• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
T4-50mcg/tab 50tabs-90zł Zobacz większe

T4-50mcg/tab 40tabs-80zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Tylko w naszym sklepie T4 czyli Levothyroxine Sodium w najlepszej cenie!!!

T4 w medycynie wykorzystywane jest w terpaii leczenia niedoczynności tarczycy, a sam lek jest syntetyczną formą hormonów tarczycy i właśnie w jej leczeniu ma zastosowanie.

Wśród sportowców różnych dyscyplin, T4 cieszy się ogromną popularnością, z oczywistego powodu że L-tyroksyna sodu jest super spalaczem tkanki tłuszczowej oraz przyspiesza metabolizm.

Dodatkowym plusem L-tyroksyny jest to że zażywając ją z innymi środkami zwiększa efektywność sterydów , ponieważ T4 jest wspomagaczem syntezy białek.

Jeżeli chodzi o sprawę dawkowania , to powinniśmy rozpocząć od pół tabletki czyli 25mcg dziennie i stopniowo wejść na 1 tabletkę dziennie, maksymalnie możemy dawkować 2 tabletki dziennie.

Pamiętajmy że przy odstawieniu L-tyroksyny robimy na odwrót czyli stopniowo schodzimy niżej do całkowitego odstawienia. Okres wspomagania się T4 nie powinien przekraczać 5 tygodni.

Ponowne zażywanie T4 powinno rozpocząć się minimalnie po 2 miesiącach od ostatniej kuracji.

Firma Euro-pharmacies produkuje T4 Levothyroxine Sodium w tabletkach o stężeniu 50mcg/tab.

Syntetyczne formy hormonu tarczycy T4 na ogół nazywane są lewotyroksyną i są uważane za standardowe leczenie niedoczynności tarczycy. Choć są one wytwarzane przez człowieka, syntetyczne hormony T4 są dokładnie takie same jak T4 wytwarzane i uwalniane przez tarczycę.

Co to jest T4 czyli Levothyroxine Sodium

  T4 jest doustnym lekiem zawierającym substancję czynną leku Lewothyroxine Sodium. Substancja ta należy do małej grupy leków zwanych hormonami tarczycy, które działają poprzez zastąpienie niskiej zawartości tyroksyny na ciele. W medycynie jest stosowany w leczeniu niedoczynności tarczycy. Wśród kulturystów i sportowców jest on bardzo popularny w fazie preprezydencji i jako spalacz tłuszczu. Zaletą T4 jest możliwość uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej.

Działanie T4, czyli Levothyroxine Sodium

   Głównym celem Levothyroxine Sodium jest regulacja metabolizmu białka, węglowodanów i tłuszczu. Fakt ten doprowadza do wzrostu syntezy białka i ogólnego poziomu energii. Hormon tarczycy pomagają utrzymać mózg, metabolizm żywności i temperaturę ciała, wśród innych efektów. T4 działa, aby ciało mogło spalić większą ilość kalorii niż zwykle. Lek ten ma również możliwość zwiększenia spożycia białka w celu zabezpieczenia przed wyczerpaniem mięśni. Może być również używany przez sportowców i kulturystów, którzy są w trakcie cyklu odchudzania. T4 pozwala też zwiększyć skuteczność innych sterydów, ponieważ jest bardzo pomocna przy procesie syntezy białek.

   Levothyroxine Sodium jest chętnie zażywana przez sportowców (głównie kobiety), którym zależy na lepszych przyrostach masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. W kulturystyce stosowany podczas diety w okresie przedstartowym, jak również w fazie anabolicznej w celu pobudzenia przemiany materii.

Wpływ Levothyroxine Sodium T4

   Wpływ Levothyroxine Sodium jest bardzo prosty. Dla pacjenta z niedoczynnością tarczycy nie ma wystarczająco dużo T4 lub T3, a teraz z T4 dojdzie do wyrównania tych poziomów. W celu zwiększenia aktywności sportowców efekty są również proste. Ponieważ Levothyroxine Sodium przekształca się w aktywny T3 i wydajnego hormonu tarczycy, szybkość metabolizmu zwiększa się, powodując w ten sposób większe straty tłuszczu. Jeśli spożywa się więcej kalorii niż spala, nie straci się tłuszczu w ciele. T4 jest czasami połączony z użyciem stymulatora beta-2, takiego jak Clenbuterol. To znacznie zwiększy indywidualną siłę spalania tłuszczu.

Działania niepożądane Levothyroxine Sodium T4

   Istnieje możliwość wystąpienia działań niepożądanych związanych ze stosowaniem T4, ale ogólnie uznaje się, że stosunkowo stosowne lekarstwa są bezpieczne. W większości przypadków skutki uboczne obracają się wokół zbyt dużych dawek. Efekty uboczne z odpowiednimi dawkami nie występują często. Możliwe działania niepożądane produktu T4 obejmują:

  • Nudności.
  • Ból głowy.
  • Nieregularne lub szybkie tętno.
  • Drażliwość.
  • Nieprawidłowe miesiączkowanie.
  • Zwiększone ruchy jelit.
  • Przewlekła niewydolność serca.
  • Nadczynność tarczycy.

Określanie dawki

   Znalezienie idealnego dawkowania T4 jest niezbędne. Niewłaściwe dawkowanie może być jeszcze większym problemem niż przed rozpoczęciem leczenia. Niektórzy lekarze używają wzoru 1,6 mikrograma T4 na każde 1 kilogram ciężaru dla początkowej dawki. Inni preferują bardziej konserwatywne podejście, uruchamiając pacjentów w bardzo małej dawce (być może nawet 25 mikrogramów). 1,6 mikrograma to pełna dawka zastępcza. Oznacza to, że jeśli część tarczycy nadal działa prawidłowo, nie potrzeba tej pełnej dawki, ponieważ będzie nadal stosować niektóre z nich T4, oprócz dawki w pigułce. Rozpoczynając początkowo od małych dawek, np. ok. 25 mg na dzień i stopniowo je zwiększając o kolejne 25 mg, co 5-6 dni. Maksymalna dawka do 100 mg dziennie.

Dawkowanie dla sportowców

  Najczęstsze dawki to 100-200mcg dziennie. Osoby bardziej doświadczone przyjmują 200-400mcg dziennie. Zdarza się, że jest łączony z innymi lekami z powodu jest zwiększenie efektywności ich działania. Okres stosowania to 4-8 tygodni.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: