• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Halotestin-5mg/tab 50tabs-150zł Zobacz większe

Halotestin-5mg/tab 100tabs-300zł / 20 tab-60 zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Halotestin to nazwa handlowa sterydu anabolicznego fluoxymesteron , pod względem składu jest to pochodna testosteronu różniącą się trzema grupami (9-fluoro,17alpha metyl i11 beta hydroxyl).

Okres aktywnego półtrwania to od 6 do 8 godzin , jest to bardzo silny steryd o silnych właściwościach androgennych.

Środek ten jest atrakcyjny dla osób którym nie zależy na budowaniu dużej masy mięśniowej a raczej na budowaniu siły.

Najczęściej stosowany jest w celu zwiększenia siły i poprawie definicji muskulatury , a więc ceniony jest w sportach gdzie są limity wagowe , jeżeli ktoś chce osiągnąć lepszą wydolność , siłę , bez zmiany masy ciała jest on szczególnie przydatny.

Halotestin wpływa na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i trudniej ją się gromadzi dzięki temu że zmienia stosunek androgenów do estrogenów.

Jak każdy steryd , Halotestin posiada również i wady a największym jego minusem jest bardzo duża toksyczność, dlatego musimy pamiętać żeby raczej łączyć go ze środkami iniekcyjnymi o niskiej hepatoksyczności .

Ze względu na toksyczność pamiętajmy o osłonkach na wątrobę , i ostrożnym dawkowaniu od 20 do 40 mg dziennie nie przekraczając okresu 8 tygodni.

Pamiętajmy że po zakończonej kuracji niezbędny jest odpowiedni odblok :

Hcg z nolvadexem lub clomidem skutecznie przywróci odpowiednie funkcjonowanie osi podwzgórze-przysadka-jądra.

Halotestin (fluoksymesteron), jest jednym z najsilniejszych dostępnych sterydów anaboliczno-androgennych i jest sprzedawany w formie doustnej. W kulturystyce Halotestin jest uważany za bardzo popularny wybór dla sportowców siłowych. 

Kiedy przyjmować Halotestin?

Istnieją dwa powody, w których wzmacniacz wydajności można uznać, za korzystny.

   Halotestin jest oceniany przez tysiące sportowców, jako najlepszy produkt do uzupełniania niedoboru testosteronu. Ten lek zwiększający wydajność jest również użyteczny do stymulowania produkcji krwinek czerwonych przez uwalnianie erytropoetyny z nerek. Halotestin jest również podziwiany z powodu unikalnych możliwości promowania zdolności przenoszenia tlenu w organizmie i znacznego zwiększenia poziomu hemoglobiny.

   Idealny lek na siłę, Halotestin wykazuje silne właściwości androgenne, ponieważ pozwala uzyskać  masę mięśni i poprawić wytrzymałość. Dlatego jest zażywany przez sportowców przed imprezą siłową lub konkursem kulturystycznym. Dla sportowca siłowego korzyści są oczywiste, ponieważ uzupełni Halotestin na kilka tygodni przed konkursem i będzie silniejszy. Dla kulturystów dotyczy bezpośredniego efektu fizycznego.

Działanie Holestinu

   Pochodna testosteronu, Halotestin wydaje się być doskonałym podłożem dla enzymu reduktazy 5-alfa, co oznacza, że Halotestin ulega przekształceniu w znacznie bardziej aktywne steroidy w tkankach docelowych reagujących na androgenach, takich jak skóra, skóra głowy i prostata. Zatrzymanie wody, wzdęcia i ginekomastia to rzadkie działania niepożądane związane ze stosowaniem tego leku.

  Ten silny steroid jest również przydatny do poprawienia funkcji, wielkości i masy mięśniowej, oprócz ułatwienia nowego znaczenia wytrzymałości, zdolności do intensywnego treningu. Stosowanie Halotestinu wiąże się również z poprawą poziomu retencji azotu i syntezy białka. Użycie tego steroidu daje sylwetce charakterystyczną twardość i kształt, a ten silny steryd jest doskonałym wyborem dla tych, którzy bardziej interesują się gromadzeniem siły niż przyrostem mięśni. Najlepszą rzeczą jest to, że stosowanie Halotestinu nie prowadzi do zatrzymywania wody i soli.

Dostępność leku Holestin 

   Halotestin jest łatwo i tanio dostępny w różnych formach, takich jak kapsułki, zastrzyki i pigułki w renomowanych aptek sterydowych online. Po drugie, lek Halotestin można kupić bez recepty, chociaż sportowcy chętnie używają tego leku powinni zawsze podkreślić, że jest to dobry i legalny sposób. Ten legalny steryd jest również korzystny w leczeniu młodych mężczyzn z opóźnionym dojrzewaniem, stymulowaniu prawidłowego wzrostu i rozwoju męskiego narządu płciowego oraz kobiet cierpiących na zaawansowany rak piersi. Użycie tego steroidu jest również przydatne do wzrostu i rozwoju narządów płciowych, mięśni i kości w populacji mężczyzn.

 Zastosowanie leku Holestin dla młodych mężczyzn

  Ten steryd jest również korzystny dla promowania normalnego rozwoju seksualnego (dojrzewanie dojrzałości) u chłopców. Doustnie Halotestin jest zalecany medycznie do leczenia wielu komplikacji zdrowotnych, takich jak:

  • Miotonia wrodzona (to zaburzenie dotyczące mięśni, jej skutkiem są stany przedłużających się skurczów mięśniowych)
  • Jądro niezstąpione
  • Brak jądra
  • Rak piersi pozytywny względem receptora hormonalnego
  • Niedobór hormonu luteinizującego
  • Ubytek pierwotnej jądra z powodu skręcenia zarówno jądra
  • Pierwotnej niewydolności jąder z powodu zapalenia jąder
  • Niezwykle późnej dojrzałości płciowej
  • Rzadko występujących zaburzeń chromosomowych - zespołu Klinefeltera, niedokrwistości i niedoboru czynności jądra.

Halotestin - dawkowanie i czas przyjmowania

   Jeśli sportowiec zdecyduje się na przyjmowanie leku Halotestin, bardzo szybkie działanie steroidu anabolicznego, powoduje że, dwa tygodnie użytkowania okażą się minimalnym przedziałem czasowym, aby uzyskać prawdziwą korzyść, przy czym 4 tygodnie są absolutnie maksymalny czas przyjmowania.

  Tylko 10 mg dziennie znacznie zwiększy siłę, ale o wiele bardziej skuteczna jest dawka 20 mg dziennie. Jeśli chodzi o maksymalną dawkę, nie powinno się zwiększać dawki przekraczającej 40 mg dziennie. W wielu przypadkach kulturystów uzupełnia się 20 mg dziennie przez 2-3 tygodnie, a następnie zwiększa go do 40 mg w ostatnim tygodniu przed pokazem.

Halotestin – cena

Halotestin (5mg/tab.) - 100 tabletek w opakowaniu - 300zł

natomiast

20 tabletek w opakowaniu - 60 zł.

Nadużywanie Halotestin - jak zapobiegać efektom ubocznym

   Halotestin nie jest zalecany u dzieci, dziewcząt i kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią lub mogą zajść w ciążę podczas stosowania leku Halotestin. Nie zaleca się stosowania tych leków stosujących karbamazepinę, kortykosteroidy, makrolidy, leki przeciwzakrzepowe lub oksyfenbutazon. Ten steryd nie powinien być stosowany przez osoby, które są uczulone na którykolwiek składnik tego leku lub cierpią na poważne komplikacje zdrowotne, takie jak rak prostaty, piersi lub rak jądra. Nie zaleca się również osobom z wysokim ciśnieniem krwi, udarem i chorobami wątroby.

    Nadużywanie Halotestinu lub przedawkowanie może powodować powikłania dotyczące zdrowia, takie jak ginekomastia, zatrzymanie wody, nieprawidłowe miesiączkowe zmniejszone libido, nudności, zwiększona agresja, wzrost włosów na twarzy u kobiet lub reakcje alergiczne.

30 innych produktów w tej samej kategorii: