• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Oxandrolone-10mg/tab 20tabs-50zł Zobacz większe

Oxandrolone-10mg/tab 20tabs-50zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Oxandrolone popularna oxa  to coraz popularniejszy steryd na polskim rynku.Ze względu na swoją charakterystykę jest środkiem popularnym w wielu dyscyplinach sportowych. Stosowany w sporcie jak i medycynie,w chirurgii. Często lekarze podają go przy chemioterapii.Wśród kulturystów panuje przekonanie że jest delikatnym środkiem o dobrych właściwościach androgennych i anabolicznych. Oxandrolon nie toksyczny, dlatego w medycynie często korzystają z niego pacjenci, którzy zmagają się z uszkodzeniami wątroby. Oxa w ogronym skrócie poprawia wytrzymałość i wpływa znacząco na regeneracje , okres półtrwania to 12 godzin.

Dawkowanie Oxandrolonu to średnio od 20 do 50 mg czyli od 2 do 5 tabletek dziennie.

Już pierwsze efekty Oxy możemy poczuć po około 2 tygodniach. Środek ten możemy mieszać z innymi sterydami zależnie od efektu jaki chcemy uzyskać.

Oxandrolon (anavar) jest bardzo popularnym anabolicznym androgennym steroidem i jest uważany za jednego z najbardziej przyjaznych pod względem skutków ubocznych. Jest to jeden z nielicznych sterydów anabolicznych, które niosą ze sobą dużą popularność wśród kobiet, a więc często określa się go, jako "Steroid dla dziewczyny". Jest to jednak tytuł, który jest nieco mylący, ponieważ jest bardzo skuteczny u mężczyzn.

Funkcje i cechy Oxandrolonu

Oxandrolon (anavar) jest sterydem androgennym steroidem anabolicznym zawierającym dihydrotestosteron (DHT). W szczególności Oxandrolon jest hormonem DHT z dodatkiem atomu tlenu zamiast węgla-2 w pierścieniu typu A. Ta prosta zmiana znacznie zwiększa moc anaboliczną hormonu i zapobiega jej rozkładowi metabolicznemu. Następnie hormon zmienia się ponownie w pozycji 17th węgla przez dodanie grupy metylowej. Pozwala to na spożycie Oxandrolonu doustnie bez uszkodzenia wątroby i oficjalnie klasyfikuje go, jako steryd anaboliczny C17-alfa-alkil (C17-aa).

    Oxandrolon okazał się być skuteczny w wielu aspektach terapeutycznych. Jest najczęściej stosowany do wspomagania przyrostu wagi, który jest konieczny po infekcji lub zabiegu chirurgicznym lub jakimkolwiek innym stanie, który może prowadzić do poważnej utraty wagi. Chorzy na HIV i raka mogą korzystać z tego steroidu. Oxandrolon okazał się skuteczny w leczeniu nadmiernej ekspozycji na kortykosteroidy i ma stały profil w celu zwiększenia gęstości kości w walce z osteoporozą. Hormon był z powodzeniem stosowany u dzieci, u których brak jest wytwarzania hormonów, a nawet w leczeniu niektórych przypadków zapalenia wątroby.

   W medycynie stosuje się anavar także w leczeniu Zespołu Turnera (jeden z objawów tej choroby to niski wzrost), terapii AIDS, zaburzeń wzrostu i dojrzewania u chłopców.

Dlaczego po Oxandrolon sięgają sportowcy?

   Biorąc pod uwagę terapeutyczne korzyści preparatu Oxandrolone można zrozumieć, dlaczego steryd jest tak oceniany przez wielu sportowców zwiększających wydajność. Oxandrolon posiada wiele funkcji, które są korzystne, ale jest w stanie zmniejszyć stężenie hormonów glukokortykoidowych wiążących hormon płciowy (SHBG) i zwiększa retencję azotu, co czyni go tak cennym. Wzrost retencji azotu stwarza bardziej skromne środowisko anaboliczne, gdzie, jako zredukowany prowadzi do katabolizmu.
   Obniżenie stężenia SHBG sprzyja zwiększeniu poziomu wolnego testosteronu, a także uwalnia wszelkie związane z tym anaboliczne steroidowe hormony. Pozostaje wtedy zmniejszenie stężenia glukokortykoidów, hormonów trakcyjnych mięśni. Te hormony promują wzrost tłuszczu i utratę mięśni.

   Oxandrolon (anavar) jest znany ze swojej zdolności do zwiększania liczby krwinek czerwonych, co z kolei zwiększa wytrzymałość mięśni. Niektóre dane wykazały, że ten steryd może nawet promować zwiększone poziomy wytrzymałości układu sercowo-naczyniowego. Równie ekscytujące jest to jedno z jedynych sterydów anabolicznych, które można nazwać sterydami o bezpośrednim spalaniu tłuszczu. Wykazano, że bezpośrednio wpływa na lipolizę. Może to powodować kilka przyczyn:

  • Oxandrolon wiąże się silnie z receptorem androgenowym
  • Oxandrolone ma zdolność do zmniejszania globuliny wiążącej się z tkanką.
  • Oksandrolon ma zdolność zwiększania prealbuminy wiążącej tyrotyninę, co prowadzi do zastosowania większej trójidotrialroniny (T3).

Wpływ Oxandrolonu (anavar)

   Skutki działania preparatu Oxandrolone mogą pozytywnie wpłynąć na każdy etap poprawy wydajności. Dla sportowców poza sezonem przyrost masy ciała będzie tylko tkanką mięśniową. Oxandrolon nie aromatyzuje i nie zachodzi retencja wody, podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne nie może promować przyrostu tłuszczu. To prawda, że człowiek nie powinien spodziewać się masywnych przyrostów w rozmiarze lub wadze z powodu tego sterydu, ale zyski będą solidne i często łatwiejsze do utrzymania po użyciu w porównaniu do niektórych sterydów.

    Bez wątpienia, niezależnie od płci, najlepszy moment na pozytywne efekty Oxandrolonu będzie w fazie redukcji masy. Ze względu na potężny rating anaboliczny, jest to jeden z najlepszych sterydów do pielęgnacji tkanki, którą w przeciwnym razie utraciłyby podczas niezbędnego deficytu kalorii. Utrata tkanki tłuszczowej również będzie miała miejsce w bardziej wydajny sposób niż ten steryd, zarówno poprzez zwiększony metabolizm, jak i bezpośrednią promocję lipolizy.

   Oksandrolon jest również doceniany przez wielu sportowców, którzy chcą zwiększyć wydajność, ale niekoniecznie chcą robić masę. Oxandrolon ma ładne właściwości zwiększające siłę, a ponieważ nie będzie on promować masowego przyrostu masy ciała, to świetny wybór dla wielu sportowców. Ten steryd zwiększa regenerację, niezbędny czynnik dla każdego, kto przechodzi regularną aktywność fizyczną i powinien także znacznie zwiększyć wytrzymałość mięśni.

Skutki uboczne stosowania Oxandrolonu

Ze wszystkich sterydów opartych na DHT, a nawet na bazie DHT, Oxandrolon jest jednym z najbardziej przyjaznych dla bodźców anabolicznych sterydów.

   Androgenne działania niepożądane są najczęstsze, chociaż nie można ich nazwać bardzo częstymi. Aktywność androgenna istnieje. Trądzik, przyspieszony wzrost włosów i wypadanie włosów u mężczyzn predysponowanych do łysienia typu męskiego są możliwe. Androgenne skutki uboczne Oxandrolonu mogą również obejmować wirylizację (objawy wirylizacji są następstwem nadmiaru męskich hormonów płciowych – androgenów u kobiet). Odnosi się to do objawów, takich jak wzrost włosów na ciele, pogłębienie akordów wokalnych i nieprawidłowości w chorobach jajników i nadnerczy. Na szczęście dla kobiet wirylizacja nie jest wspólna z odpowiedzialnymi dawkami, ale jest to możliwe i może wystąpić nawet w małych dawkach u kobiet wrażliwych. Podobnie jak w przypadku wszystkich sterydów anabolicznych Oxandrolone hamuje naturalną produkcję testosteronu u mężczyzn.

Dawkowanie

Dawki dopingowe dla mężczyzn wynoszą od 40 do 100 mg dziennie, dla pań 10-25 mg dziennie.

Dawki lecznicze - wynoszą od 2,5 do 20 mg dla dorosłych oraz mniej niż 0.1 mg / kg masy ciała w przypadku dzieci, nastolatków (dla ważącego 20 kg dziecka dawka wynosi mniej niż 2 mg dziennie).

30 innych produktów w tej samej kategorii: