• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 128 )

Wpis dodał Krzysztof
Krzysztof
Towar przyszedł szybko...<br/>Przetestuje sie wypowiem. Jaak narazie gitarra...pozdrawiam
21-04-2017
Wpis dodał Mirek
Mirek
Dziękuje za fachowe porady , cykl przebiegł efektywnie i bezpiecznie :) <br/>Pozdrawiam
21-04-2017
Wpis dodał Robert
Robert
Zakupy. Ok paczka doszła bez problemów super, polecam i pozdrawiam. Następne zakupy będą więks ...
20-04-2017
Tamoxifen-20mg/tab 20tabs-45zł Zobacz większe

Tamoxifen-20mg/tab 20tabs-45zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Tamoxifen inną nazwą handlową jest Nolvadex , w medycynie wykorzystywany jest w leczeniu raka piersi u kobiet. Lek ten jest antagonistą estrogenu, sam lek nie blokuje aromatyzacji a tylko blokuje receptory estrogenowe , dlatego wśród sportowców znalazł on takie zastosowanie jak środek blokujący receptory estrogenowe , czyli chroni nas przed ginekomastią i retencją wody.

Osoby stosujące sterydy silnie aromatyzujące często łączą go w cyklu w celu bezpieczeństwa, często jest tak że osoby stosujące sterydy , sięgają po tamoxifen wyłącznie go pojawią się niepokojące objawy. Należy uważać również nad tym że nie można całkowicie wyeliminować estrogenu, ponieważ jest on ważny dla odpowiedniego poziomu cholesterolu, poprawne działanie układu kostnego , i wytwarzanie hormonu IGF-1.

Tamoxifen również stymuluje pracę jąder do produkcji testosteronu, podczas tzw.”odbloków” często dodawany jest do clomidu co korzystnie wpływa na nasze libido i produkcję androgenów.

Dawkowanie nolvadexu to sprawa otwarta mając tendencje do ginekomastii , sportowcy stosują go 10-20mg dziennie w czasie cyklu , jeżeli zamierzamy zastosować go po cyklu dawkowanie jest od 20 do 40mg dziennie. Okres stosowania zależny jest od objawów.

Tabletki jakie sprzedajemy w naszym sklepie Tamoxifen-20mg/tab 20tabs.30 innych produktów w tej samej kategorii: