to że zwiększa apetyt.

Dobrą wiadomością jest to, że Boldenone produkuje bardzo mało niepożądanych estrogenów.

Chociaż wiadomo że nie jest on szybkim budowniczym masy, Boldenone undecylenate spowoduje powolny lecz stały przyrost siły i dobrej jakości mięśni. W związku z tym jest najczęściej używany na dłuższe cykle co najmniej od dziesięciu tygodni. Zapewni to stały przyrost masy mięśniowej o bardzo niskiej retencji wody.

Jak najlepiej wykorzystać boldenon:
Boldenone undecylenian jest niezwykle uniwersalnym lekiem, dobrze łączy się z innymi sterydami. Przykładem cyklu budowania masy byłoby 300-400mg/tydzień Boldenonu z 500 mg Sustanon lub Enthanate testosteron.

Na marginesie, ci, którzy zwykle faworyzują DECE powinni dać szanse Boldenone , ponieważ dla większości ludzi okazuje się silniejszy, a także bezpieczniejszy i mniej hamujący niż deka.

Efekty uboczne:
Skutki uboczne stosowania Boldenone undecylenian są dość niskie, gdy jest brany w normalnych (300-400mg/tydzień) dawkach . Pod względem androgennym skutki uboczne, długoterminowe lub wysokie dawki mogą spowodować nieznaczne skutki w tym trądzik i wzrost wzrost włosów ciała. Warto również zauważyć, że undecylenate Boldenone nie jest idealnym wyborem dla zawodowego sportowca ponieważ ma tendencję do produkcji wykrywalnych metabolitów w moczu nawet parę miesięcy po użyciu.

Dawkowanie:
Zastosowanie 300-400mg/tydzień jest zalecane, często używane są duże dawki 600-800mg/tydzień przez dwa tygodnie, a następnie obniżenie dawki 300-400mg dla pozostałych 8-10 tygodni.

Dla kobiet z reguły ten lek jest dość bezpieczny pod względem efektów ubocznych dopóki dawki są w granicach 50-150mg/tydzień.

30 innych produktów w tej samej kategorii: