• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 301 )

Wpis dodał ADMIN
ADMIN
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY PO MELDONIUM :)
24-04-2018
Wpis dodał Paweł
Paweł
Hej, napisałem na skype, bo przychodziły raporty, że maile nie dochodzą. Będę wdzięczny za sz ...
19-04-2018
Wpis dodał Luki
Luki
Witam. Gdzie znajde kody na produktach ep?
18-04-2018
TRENAGEN-200 DEPOT Trenbolone Enanthate 10amp- 220zł Zobacz większe

TRENAGEN-200 DEPOT Trenbolone Enanthate 10amp- 220zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Trenbolone Enanthate jest sterydem zawierającym 200mg (250mg) na 1 ml trenbolonu Enanthate.

Estr Enanthate pozwala utrzymać stały poziom we krwi z zastrzykami o wiele rzadziej niż w przypadku acetate . Sportowcy zazwyczaj dawkują dwa razy w tygodniu.

Trenbolone Enanthate jest chyba najpotężniejszym ogólnie sterydem używanym przez kulturystów w czasach obecnych. Tren, jak to jest często nazywany jest zarówno bardzo androgenny i anaboliczny. Jest chemicznie aromatyzujący i dlatego nie wytwarza estrogenów. To, wraz z jego wysokimi właściwościami androgennymi, sprawia, że ​​mięśnie wytwarzane przez ten lek są bardzo twarde i zdefiniowane.

Użytkownicy trenbolonu Enanthate często miewają niesamowite zyski zarówno siły , jak i masy mięśniowej.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta substancja zamyka nam naturalną produkcję testosteronu, bardzo szybkim okresie czasu, dlatego odpowiedni protokół PCT po zakończeniu cyklu jest obowiązkowy.

Trenbolone Enanthate może wywołać wszystkie wspólne androgenne skutki uboczne. Ważne jest również, aby pamiętać, że wielu użytkowników zgłasza niekontrolowane nocne poty podczas używania tej substancji. Aby pomóc w zwalczaniu tego problemu, to zaleca się, aby użytkownicy starali się utrzymać stabilny poziom we krwi , jak to możliwe, i rozsądnie dawkować trenbolon. Mimo, że ten steryd nie konwertuje do estrogenów, niektórzy użytkownicy mają problemy z progesteronem , podobnie do tych obserwowanych przy Deca Durabolin lub Durabolin. Użytkownicy wrażliwe na te kwestie mogą dodać np.: Cabaser do swoich cykli.

30 innych produktów w tej samej kategorii: