• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Masteron Enanthate Zobacz większe

Drostanolone (Masteron) Enanthate-200mg/ml 10ml vial-210zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Masteron Enanthate

Masteron Enanthate o stężeniu 200mg/ml w flakonach 10ml produkowany przez firmę Euro-Pharmacies jest w 100% pewnym i sprawdzonym środkiem.

Masteron Enanthate jest bardzo cenionym środkiem w środowisku kulturystów, cechuje go praktycznie brak aromatyzacji.

Masteron jest środkiem androgennym który nie zwiększa poziomu estrogenów.

W tej ofercie sprzedawany jest w opcji Enanthate czyli oszczędzi to nam częstych iniekcji.

Masteron - efekty

Jeżeli chodzi o efekty jakich możemy się po nim spodziewać to przede wszystkim dobrej jakości mięśnie , choć w niektórych artykułach ostrzegają nas że najlepsze efekty są w przypadku małej ilości tkanki tłuszczowej , dlatego kulturyści stosują go w końcowym etapie przygotowań.

Często podawany jest z testosteronem , oxandrolonemprovironem czy też winstrolem.

Masteron - przeciwskazania

Przypominamy że Masteron nie jest zalecany dla kobiet , mężczyźni podczas jego zażywania nie muszą bać się o uszkodzenie wątroby , a jego efektem ubocznym jest trądzik i łysienie typu męskiego.

Masteron jest popularnym sterydem dostępnym w dwóch różnych formach; Masteron Propionate i Masteron Enanthate. Oficjalna nazwa Masteron Enanthate to Enanthate Drostanolone. Istnieje niewielka różnica między tymi dwoma formami, które również mają podobne korzyści. Jest to typowe dla wielu sterydów anabolicznych, które występują w nieco różnych formach. Podczas gdy korzyści z różnych form takich sterydów anabolicznych mogą się znacznie różnić, w przypadku Masteron, każda forma nie zapewnia znaczącej przewagi nad drugą.

Co to jest Masteron Enanthate?

   Masteron lub Drostanolone to steryd anaboliczny pochodzący z dihydrotestosteronu (DHT). Najczęściej występuje w wersji Proprionate. Wersja Enanthate jest rzadsza i trudniejsza do znalezienia na rynku sterydów. Pod względem struktury chemicznej zarówno propionian, jak i enantan mają podobne właściwości, ponieważ obie formy pochodzą od DHT. Pod względem struktury chemicznej obie formy istnieją poprzez dodanie grupy 2a-metylowej. Jedyną różnicą jest dołączony ester.

 Profil chemiczny Masteron Enanthate: Nazwa chemiczna: 17-beta-hydroksy-2-a-metylo-5-alfa-androstan-3-on Enanthate. Aktywny okres półtrwania: 8-9 dni. Stosunek anaboliczno / androgenny: 62:25.

Zastosowanie medyczne  Masteron Enanthate

   Masteron ma specjalne uprzywilejowane miejsce w świecie sterydów anabolicznych. Został pierwotnie zaprojektowany do walki z chorobami wyniszczającymi mięśnie, takimi jak rak i AIDS. Konkretnie walka z rakiem piersi jest odpowiedzialna za ten steryd anaboliczny.

   Estrogen, który jest głównym wrogiem pacjentów z rakiem piersi, jest hamowany przez SERM i AI. Masteron Enanthate również podziela te cechy i jest w stanie zapobiec gromadzeniu się estrogenu w organizmie. Jako pochodna DHT nie pozwala na aromatyzację i wykazuje silne właściwości anty aromatyzujące. Z tego powodu Masteron był stosowany w połączeniu z innymi lekami w leczeniu pacjentów z rakiem piersi.

  Rolą Masteron było wówczas zablokowanie ilości estrogenów w organizmie, podczas gdy inne leki, takie jak cytrynian tamoksyfenu, były stosowane do blokowania wiązania estrogenu z receptorami piersi. Obecnie wiele innych silniejszych inhibitorów aromatazy zastąpiło to leczenie raka piersi, aby osiągnąć jeszcze większy sukces w walce z rakiem piersi.

Jak to działa?

  Z punktu widzenia poprawy wydajności, efekty anty-aromatyzacji Masterona są bardzo użyteczne. Wpływa na inne sterydy w organizmie, które ulegają aromatyzacji. Ta właściwość anty-aromatazy Masteron Enanthate jest znacząca na wiele sposobów. Steryd anaboliczny posiada również androgeniczne cechy, które łączą się z naturą antyaromatazy, aby poprawić wydajność na siłowni.

   Masteron enanthate jest jednym z niewielu wyjątków w sterydach, których nie można używać zarówno w roli głównej, jak i wtórnej. Na przykład, testosteron może służyć do wypełniania, cięcia lub dowolnego innego cyklu.

Korzyści z Masteron Enanthate   

  • Szczupła sylwetka i twarde mięśnie
  • Doskonały środek transformujący
  • Zwiększa ogólny metabolizm.

  Ważne jest, aby pamiętać, że Masteron będzie skuteczny tylko dla wzmacniaczy wydajności, które w pierwszej kolejności uzupełniają sterydy. Chociaż ma niski poziom androgenny, wystarczy, aby ciało stało się twarde, co czyni go wspaniałym środkiem transformującym. Masteron Enanthate jest również znany z bezpośredniego stymulowania lipolizy, a tym samym zwiększenia ogólnego metabolizmu organizmu, dając jeszcze więcej korzyści pod względem wydajności.

Czy to przynosi korzyści wszystkim?

  Masteron Enanthate nie jest cudownym sterydem. Chociaż może przynieść ogromne korzyści pod względem szczupłej sylwetki, nie przyniesie podobnych rezultatów dla wszystkich. Jeśli ktoś ma ogólnie wysoki procent tkanki tłuszczowej na poziomie 20%, nie będzie odczuwał dużej różnicy z Masteron Enanthate. Jego efekty będą widoczne tylko na szczupłym ciele.

   Podczas gdy traci się trochę tłuszczu poprzez spożywanie sterydów, nie jest to tym, do czego przeznaczony jest Masteron Enanthate. Poza tym istnieje wiele innych sposobów na utratę tkanki tłuszczowej, które są bardziej skuteczne.

Ważne: Aby skorzystać z Masteron Enanthate, procent tkanki tłuszczowej powinien być niższy niż 8%.

    Niektórzy nawet zalecają poziomy poniżej 6% dla uzyskania optymalnych rezultatów. Spożywając steryd anaboliczny na szczupłym ciele, zapewni efekt utwardzania, który przybliży do oczekiwanych celów transformacji. Jego właściwości androgenne i działanie anty aromatyzujące będą skuteczne tylko w warunkach niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. W takich warunkach jest on również wykorzystywany przez kulturystów do utraty tkanki tłuszczowej. Masteron Enanthate jest właściwym rozwiązaniem, aby to osiągnąć.

Skutki uboczne Masteron Enanthate

  Jako członek anaboliczno-androgennych sterydów, Masteron Enanthate ma potencjalne skutki uboczne, chociaż nie występuje one u wszystkich użytkowników. W rzeczywistości prawdopodobieństwo wystąpienia efektów ubocznych jest stosunkowo niskie, jeśli steryd jest spożywany w zalecanych cyklach i dawkach.

   Najczęstsze działania niepożądane to trądzik i łysienie. Każdy steryd pochodzący z DHT oferuje te efekty uboczne. Ponieważ Masteron Enanthate nie ma efektu aromatyzacji, nie powoduje poważnych skutków ubocznych, takich jak zatrzymywanie wody i ginekomastia. Jest to łagodny steryd, który nie ma poważnego wpływu na profile lipidowe.

   Po użyciu Masteron Enanthate można doznać łysienia tylko wtedy, gdy posiada się genetycznie predyspozycje do łysienia. To samo można powiedzieć o trądziku. Czułość ciała decyduje o tym, czy pojawią się problemy z trądzikiem. Z tych powodów Masteron Enanthate można określić, jako jeden z najbezpieczniejszych znanych sterydów anabolicznych.

Dawkowanie Masteron Enanthate

   Podczas gdy forma propionianowa ma krótki okres półtrwania, to samo nie dotyczy Masteron Enanthate. Z tego powodu ten drugi może być przyjmowany, jako dwa zastrzyki na tydzień. Być może jest to jedyna zaleta Masteron Enanthate, ponieważ jest wstrzykiwany z mniejszą częstotliwością. Jednak może to nie wydawać się korzyścią dla kulturystów, którzy zwykle przyjmują sterydy przed wydarzeniami i chętniej wstrzykują, co drugi dzień, jeśli nie codziennie. W przypadku takich osób bardziej odpowiednie jest podawanie w formie propionatu Masteron.

   Standardowa dawka dla kulturystów wynosi około 300 mg do 400 mg na tydzień. Dawkę 600 mg na tydzień uważa się za górną granicę, a wszystko, co jest większe niż to, kwalifikuje się, jako nadużywanie sterydów. Można także przyjmować dawki mniejsze niż 300 mg, ale wszystko poniżej 200 mg na tydzień będzie zbyt łagodne, aby zobaczyć jakiekolwiek wyniki.

30 innych produktów w tej samej kategorii: