• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Testosterone Enanthate Zobacz większe

Testosterone Enanthate-250mg/ml 10ml vial-120zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Testosterone Enanthate

Chyba najpopularniejszy z rodziny testosteronów, Enantat czyli długi ester, długo działający ,okres półtrwania w organiźmie dochodzi do 14 dni.

Przy stężeniach od 250mg do 1000mg tygodniowo zaobserwujemy poprawę wydolności organizmu i przyrost masy mięśniowej.

Testosterone Enanthate - stosowanie

Ze względu na efekty estrogenowe : ginekomastia itp, podczas stosowania kuracji , w trakcie powinno stosować się takie środki jak proviron, arimidex, aromasin.

Testosteron Enathate a inne środki ? Mieszanie testosteronu z innymi SAA to kwestia otwarta , należy pamiętać natomiast że enan nie jest polecany dla kobiet.

Jak po każdej kuracji z popularnym teściem należy pamiętać o odbloku.

Testosterone Enanthate jest jedną z najstarszych postaci testosteronu, która jest dostępna i jest powszechnie używanym testosteronem wszechczasów. Bardzo silny, równie androgenny jak anaboliczny Testosteron-Enanthate jest jednym z najbardziej wszechstronnych sterydów anabolicznych androgennych, jakie kiedykolwiek zsyntetyzowano i nadaje się do niemal każdego celu. Sportowcy we wszystkich dziedzinach życia regularnie przyjmują ten testosteron, ponieważ jest to steryd, który posiada wszystkie atuty powszechnie związane i pożądane przez steryd anaboliczny.

Co należy wiedzieć o Testosterone Enanthate

   Aby zrozumieć Testosterone Enanthate trzeba jedynie zrozumieć testosteron hormonalny. Wszystkie formy testosteronu to Testosterone Enanthate, Testosterone Cypionat, Sustanon-250, Testosterone Propionat. Każdy składa się z tego samego aktywnego hormonu.

  Testosteron jest hormonem steroidowym wytwarzanym zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, w jądrach u mężczyzn i jajnikach kobiet, chociaż w znacznie większych ilościach u mężczyzn. Testosteron jest odpowiedzialny za wiele różnych funkcji ciała i ogólnego dobrego samopoczucia oraz za niewłaściwy poziom, przez który cierpi system endokrynologiczny. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą cierpieć na jego niski poziom, jednak mężczyźni są najbardziej podatni na ten problem, tracą tkanki mięśniowe, cierpią z powodu utraty libido i zaburzenia erekcji, jak również depresji i braku energii.

   Ze względu na swój charakter Testosteron-Enanthate znacznie zwiększa retencję azotu w mięśniach, a także konieczność wzrostu i regeneracji tkanki mięśniowej, przez co wzrost azotu zwiększa syntezę białka, proces imperatywny, ponieważ białko jest blokiem strukturalnym tkanki mięśniowej. Ponadto, jak anaboliczny androgenny steryd Testosteron-Enanthate hamuje wydzielanie hormonów, które promują wzrost tłuszczu i utratę mięśni i umożliwia zwiększenie aktywności metabolicznej. Ponadto, jako równie ważny i często pomijany, Testosteron-Enanthate znacznie zwiększa poziom IGF1 w organizmie, naturalnie występujący hormon peptydowy o silnych właściwościach anabolicznych.

Korzyści ze stosowania Testosterone Enanthate

   Dzięki zastosowaniu Testosterone Enanthate stworzone zostaje idealne środowisko, mające na celu nadanie cechy zwiększonej masy mięśniowej i siły, a także poprawę tempa przemiany materii ze względu na wzrost tkanki, a także steroidy kontrolujące hormony tłuszczu. Ponadto, testosteron jest niezbędny do naprawy i regeneracji po intensywnej aktywności, kiedy poziomy są zwiększone. Przy używaniu Testosterone Enanthate, przyspieszany jest ten proces i zwiększa się jego wydajność.

   Testosterone Enanthate to steryd, który ma długotrwały efekt, gwarantujący długą aktywność w organizmie. Ze względu na metabolizm i stan układu hormonalnego okres działania produktu wynosi 2-3 tygodnie, co oznacza, że przerwa między zastrzykami może być większa.

    Chociaż Testosterone Enanthate działa dłużej niż kilka tygodni, jest używany przez kulturystów, i sportowców. Najważniejszym priorytetem jest fakt, że aktywna substancja chemiczna ma silne działanie androgenne i anaboliczne. Oznacza to, że każdy sportowiec może, stosując Testosteron Enanthate, zwiększyć masę mięśniową w minimalnym czasie. Szybki i znaczny wzrost masy ciała jest skorelowany z płynami zachowanymi w organizmie. Sztangiści przy podnoszeniu ciężarów docenią, jakość Testosterone Enanthate.

Sposób stosowania

   Często stosuje się 250-1000 mg tygodniowo, a czasami więcej dla zaawansowanych sportowców. Ze względu na stosunkowo długie okresy półtrwania (4-5 dni), zastrzyki są zazwyczaj podawane dwa razy w tygodniu. Pozwoli to zachować stabilny poziom we krwi. Kiedy poziom sterydów spada, zostaje wykonany nowy zastrzyk, utrzymując wszystko na równym poziomie. W pierwszym cyklu, 500 mg sam Testosterone Enanthate, podawany dwa razy w tygodniu (na przykład w poniedziałek i czwartek), przez 10 tygodni wraz ze standardową terapią po cyklu byłby wystarczający do uzyskania dobrych korzyści.

Skutki uboczne

  Działania niepożądane, takie jak zatrzymywanie wody, zwykle występują podczas stosowania Testosterone Enanthate. Zwiększona szybkość wzrostu włosów, powrót trądziku, zwiększone ciśnienie krwi i agresywność, zarówno na siłowni, jak i poza nią, są możliwe przy użyciu Enanthate. Wątroba jest przyzwyczajona do przetwarzania testosteronu, więc toksyczność wątroby zwykle nie jest problemem, z wyjątkiem bardzo wysokich dawek.

30 innych produktów w tej samej kategorii: