• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 141 )

Wpis dodał Bobo
Bobo
Testosteron Enanthate zakupiony u was , jak najbardziej na plus , napewno do was zawitam
20-06-2017
Wpis dodał daniel
daniel
witam coś zajebistego na drugą w swojej "karierze"kuracje ?:)
04-06-2017
Wpis dodał Mati
Mati
Witam!<br/>Czy produkty GEPa macie juz nowsza serie w bialych opakowaniach? Pozdrawiam
24-05-2017
Tamoxifen-20mg/tab 20tabs-45zł Zobacz większe

Tamoxifen-20mg/tab 20tabs-45zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Tamoxifen inną nazwą handlową jest Nolvadex , w medycynie wykorzystywany jest w leczeniu raka piersi u kobiet. Lek ten jest antagonistą estrogenu, sam lek nie blokuje aromatyzacji a tylko blokuje receptory estrogenowe , dlatego wśród sportowców znalazł on takie zastosowanie jak środek blokujący receptory estrogenowe , czyli chroni nas przed ginekomastią i retencją wody.

Osoby stosujące sterydy silnie aromatyzujące często łączą go w cyklu w celu bezpieczeństwa, często jest tak że osoby stosujące sterydy , sięgają po tamoxifen wyłącznie go pojawią się niepokojące objawy. Należy uważać również nad tym że nie można całkowicie wyeliminować estrogenu, ponieważ jest on ważny dla odpowiedniego poziomu cholesterolu, poprawne działanie układu kostnego , i wytwarzanie hormonu IGF-1.

Tamoxifen również stymuluje pracę jąder do produkcji testosteronu, podczas tzw.”odbloków” często dodawany jest do clomidu co korzystnie wpływa na nasze libido i produkcję androgenów.

Dawkowanie nolvadexu to sprawa otwarta mając tendencje do ginekomastii , sportowcy stosują go 10-20mg dziennie w czasie cyklu , jeżeli zamierzamy zastosować go po cyklu dawkowanie jest od 20 do 40mg dziennie. Okres stosowania zależny jest od objawów.

Tabletki jakie sprzedajemy w naszym sklepie Tamoxifen-20mg/tab 20tabs.30 innych produktów w tej samej kategorii: