• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017

Arimidex-1mg/tab 50tabs-180zł ( 20 tab 90 zł)

Nowy produkt

Więcej informacji

Arimidex powstał w latach 90 XX wieku , w medycynie ma zastosowanie w leczeniu raka piersi u kobiet.

Podstawowym składnikiem Arimidexu jest anastrozol który ma za zadanie blokować estrogeny i działanie aromatazy.

Arimidex działa podobnie jak popularny Nolvadex ale ten 2 tylko blokuje estrogeny , a arimidex blokuje produjcę estrogenów .

Środek ten powoduje zwiększenie testosteronu w organiźmie nawet o 50%, co według niektórych opinii pokazuje że może on być wykorzystywany podczas odbloku.

Arimidex po 2 godzinach ma już maksymalne działanie , po 7 dniach regularnego stosowania , ma on już stabilny okres półtrwania w organiźmie przy stosowaniu dawki 1mg/dziennie.

Jego stosowanie zapobiega ginekomastii i retencji wody w organiźmie , a według opinii ekspertów jest skuteczniejszy niż proviron czy nolvadex.

Arimidex to leczenie hormonalne, które pomaga zwalczać raka piersi przez obniżenie ilości estrogenów w organizmie. Jest lekiem wybiórczym, niesteroidowym inhibitorem aromatazy, który znacznie obniża stężenia estradiolu w surowicy, nie zakłócając powstawania kortykosteroidów nadnerczy ani aldosteronu.

Zastosowanie leku Arimidex    

 • Jako uzupełniające leczenie kobiet w okresie pomenopauzalnym z wczesnym rakiem piersi pozytywnym wobec receptora hormonalnego.
 • W początkowej terapii kobiet po menopauzie z receptorami hormonalnie pozytywnymi lub receptorami receptora hormonalnego - nieznane lokalnie zaawansowane lub przerzutowe raka piersi.
 • W leczeniu kobiet po menopauzie z zaawansowanym rakiem piersi, które postępują po leczeniu tamoksyfenem.

Czy Arimidex jest odpowiedni dla każdego?

   Jeśli u pacjenta stwierdzono rozpoznanie raka piersi z wczesnym rakiem piersi z receptorem hormonalnym (HR +), pacjent i lekarz mogą dyskutować o sposobach leczenia w celu zmniejszenia ryzyka nawrotu choroby.

Zastosowanie w kulturystyce

   Kiedy człowiek używa sterydów anabolicznych androgennych (AAS), niektóre związki będą aromatyzować w estrogen. Głównymi sprawcami są wszystkie estry testosteronu, takie jak: cypionian, enantan, dianabol, deca durabolin, a więc mniej boldenon (EQ). Jeśli estrogen nie jest hamowany przez stosowanie AI (inhibitor aromatazy), mogą wystąpić wysokie skutki uboczne estrogenów. Najbardziej znanym efektem ubocznym jest ginekomastia.

  Słabsze, ale bardzo poważne efekty uboczne są spowodowane retencją wody, która może dać wyczerpane. Dodatkowa waga wody dla ciała lub twarzy (powszechnie nazywana "twarzą księżyca dla jej okrągłego lub pełnego wyglądu) może zepsuć sylwetkę, powodując, że dana osoba wygląda jakby miała nadwagę. Wewnętrznie, przenoszenie większej ilości wody powoduje odkształcenie tłuszczu w organizmie. Osoba może spodziewać się wzrostu ciśnienia krwi, stresu serca i utraty energii. Również wysoki poziom estrogenu może wpływać na libido.

Jak należy stosować lek Arimidex?

   Preparat Arimidex jest zwykle stosowany raz na dobę. Należy postępować zgodnie ze wszystkimi wskazówkami na etykiecie opakowania. Nie należy przyjmować leku w większych lub mniejszych ilościach lub dłużej niż zaleca się. Lek Arimidex można przyjmować z jedzeniem lub bez posiłku.
Może być konieczne kontynuowanie przyjmowania tego leku przez okres do 5 lat.Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od wilgoci i ciepła.

Arimidex vs Nolvadex

   Główną zaletą stosowania Arimidexu w SERM, jak tamoksyfen (nolvadex), jest to, że arimidex blokuje enzym aromatazy, tym samym zapobiega produkcji estrogenów w pierwszej kolejności. Jako porównanie, Tamoxifen utrudnia receptorom estrogenu przyjmowanie estrogenów, a nie zatrzymanie produkcji u źródła. Dlatego nadal będzie estrogen w organizmie, gdy używany jest SERM.

Arimidex vs Letrozole

   Efekty uboczne Arimidexu nie są tak cięzkie w porównaniu z AI, jak letrozole, które mają wiele efektów ubocznych. Najczęstszymi są zaburzenia erekcji. Chociaż estrogen jest znany, jako żeński hormon, mężczyźni nadal potrzebują go w swoich ciałach. Dla mężczyzn estrogen równoważy hormonalnie i pomaga im uzyskać mięśnie i siłę. Dlatego letrozol, ciężka AI, która zabija prawie wszystkie estrogeny, nie zawsze jest najlepsza do osiągnięcia równowagi hormonalnej w swoim cyklu. Z drugiej strony jest to miejsce, w którym Arimidex jest najlepszy, ponieważ jest delikatnym AI, który nie zaburza poziomu estrogenu, dzięki czemu można być bardziej zrównoważonym.

Efekty uboczne Arimidex

   Skutki uboczne praktycznie nie istnieją. W badaniach nad rakiem piersi istniała pewna słabość kości związana z używaniem Arimidexu, ale należy pamiętać, że używano go przez lata, na co dzień. Dla kulturystów, którzy używają odpowiedniej dawki podczas cyklu, nie jest to problemem.

Jeżeli istnieją odstępstwa od prawidłowego stosowania leku mogą wystąpić takie efekty uboczne jak:  

 • Osłabienie, uderzenia gorąca
 • Drętwienie
 • Obrzęk w kostkach
 • Ból stawów lub sztywność, problemy z palcami podczas chwytania
 • Ból gardła, ból głowy, ból pleców, ból kości
 • Depresja, zmiany nastroju, problemy ze snem (bezsenność)
 • Wysokie ciśnienie krwi (silny ból głowy, niewyraźne widzenie)
 • Nudności wymioty
 • Łagodna wysypka.

Dawkowanie leku Arimidex (kulturyści)

Ogólne dawkowanie dla mężczyzn: 0,5 mg na dobę lub co drugi dzień. Należy pamiętać, że zależy to od dawki sterydów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: