• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Nandrolone Decanoate Zobacz większe

Nandrolone Decanoate-250mg/ml 10ml vial-140zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Nandrolone Decanoate

Firma Euro-pharmacies prezentuje Nandrolone Decanoate czyli popularną Dece o stężeniu 250mg/ml sprzedawaną we flakonach 10ml.

Nandrolone Decanoate to tzw. długa deca , środek który w obiegu jest już od 1962 roku a cechuje go bardzo długa „obecność” w organizmie od 7 do 14 dni.

Deca - właściwości

Deca jest obok testosteronu jednym z najpopularniejszych sterydów na świecie a zawdzięcza to swoim właściwościom.

Środek jest ten takim powolnym budowniczym który najlepiej wykorzystywać przy długich cyklach ,doskonale komponuje się z winstrolem dla lepszych efektów.

Przy odpowiednim dawkowaniu Nandrolone Decanoate nie grozi nam trądzik ani łysienie,należy pamiętać że przy stosowaniu Nandrolonu niezbędny jest odpowiedni „odblok”(clomid , Hcg).

Przy badaniach nad Nandrolonem zauważono bardzo dobry wpływ na układ immunologiczny pacjentów.

W Internecie znajdziemy wiele artykułów i ciekawych informacji na temat powyższego środka.

Dekanonian Nandrolonu jest bardziej znany, jako Nandrolone Decanoate i jest preferowanym wyborem sterydów anabolicznych nadających się do wstrzyknięcia, które zastępują tylko testosteron. Wielu kulturystów i sportowców wierzy, że najlepsze wyniki można osiągnąć tylko po uwzględnieniu dekanianu nandrolonu.

   Nandrolone Decanoate nie dodaje żadnych dodatkowych niepożądanych efektów ubocznych, ale nigdy nie powinien być stosowany samodzielnie. Nandrolone Decanoate jest w zasadzie hormonem naśladującym progesteron, który buduje siłę, masę mięśniową, a nawet pomaga w pewnym stopniu w naprawie uszkodzonych stawów. Nandrolone Decanoate jest jednym z niewielu wstrzykiwanych steroidów, który jest bardzo rozpuszczalny w oleju ze względu na długie estry.

  Ta rozpuszczalność oznacza, że można go wytwarzać z mniejszą ilością rozpuszczalników, przez co wstrzykiwanie jest znacznie mniej drażniące. Dawka dla większości mężczyzn wynosi około 400-600 mg na tydzień, ale zmienia się w zależności od indywidualnych celów. Niektórzy kulturyści zużywają do 1500 mg na tydzień. Nandrolone Decanoate nie jest zalecany do stosowania u kobiet, ponieważ skutki uboczne różnią się zbytnio między kobietami.

Jak to działa?

  Nandrolone Decanoate jest znacznie dłużej trwającym składnikiem niż inne sterydy do wstrzykiwań. Ester dekanianowy odpowiada za powolny czas uwalniania od trzech do czterech tygodni, jednak wyniki są takie, że w przypadku nandrolonu efekty są bardziej prawdopodobne tylko przez dwa tygodnie.

   Przy częstszych wstrzyknięciach i gromadzeniu się Deca w organizmie, Nandrolone Decanoate może mieć nawet dłuższy czas pozytywnych efektów, uzasadniając poprzednią podaną statystykę. Rezultatem jest steryd o strukturze, która zapewnia doskonałe wyniki budowy mięśni i budowania siły, ale wykazuje znacznie słabsze działanie androgenne niż testosteron.

Składniki w Nandrolone Decanoate

   Aktywnym składnikiem Nandrolone Decanoate jest 25-50 mg dekanianu nandrolonu BP. Związek do iniekcji zawiera również benzoesan benzylu i olej arachidowy. Nandrolon jest podstawowym hormonem bazowym. Najczęstszym preparatem Nandrolone Decanoate jest przyjęcie hormonu nandrolonu i dodanie estru dekanianu. Łańcuch estru dekanianowego przyłącza się do nandrolonu, dzięki czemu jest rozpuszczalny w oleju i można go wstrzykiwać. Ten łańcuch estrowy także indukuje wolniejsze uwalnianie steroidu, zapobiegając Deca przed interakcjami z receptorem androgenowym. Ten etap fazy składnika i przygotowania pozwala pozostać mu w organizmie przez wiele dni.

Zalety Nandrolone Decanoate

  Nandrolone Decanoate wykazuje znacznie mniejszą tendencję do przekształcania hormonów lub powodowania wyższych poziomów estrogenów. Jest to możliwe ze względu na sposób, w jaki wątroba przekształca Nandrolone Decanoate w estradiol. W rezultacie skutki uboczne związane z nadprodukcją estrogenu są znacznie niższe przy użyciu Nandrolone Decanoate. Inną zaletą jest to, że związek antyestrogenowy zwykle nie jest potrzebny w połączeniu z Nandrolone Decanoate, wyjątkiem są użytkownicy, którzy są bardzo wrażliwi na elementy produkujące estrogen. Okres półtrwania wynosi około sześciu dni, ale całkowite wydalenie z organizmu zajmuje około dwudziestu jeden dni.

  Stali użytkownicy tego produktu zgłaszają następujące rzeczy, jako prawdziwe referencje dekanianu Nandrolonu, gdy są stosowane w szesnastotygodniowym cyklu układania, 200 mg na tydzień przez cztery tygodnie i 100 mg na tydzień przez dwa tygodnie:

  • Długotrwałe przyrosty masy mięśniowej przy prawidłowym stosowaniu
  • Zwiększona energia dla wydajności
  • Najlepszy dodatek do szybkich cykli łączenia
  • Zauważalny wzrost siły
  • Szybka regeneracja po intensywnych treningach lub występach sportowych
  • Spalanie tłuszczu
  • Zwiększenie zdolności do skupienia.

Media o Nandrolone Decanoate  

Jak donosi się w ostatnich publikacjach kulturystycznych i mediach, Nandrolon Decanoate może być stosowany przez kobiety ostrożnie, jako dodatek do trnowania fitness, a także sportowców, co jest rzadkością w przypadku sterydów wywołujących wszelkiego rodzaju androgenne skutki uboczne.

  Zalecane dawki dla kobiet są znacznie niższe, zazwyczaj około 50 mg / tydzień. Popularność sterydów wśród trenujących fitness oraz sportowców stawia Nandrolone Decanoate na czerwonym chodniku na pewno. Według doniesień, kobiety muszą stosować środki ostrożności, ponieważ niepożądane działania wpływają na niektóre osoby, nie powodując przy tym niekorzystnych skutków ubocznych u innych. Wyniki dla mężczyzn są dość konkretne, ale wyniki dla kobiet stosujących suplementy hormonalne są różne, więc według źródeł medialnych kobiety-sportowcy i kulturystki powinny ostrożnie korzystać z tego produktu i zacząć od bardzo małych dawek.

30 innych produktów w tej samej kategorii: