• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Methandienone-10mg/tab 100tabs-80zł Zobacz większe

Methandienone-10mg/tab 100tabs-80zł

Nowy produkt

Więcej informacji

W latach 90 XX wieku w Polsce panowała moda na ten środek i stał się on kultowy , kto z nas nie słyszał na siłowni takich tekstów jak Metanabol czy Meta?

Co to w ogóle jest ta Meta?

Metanabol a inaczej Dianabol to steryd anaboliczny który jest pochodną testosteronu , ma dobre właściwości anaboliczne przy względnie androgennych.

Po co i kiedy stosowany jest dianabol?

A stosowany jest przeważnie w budowaniu masy mięśniowej ,czyli w cyklach "masowych", przy czym masa jaką na nim uzyskujemy nie jest najlepszej jakości, metanabol ma tendencje do dużej retencji wody w organiźmie,oraz podwyższa ciśnienie krwi .

Środek ten jest znany już od lat 60 XX wieku i cieszy się dalej popularnością wśród sportowców.

Ze względu na to że mocno zwiększa ciśnienie krwi do dawki docelowej dochodzimy stopniowo.

Jeżeli chodzi o dawkowanie to mężczyźni (bo przeważnie tylko oni po niego sięgają) to dawkowanie zaczynamy od 20mg dziennie , i dochodzimy do 50mg , stosowanie większych dawek nie ma sensu ponieważ większe dawki powodują bardzo mocne skutki uboczne .

Przy stosowaniu dianabolu pamiętajmy o osłonkach na wątrobę , a jeżeli chodzi o łączenie tego środka to popularne mieszanie to meta-testosteron-deca , te połączenie daje nam duży twardy mięsień.

Po zakończeniu cyklu pamiętajmy o odpowiednim odbloku.

Metanabol to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych sterydów anabolicznych, jakie są dostępne na polskim rynku. Na świecie początki popularności popularnej Mety datują się lata osiemdziesiąte dwudziestego wieku: to właśie wtedy osoby zajmujące się kulturystyką zauważyły, że ten środek cechuje się bardzo silnymi właściwościami anabolicznymi. Do naszego kraju moda na metanabol przybyła około 10 lat później, mniej więcej w latach 90 poprzedniego stulecia.

Metanabol, czy też inaczej popularna metka, to steryd anaboliczny będący pochodzną testosteronu. Dzięki silnym właściwościom anabolicznym, szybkiemu działaniu oraz niezbyt wygórowanej cenie Metanabol cieszy się popularnością przede wszystkim wśród początkujących adeptów kulturysytki, którzy szukają skutecznego sposobu na szybkie i bezpieczne zbudowanie większej ilości masy mięśniowej. 

Działanie i zastosowanie Metanabolu

Bardzo silne działanie anaboliczne Metanabolu wynika w dużej mierze z jego jego dodatniego wpływu na bilans azotowy. W połączneiu z hamującym wpływem na wydzielanie kortyzolu, sprawia to, że Metanabol wykazuje wyraźne właściwości antykataboliczne. Jednocześnie, methandienone poprawia również wydzielanie czynnika wzrostu IGF-1. Niestety, przyjmowanie Metanabolu może się wiązać także z wieloma możliwymi skutkami ubocznymi, takimi jak zaburzenia rytmu pracy serca, nadciśnienie tętnicze, wypadanie włosów, podwyższona retencja wody czy różnego rodzaju dolegliwości ze strony skóry, takie jak jak na przykład trądzik. W celu zahamowania ewentualnych objawów ubocznych, metanabol standardowo stosuje się z innymi preparatami. 

Najczęściej blokuje się receptory estrogenowe przy pomocy nolvadexu. Pozwala to uniknąć zdecydowanej większości możliwych objawów ubocznych. Jednocześnie stosuje się również osłonę na wątrobę, ponieważ metanabol jest substancją o silnym działaniu hepatoksycznym. Osłona wątroby powinna trwać przez cały okres trwania cyklu a także kilka tygodni po jego zakończeniu. W trakcie cyklu należy uważnie monitorować stan swojego organizmu, ze szczególnym uwzlędnieniem regularnych pomiarów ciśnienia tętniczego a także badań krwi z oznaczeniem prób wątrobowych. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów, takich jak na przykład nudności, poczucie osłabienia, dolegliwości ze strony wątroby lub ogólne oczucie, że środek źle wpływa na nasz organizm, należy przerwać cykl i bezzwłocznie udać się do lekarza.

Jak wspominano, metanabol jest sterydem o silnych właściwościach anabolicznych. Przyrost masy w wyniku przyjmowania metanabolu nie jest jednak trwały, ponieważ w dużej mierze łączy się on ze zwiększoną retencją wody w mięśniach. Z tego powodu, kulturyści standardowo przyjmują metanabol z innymi środkami, takimi jak deca durabolin lub testosteron. Na około tydzień przed zakończeniem cyklu należy również rozpocząć suplementancję dobrej jakości preparatem zawierającym kreatynę. Efekty cyklu są w dużej mierze uzależnione także od diety, odpowiedniej regeneracji potreningowej oraz właściwego rozpisania trenigów. Warto pamiętać, że metanabol nie jest środkiem, który zapewnia trwały przyrost masy mięśniowe niezależnie od warunków: z tego powodu, zarówno podczas trwania cyklu jak i po jego zakończeniu należy zachowywać ścisły rygor kulturystyczny, z odpowiednią podażą składników odżwczych w pożywieniu, regularnym snem oraz efektywnymi treningami.

Dawkowanie

Dawkowanie metanabolu zależy przede wszystkim od masy ciała. Standardowo wychodzi się od dawki 15 mg dla osoby ważącej 70 kilogramów, a następnie zwiększa dawkę o 5 mg na każde 10 kiliogramów masy ciała. W przypadku zawansowanych kulturystów dawki bywają znacznie większe, jednak w żadnym wypadku nie należy się tym sugerować. Dawkę należy podzielić na dwie porcje, co jest motywowane dość krótkim czasem aktywnego działania mety(około 4 godzin). Pierwsze efekty cyklu powinny wystąpić już w pierwszym tygodniu. Cykl w żadnym wypadku nie powinien trwać dłużej, niż 8 tygodni(po tym czasie, metanabol zwyczajnie przestaje być efetywny, a ponadto staje się niebezpieczny dla wątroby.

30 innych produktów w tej samej kategorii: