• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Aromasin-20mg/tab 20tabs/60zł 40tabs/110zł Zobacz większe

Aromasin-20mg/tab 50tabs/150zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Aromasin jest środkiem z grupy anty-estrogenów , a sam on jest lekiem niesteroidowym który ma za zadanie zmniejszenie poziomu estrogenu w organiźmie. Sam lek podobnie jak arimidex stosowany jest przy leczeniu raka piersi u kobiet, przy czym jego debiut był o 10 lat później w roku 2000.

Firma Euro-pharmacies produkuje aromasin w dawce 20mg/tab chociaż dobre efekty zauważono już przy 2,5 mg dziennie.

Aromasin stosowany jest wśród sportowców zażywających sterydy anaboliczne , jako regulator estrogenów.

Jest on coraz bardziej popularnym środkiem na świecie , na chwilę obecną bardzo mocno konkuruje z Arimidexem.

Aromasin może spowolnić wzrost niektórych typów nowotworów sutków, które wymagają wzrostu estrogenów w organizmie. Jest stosowana w leczeniu raka piersi u kobiet w okresie pomenopauzalnym. Często podaje się kobietom, u których rak postępuje nawet po zabiegu chirurgicznym, na skutek promieniowania lub innych leków rakowych.

   W medycynie Aromasin (Exemestane) jest zatwierdzony, jako leczenie wspomagające, gdy leczenie pierwszego rzutu (takie jak Nolvadex) nie powiodło się. Standardowym protokołem jest rozpoczęcie podawania leku Aromasin w przybliżeniu 2-3 lata po niepowodzeniu Nolvadex u pacjenta. W tym przypadku należy przerwać stosowanie leku Nolvadex, a stosowanie Aromasin rozpoczyna się przez określony 5 lat, w którym Nolvadex jest stosowany razem z Aromasin (Exemestane).

   Dawki aromasinu na receptę w ramach wspomnianego wcześniej leczenia raka piersi to jednorazowa dawka 25 mg na dobę (zalecenia na receptę wskazują również, że dawki leku Aromasin podawane są po posiłku).

Funkcje i właściwości Aromasinu

   Aromasin jest oficjalnie klasyfikowany, jako steroidowy inhibitor aromatazy samobójczej i posiada zdolność hamowania enzymu aromatazy, odpowiedzialnego za produkcję lub konwersję testosteronu do estrogenu. Aromasin ma zdolność blokowania aromatyzacji, co z kolei hamuje produkcję estrogenu, a tym samym obniża poziom estrogenu w surowicy. To jest przydatne dla chorych na raka piersi, ponieważ rak piersi często wydziela hormon estrogenu. Przyda się również użytkownikowi sterydów anabolicznych, czyli sportowcom.

   Wiele sterydów anabolicznych ma zdolność zwiększania poziomu estrogenów w wyniku procesu aromatazy, w szczególności konwersji testosteronu do estrogenu. Może to prowadzić do ginekomastii i retencji wody. Nadmiar retencji wody może również promować wysokie ciśnienie krwi. Sterydy, które nie mają silnego charakteru estrogennego, mogą powodować te efekty, a zwłaszcza ginekomastię, jeśli mają charakter progesteronu. Najlepszym przykładem byłby Nandrolon, który, podczas gdy aromatyzuje to tylko z 20% szybkości testosteronu. Ma jednak również silną naturę progestynu, a progesteron został dobrze zauważony pod względem zdolności do stymulowania mechanizmu estrogenowego w tkance sutkowej. Podawanie leku Aromasin podczas stosowania sterydów anabolicznych hamuje proces aromatazy, zmniejsza poziom estrogenów i chroni indywidualne przed skutkami ubocznymi estrogenów.

Jak skuteczny jest Aromasin?

   Produkt może obniżać poziom estrogenu w surowicy o 85%. Aromasin ma także zdolność do stymulowania naturalnej produkcji testosteronu. Podobnie jak Arimidex i Letrozole, Aromasin pobudzi przysadkę do uwalniania większej ilości hormonu luteinizującego (LH) i hormonu stymulującego stłuszczenie (FSH), dwóch hormonów niezbędnych do naturalnej produkcji testosteronu. Aromasin ma niewielki efekt androgenny, a także zdolność do zwiększenia insulinoopodobnego czynnika wzrostu-1 (IGF-1). Jest to cecha, którą inni AI nie mogą sobie wyobrazić. Stosując Aromasin podczas PCT, jednostka otrzymuje pożądany wzrost testosteronu niezbędny do odzysku, ale wraz ze wzrostem IGF-1 również stwarza silniejszą atmosferę anaboliczną. Jest to przydatne u niektórych użytkowników steroidów, ponieważ może potencjalnie dać im możliwość ochrony tkanki jeszcze bardziej podczas użytkowania.

Wpływ Aromasin:

   W terapeutycznym otoczeniu, blokując enzym aromatazy, aktywuje się  chorobę nowotworową od karmienia hormonu niezbędnego do jego przeżycia. W tym celu okazało się, że jest to skuteczne, ale dopiero po użyciu Selektywnego Modulatora Receptora Estrogenowego (SERM) Nolvadex (Tamoksifen Citrate). Mimo że jest skuteczny, Arimidex nie jest równie powszechnie stosowany w tym celu, ponieważ Arimidex w dużym stopniu utrzymuje się, jako pierwszorzędowa postać AI w leczeniu raka piersi nie tylko wśród kobiet po menopauzie, ale w wielu scenariuszach raka piersi.

   Ze względu na potrzebę uzyskania silnego PCT, Aromasin wykazujących bardzo silne właściwości pobudzające testosteron, jest to bardzo interesujące dla tego celu. Ze względu na niewielką naturę androgenną i umiarkowanie przyzwoitą promocję IGF-1 czyni go to jeszcze bardziej atrakcyjnym. Należy jednak rozważyć podstawowy cel aromatyny, który jest antyestrogenem. Wysoki poziom estrogenów może być problematyczny, ale hormon jest nadal niezbędny dla  zdrowia. Ważne jest, aby utrzymać prawidłowy układ odpornościowy, jak również w utrzymaniu zdrowego poziomu cholesterolu. Następnie rozważyć PCT, który częściowo jest przeznaczony przede wszystkim do stymulowania naturalnej produkcji testosteronu, ale głównym celem jest normalizacja ciała. Nie możemy normalizować przy niskim poziomie estrogenów. Dla prawidłowego PCT, który nie tylko stymuluje produkcję testosteronu, ale również przyczynia się do normalizacji, SERM zawsze powinien być pierwszym wyborem.

Inne zastosowania Aromasinu

  Właściwości Aromasinu spowodowały, zainteresowanie nim sportowców i kulturystów, którzy stosują sterydy anaboliczne, aby nadzorować poziom estrogenów.  Istnieją doniesienia o pozytywnym działaniu tego produktu na ograniczenie działań ubocznych takich jak nadciśnienie, ginekomastia czy wzdęcia.

Coraz więcej kulturystów sięga po Aromasin doceniając korzyści, jakie mogą uzyskać, czyli:

  • Stymulowanie wzrostu IGF-1
  • Oferowanie mniej negatywnego wpływu na poziom cholesterolu
  • Redukcja, łagodzenie i eliminowaniu estrogenowych skutków ubocznych.

Jakie są możliwe działania niepożądane leku Aromasin?

  Należy uzyskać pomoc medyczną w nagłych przypadkach, jeśli występuje którykolwiek z objawów uczulenia: problemy z oddychaniem, obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Ponadto:

  • Nowy lub niezwykły ból kostny
  • Problemy ze wzrokiem
  • Obrzęk w dłoniach lub stopach
  • Ból w klatce piersiowej, nagłe drętwienie lub osłabienie, nagły ból głowy, splątanie, problemy z widzeniem, mową lub równowagą.

30 innych produktów w tej samej kategorii: