• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
M1T-10mg/tab 50tabs-150zł Zobacz większe

M1T-10mg/tab 100tabs-200zł

Nowy produkt

Więcej informacji

M1T to skrót sterydu Methyl-1-Testosterone czyli jest to zmetylowana wersja testosteronu ,w naszej ofercie znajdziecie państwo produkt wyprodukowane przez euro-pharmacies , sprzedawany po 50 tab o stężeniu 10mg/tab.

M1T charakteryzuje to że jest bardzo mocnym środkiem nawet przy stosowaniu małych dawek , to bardzo dobry budowniczy masy mięśniowej, jest on wysoce anaboliczny , jeżeli chodzi o androgenność to jest ona umiarkowana.

Mówi się że steryd ten jest jakby mixem winstrolu i trenbolonu , co może już nam sugerować że zyskamy dzięki niemu znakomite efekty w przyroście masy mięśniowej jak i szybkości jej zdobywania.

Jeżeli chodzi o skutki uboczne to pamiętajmy że musimy uważać na wątrobę , stosowanie M1T często powoduje że jesteśmy bardzo śpiący a nasz sen jest bardzo mocny , pozostałe skutki uboczne to łysienie , trądzik i oczywiście ginekomastia .

Pamiętajmy o stopniowym wchodzeniu na dedykowaną dawkę tego środka , braniu osłonek na wątrobę , jak i odbloku po zakończeniu kuracji.

M1T czyli metylo-1-testosteron, a metylodihydroboldenon jest metylowaną pochodną sterydowego dihydrotestosteronu anabolicznego (DHT), sterydowego anabolicznego, zaprojektowanego w leczeniu niedoboru testosteronu u mężczyzn. Dostępny w Internecie, Methyl-1-Testosteron był niezwykle popularny wśród kulturystów, jako środek uzupełniający, ze względu na jego promocję szybkiego wzrostu mięśni i wzrostu siły.

Czym jest M1T  (działanie)

   Metylo-1-testosteron jest metylowaną wersją steroidu 1-testosteronu. Jest pochodną DHT, nie można konwertować na DHT lub estrogen. M1T wynosi 910-1600% jako anaboliczne i 100-200% jako androgenne, jako metlytest. Istnieje modyfikacja strukturalna, która umożliwia przetrwanie związku przez pierwsze przejście przez wątrobę. To właśnie czyni go bardzo doustnym biodostępnym, ale także toksycznym dla wątroby.

   M1T zyskał renomę wśród kulturystów i sportowców innych dyscyplin, jako szybki budowniczy mięśni, który jest bardzo skuteczny, nawet w małych dawkach. Powszechnie stosowany, jako preparat przed treningowy, M-1-T nie konwertuje do estrogenów. Nie jest typem hormonu, który jest wytwarzany przez organizm ludzki.

   M1T jest używany przez sportowców i profesjonalnych kulturystów do poprawienia budowy ciała, dodaje duży przyrost masy i poprawia siłę dość szybko. Ten niesamowity dodatek kulturystyczny nie prowadzi do negatywnych efektów związanych z DHT. Użycie tego leku wiąże się z szybkim przyrostem masy mięśniowej i wzrostem siły, ale sportowcy powinni uważać na wzdęcie i ginekomastię. Wielu sportowców deklaruje przyrost 4,5 kg masy w cyklach.2-tygodniowych.

 Cykle / dawki M1T

   Typowa dawka leku M1T mieści się w zakresie od 5 mg na dobę do 20 mg na dobę w zależności od doświadczenia. Nie zaleca się przeprowadzania cyklu ponad 2-4 tygodni. Wielu użytkowników rozpoczyna w niższej dawce i stopniowo spada, w zależności od skutków ubocznych i wyników. Użytkownicy często stosują zastrzyki, takie jak testosteron z cyklem M1T. Dieta wysokobiałkowa o wysokiej zawartości węglowodanów jest zalecana w celu zwiększenia energii podczas pracy na cyklu M-1-T.

Skutki uboczne

   Poza toksycznością dla wątroby, istnieją inne działania niepożądane związane z użyciem M1T. Prawdopodobnie najczęstszym i najtrudniejszym jest letarg. Użytkownicy mogą być bardzo zmęczeni przez cały dzień, używając tego związku. To, dlatego wiele osób będzie ich dawka bliżej 10 mg dziennie. Innym efektem ubocznym, który jest powszechny w przypadku wielu sterydów doustnych jest podwyższone ciśnienie krwi. Ponadto, efektem ubocznym jest możliwe krwawienia z nosa. Nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje z użyciem M1T, ale zostało zgłoszone.

   Inne możliwe działania niepożądane obejmują skurcze mięśni, brak popędliwości płciowej, zwiększenie popędu płciowego, hamowanie HPTA, utrata włosów u osób podatnych na łysienie typu męskiego. Ponadto zwiększona wielkość gruczołu krokowego, bóle głowy, drażliwość, bezsenność i spadek apetytu. Miłą rzeczą jest to, że M1T nie aromatyzuje, więc nie ma ryzyka wystąpienia efektów ubocznych związanych z estrogenami.

Plusy i minusy M1T

Methyl-1-Testosteron nie jest zalecany u kobiet ze względu na jego androgenne działanie na ciało żeńskie.

Plusy 

  • Masywny i szybki wzrost mięśni i wielkości przy małych dawkach, ale szczególnie w dawkach 15-20 mg. Osoby zgłaszały zyski o ponad 20 kg w cyklu jednego miesiąca.
  • Ogromny wzrost siły i zachęca do odpowiedzi siłowych podczas treningu.
  • Niskie ryzyko retencji wody.
  • Drastyczna utrata tłuszczu i poprawienie ogólnej sylwetki.
  • Stosuje się dobrze z innymi suplementami testosteronowymi.
  • Promuje i wspiera siłę i postawy typu alfa podczas ćwiczeń.

Minusy 

  • Mogą wystąpić ginekologiczne skutki uboczne, zwłaszcza w długich cyklach. Mogą one obejmować obrzęk tkanki piersi u mężczyzn i utratę libido.
  • Niektóre przyrosty rozmiarów mogą wynikać z zatrzymania wody - niektóre przyrosty mogą być trudne do utrzymania po zakończeniu cykli.
  • Wymaga obszernego PCT.
  • Może być problem z wątrobą i wymaga przygotowania i naprawy przed i po cyklach.

30 innych produktów w tej samej kategorii: