• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Letrozole-2,5mg/tab 50tabs-90zł Zobacz większe

Letrozole-2,5mg/tab 40tabs-90zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Firma euro-pharmecies prezentuje Letrozole o stężeniu 2,5mg/tab pakowane po 50 tabletek w najlepszej cenie na rynku!!!!

Letrozole jest inhibitorem aromatazy który w medycynie wykorzystywany jest  do nieoperacyjnego leczenia raka piersi u kobiet najczęściej po menopauzie.Wśród sportowców znalazł on jednak nieco inne zastosowanie a mianowicie niweluje on estrogenowe skutki uboczne jakie występują przy zażywaniu sterydów anabolicznych. Wśród osób zażywających sterydy często występują takie zjawiska jak ginekomastia czy zbyt duża retencja wody w organiźmie, stosowanie inhibitorów aromatazy, w tym Letrozole w trakcie dopingu, pomaga zapobiegać niepożądanym efektom .Letrozole ma te zalety że blokuje przemianę estrogenów w organizmie. Dodatkowo aktywnie blokuje proces aromatyzacji.

Jeżeli chodzi o dawkowanie to nie powinniśmy przekraczać dawki 2,5mg / dziennie.

Pamiętajmy również że mimo tego iż zażywaliśmy Letrozole , to po zakończonym cyklu niezbędny jest odblok w postaci HCG i clomidu.

Letrozol jest antyestrogenem stosowanym szeroko do leczenia raka piersi i jest hormonalnie reagujący po zabiegu chirurgicznym.  Anty-estrogeny są szeroko podzielone na dwie kategorie - selektywne modulatory receptorów estrogenowych, powszechnie znane, jako SERMS i inhibitory aromatazy lub AI. Letrozole należą do drugiej kategorii antyestrogenów, inhibitorów aromatazy. Leki takie jak Nolvadex i Clomid z drugiej strony należą do kategorii SERMS.

Różnica pomiędzy EI a SERM

    Ogólnie rzecz biorąc, SERM utrudnia działanie estrogenów w tkance gruczołowej. Uniemożliwiają one wiązania się z receptorami w danym miejscu. Estrogeny nie są w stanie złamać silnej więzi, z jaką SERM wiążą się z receptorami. Zapobiega to działaniu estrogenów na tkanki. Ginekomastia nie formuje się w komórkach receptorowych, ponieważ estrogeny nie są przyłączone do miejsc receptorowych i nie mogą powodować transkrypcji genów w tych komórkach. SERM również zmuszają do zajmowania miejsc receptorowych już przyjmowanych przez estrogeny, powodując ten sam skutek - hamowanie działania estrogenu na tkankę gruczołową. Natomiast inhibitory aromatazy skutecznie obniżają poziom estrogenu we krwi.

Wprowadzenie do Letrozolu

    Letrozole są nielekowymi inhibitorami Aromatazy, należącymi do trzeciego pokolenia inhibitorów aromatazy. Są podawane doustnie i są zatwierdzone do stosowania w leczeniu dwóch konkretnych rodzajów raka piersi. Jednym z nich jest przypadek, w którym rak piersi z prawidłowym receptorem hormonu rozwija się lokalnie lub jest zagrożony przerzutami. Drugi to podobny przypadek, gdy rak jest nieznanej kategorii receptora estrogenu.

    Kategoria nieznana receptorowi estrogenu odnosi się do tych stanów raka piersi, w których roli estrogenów nie można ustalić z całą pewnością. W tych przypadkach nie można przewidzieć, czy estrogeny powodowały raka w pierwszej kolejności, czy też skomplikowałyby i pogorszyły raka. Letrozole są stosowane w leczeniu takich stanów rakowych u kobiet po menopauzie. Rzadko jednak jest, aby Letrozol był potrzebny do leczenia raka po menopauzie w nieznanym raku, pierwszego rzutu. W większości przypadków jest on używany tylko po zwykłych zabiegach pierwszego rzutu przy użyciu leków takich jak Nolvadex.

Letrozole dla sportowców

   Z biegiem czasu Letrozole również zyskały popularność wśród tłumu sportowców, którzy budowli swoje ciała oraz innych entuzjastów siłowni, którzy regularnie używają sterydów anabolicznych. Kulturyści i sportowcy docenili wartość Letrozolu za jego zdolność do zmniejszenia estrogenowych efektów ubocznych związanych ze stosowaniem aromatyzacji anaboliczne / androgenne steroidy, takie jak ginekomastia, nagromadzenie tłuszczu i wizualna retencja wody.

   Sterydy anaboliczne, które są aromatyzowalne, są często stosowane w celu zwiększenia ich wydajności wśród kulturystów i sportowców. Stosowanie tych sterydów prowadzi jednak do kilku efektów ubocznych wynikających z nadmiaru estrogenów w organizmie. Letrozol, będący inhibitorem aromatazy, pomaga obniżyć poziom estrogenów we krwi, a tym samym łagodzi steryd anaboliczny u osób z objawami niepożądanymi, takimi jak ginekomastia, wzdęcie i wysokie ciśnienie krwi.

Skuteczność Letrozolu, jako anty-estrogenu

   Według badań "inhibitory aromatazy w zaawansowanym raku piersi" Letrozole działają najlepiej w porównaniu z innymi dwoma inhibitorami aromatazy, w kontrolowaniu poziomu estrogenów we krwi. Zauważono, że 2,5 mg Letrozolu po podaniu doustnie zmniejsza poziom estrogenu we krwi średnio o siedemdziesiąt osiem procent.

Mechanizm działania

  Enzymy aromatazy pomagają wytwarzać estrogeny poprzez przekształcanie androgenów. Letrozol jest non-samobójczym i nie steroidowym inhibitorem aromatazy, co oznacza, że angażuje się w konkurencyjne wiązanie z miejscem receptora. Związany jest z heme (niebiałkowa część wielu enzymów) jednostki cytochromu P450 aromatazy. Silnie hamuje wytwarzanie estrogenów w omawianej aromaterii.

Informacje dotyczące dawkowania dla anabolicznych użytkowników sterydów

    Podstawowym zastosowaniem leku Letrozole dla sportowców i kulturystów nie jest zwiększenie skuteczności, lecz hamowanie i zwalczanie skutków ubocznych nadmiaru estrogenu w organizmie. W celu kontrolowania estrogenu podczas cyklu, optymalna dawka zmienia się w dowolnym miejscu pomiędzy 1,25 a 2,5 mg na dobę. Są to tylko szorstkie liczby, jednakże, ponieważ optymalna dawka będzie zależeć od ilości anabolicznych steroidów stosowanych przez poszczególne osoby, a także jego wrażliwości na inhibitory aromatazy.

Działania niepożądane leku Letrozole

    Działaniami niepożądanymi, które są najczęściej występujące w przypadku Letrozolu są bóle stawów, uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się i zmęczenie. Te objawy niepożądane u większości osób towarzyszą objawy hipotonii. Długotrwałe stosowanie tego leku może również prowadzić do osteoporozy u niektórych kobiet.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: