• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Proviron-25mg/tab 50tabs-130zł Zobacz większe

Proviron-25mg/tab 50tabs-120zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Jeżeli zależy ci na sprawdzonym środku anabolicznym , zapraszamy do oferty naszego sklepu , Euro-pharmacies prezentuje Proviron o stężeniu 25mg w jednej tabletce.

Proviron jest lekiem w postaci tabletek , jest środkiem syntetycznym działającym androgennie, nie posiadając cech anabolicznych.

W medycynie jest stosowany jako lek mający na celu zwiększenie męskich hormonów, dlatego też sportowcy którzy zażywali sterydy stosują go w celu podniesienia własnego testosteronu.

Przyjęto że Proviron bierze się najczęściej po zakończeniu cyklu, ale pamiętajmy co najważniejsze że sam proviron powoduje  eliminacje zaburzeń spowodowanych niedoborem testosteronu. Sportowcy a zwłaszcza kulturyści wykorzystują proviron jako środek antogonistyczny estrogenu a także chroni przed aromatyzacją sterydów.

Dawka ogólnie przyjęta to 1 tabletka dziennie czas kuracji zależny jest od niedoboru testosteronu po przebytym cyklu.

Proviron często wykorzystywany jest z innymi środkami niezbędnymi w odbloku np. clomidem lub nolvadexem , co daje o wiele lepsze rezultaty.

Proviron jest marką firmy Schering (obecnie Bayer) na doustny androgenowy mesterolon (1-metylodihydrotestosteron). Podobnie jak dihydrotestosteron, mesterolon jest silnym androgenem o słabym poziomie aktywności anabolicznej. Wynika to z faktu, że podobnie jak dihydrotestosteron, mesterolon jest szybko zmniejszany do nieaktywnych metabolitów w tkance mięśniowej, gdzie stężenia enzymu dehydrogenazy 3-hydroksysteroidowej są wysokie. Jest to steryd silnie androgenny, który nie aromatyzuje do estrogenów. Zawarta w nim substancja aktywna – androgenny Mesterolon – w kulturystyce wykorzystywana jest jako antyestrogen i bloker aromatazy.

Proviron - działanie

   Wydaje się, że słaba anaboliczna natura tego związku wskazuje na tendencję do blokowania receptora androgenowego w tkance mięśniowej, zmniejszając tym samym korzyści innych silniejszych sterydów do budowania mięśni, podobnie nie należy traktować poważnie. W rzeczywistości ze względu na bardzo wysokie powinowactwo do białek wiążących osocze, takich jak SHBG, Proviron może faktycznie działać w celu zwiększenia aktywności innych steroidów poprzez wyparcie wyższego procentu w wolny, niezwiązany stan.

   Wśród sportowców, Proviron stosuje się przede wszystkim do podwyższenia poziomu androgenów podczas diety lub przygotowywania się do udziału w konkursie, a jako anty-estrogenu ze względu na jego wewnętrzną zdolność do antagonizowania enzymu aromatazy. Preparat ten jest często wykorzystywany podczas zawodów, kiedy wskazany jest niski poziom estrogenu i wysoki poziom androgenów.

   Proviron redukuje nadmiar estrogenów w organizmie sportowca zażywającego sterydy anaboliczne androgeniczne. Dzięki takim właściwościom zmniejsza się możliwość pojawienia się niepożądanych skutków, takich jak: ginekomastia, trądzik, retencja wody. Jednocześnie prowadzi on do zbudowania masy mięśniowej, pozbawionej nadmiernej tkanki tłuszczowej, związanej z androgenicznym działaniem anabolików.

  Proviron ma długą historię skuteczności i bezpieczeństwa klinicznego, a dziś pozostaje powszechnie stosowany klinicznie. Zwykle zaleca się mężczyznom w leczeniu spadającej zdolności fizycznej i umysłowej spowodowanej wiekiem i poziomem anormalii podrzędnej, niskim libido spowodowanym niewystarczającym poziomem androgenu, hipogonadyzmem (niewydolność hormonalna jąder) oraz niepłodnością (w pewnych sytuacjach Proviron zwiększa, jakość i ilość plemników).

Zastosowanie Provironu, jako środka na płodność

   Zastosowanie Provironu, jako środka do płodności jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych wskazań tego leku, biorąc pod uwagę, że sterydy anaboliczne / androgenne są na ogół związane z niepłodnością. Jest to również jego zastosowanie, który jest dość często niezrozumiany przez sportowców. Proviron ma zastosowanie tutaj, ponieważ jest skutecznym androgenem, który zapewnia minimalne tłumienie gonadotropin w normalnych dawkach terapeutycznych, a nie, dlatego, że zwiększa wydalanie LH. Brak supresji gonadotropiną, lek może uzupełniać androgenność niezbędną do produkcji spermy.

   Rozumie się, że androgeny mają bezpośrednie działanie stymulujące na spermatogenezę, a także wpływają na transport i dojrzewanie plemników poprzez wpływ na najądrza, nasieniowód i pęcherzyki nasienne. Tak, więc rola tych hormonów nie jest całkowicie tłumiąca. Provironu wydaje się mieć wyjątkowy pozytywny wpływ na niektóre przypadki płodności męskiej, ponieważ jej potencjalne pobudzające wpływy na ilość i jakość plemników nie są przesłonięte przez hamowanie gonadotropin.

Dawkowanie Provironu

   Dawniej popularne było, aby kulturyści codziennie przyjmowali dawkę 25 mg tabletki przez kilka tygodni, a czasem nawet miesięcy. Było to szczególnie ważne w przypadku występów sportowców. Ponieważ Proviron jest bardzo skutecznym lekiem dla sportowców, zwykle potrzebują oni 50 mg dziennie, co oznacza, że sportowiec zwykle przyjmuje jedną tabletkę 25 mg rano i drugą tabletkę 25 mg wieczorem. W niektórych przypadkach wystarczy jedna tabletka 25 mg na dobę.

Działania uboczne

   Proviron może powodować uszkodzenia wątroby i żółtaczkę, ponadto w rzadkich przypadkach obserwowano łagodne, sporadycznie złośliwe zmiany w wątrobie u chorych leczonych długotrwale.

30 innych produktów w tej samej kategorii: