• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Primobolan Acetate Zobacz większe

Primobolan Acetate-50mg/ml 10ml vial-90zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Primobolan Acetate

Primobolan Acetate o stężeniu 50mg/ml sprzedawany jest na naszej stronie we flakonach 10ml, a producentem jest Euro-pharmacies.

Primobolan jest sprzedawany jako środek iniekcyjny jak i w tabletkach .

Primobolan Acetate - działanie

Primobolan jest bardzo cenionym środkiem dopingującym zwłaszcza wśród kulturystów, cechują go takie zalety jak: długotrwałe działanie bez właściwości androgennych.

Jeżeli chodzi o uzyskanie masy mięśniowej to primabolan wykazuje słabsze właściwości niż np. deca ale jeżeli chodzi o prace nad definicją przed startami w zawodach.

Primobolan często zażywany jest np. z testosteronem lub masteronem , co skutkuje uzyskaniem dobrych efektów gabarytowych jak i jakościowych mięsni.

Z ciekawostek możemy dodać że środek ten nie konwertuje do estrogenów , co skutkuje tym że jest tak pożądany przez kulturystów.

Zażywając primobolan nie musimy obawiać się o retencję wody a jakość uzyskanego mięśnia jest zawsze najwyższej jakości .

Generalnie Primobolan jest to środek bardzo łagodny i przy odpowiednim dawkowaniu rzędu 50-150mg tygodniowe nie oddziałują tak mocno na jądra. Jeżeli mówimy już o stosowaniu to najczęściej jest wykorzystywany w duecie z innymi środkami , chociaż nie jest to jakaś żelazna zasada.

Dzięki jego łagodności może on być stosowany w bardzo długich cyklach dając wspaniałe rezultaty i wysoką formę przez dłuższy czas.

  Primobolan Acetate jest popularnym anaboliczno-androgennym steroidem znanym z łagodniejszych efektów ubocznych. Ta doustna postać Primobolan jest również uważana za stosunkowo bezpieczny steryd dla kobiet, ponieważ jest odporna na aromatyzację. Większość kulturystów preferuje roztwory iniekcyjne steroidów anaboliczno-androgennych w postaci iniekcji lub tabletek. Ale czy to samo dotyczy tego sterydu?

Recenzja Primobolan Acetate

  Primobolan jest podstawowym lekiem popularnego anaboliczno-androgennego steroidu opracowanego w laboratorium. Podobnie jak inne syntetyczne anaboliczne androgenne sterydy, ma na celu naśladowanie działania testosteronu w organizmie.

Jest to jeden z niewielu steroidów, który jest dostępny zarówno w postaci doustnej jak i wtryskowej:

  • Primobolan Acetate (octan methenolonu).
  • Primantolan enanthate (Methenolone enanthate) - bardziej znany, jako Primobolan Depot, aby odróżnić tę formę postaci roztworu do wstrzykiwania od doustnej postaci tabletki.

  Oba są oceniane, jako nieco niższe niż testosteron pod względem jego właściwości anabolicznych, z około połową androgenicznych efektów testosteronu. Nie wiadomo, czy primobolan w jakiejkolwiek formie wywołuje aktywność estrogenną spowodowaną aromatyzacją lub konwersją testosteronu w estrogen.

Stosowanie Primobolan Acetate

  Primobolan Acetate / Methenolonu Acetate istnieje od dziesięcioleci. W scenariuszach medycznych steryd był powszechnie stosowany w celu zahamowania zanikania mięśni wywołanego chorobami przewlekłymi, niedożywieniem lub procesami chorobowymi generującymi mięśnie.

   Primobolan Acetate i jego "siostra", Primantolan Enanthate, są korzystne w wywoływaniu minimalnego rozwoju mięśni beztłuszczowych, ale nie w stopniu innych, silniejszych steroidów stosowanych do przyspieszonego przyrostu masy mięśniowej. Przeciwnie, jest częściej stosowany do zachowania beztłuszczowej tkanki mięśniowej niż do jej budowy.

Wyniki Primobolan Acetate

  Jeśli chodzi o stosowanie przez kulturystów, preferowana jest każda forma (Primobolan do wstrzykiwania lub doustna), przynajmniej w kręgach kulturystycznych, ze względu na zdolność zachowania przyrostów masy mięśniowej podczas wykonywania cyklu cięcia. Cykle cięcia obejmują spadek masy ciała (lub przynajmniej jej brak) przy jednoczesnym zwiększeniu masy mięśniowej, gładkości ciała przed zawodami sportowymi.

   Sterydy anaboliczne androgenne nie są zalecane do celów niemedycznych. Każda forma Primobolanu jest lekiem na receptę, sklasyfikowanym, jako kontrolowana substancja Schedule III w wielu krajach na całym świecie. Kulturyści szukający sterydów lub tabletek z Primobolan Acetate będą ograniczeni w swoich wysiłkach.

Czy Primobolan Acetate powoduje działania niepożądane?

  Każdy anaboliczny androgenny steryd może powodować działania niepożądane. Primobolan Acetate jest znany, jako bezpieczny i łagodny steryd, który nie aromatyzuje.

Dla mężczyzn oznacza to:

  • Bez ginekomastii
  • Bez zatrzymywania wody
  • Brak wzdęć brzucha.

  W tym samym czasie, każdy steroid wprowadzony do organizmu może wywołać negatywne skutki uboczne i niepożądane reakcje. Taki wpływ nie zawsze zależy od dawki. Wyższe dawki i częstość stosowania mogą z pewnością powodować zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, ale nawet przy niższych dawkach i w zależności od ogólnego stanu zdrowia danej osoby, działania niepożądane mogą i występują.

Efekty uboczne Primobolan

  Działania niepożądane związane z Primobolan Acetate dla mężczyzn obejmują ich zdolność do zakłócania wzrostu włosów. Utrata włosów u mężczyzn jest możliwa nawet bez predyspozycji. Osoby z predyspozycją do wypadania włosów powinny zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt użytkowania. Chociaż nie wiadomo, aby Primobolan Acetate powodował typowe, wyżej wymienione efekty uboczne stosowania steroidów powodowane przez aromatyzację, może nadal przyczyniać się do negatywnego wpływu na czynność układu sercowo-naczyniowego.

   Dzieje się tak, dlatego, że Primobolan Acetate (lub dowolny steroid) może negatywnie wpływać na poziom cholesterolu. Sterydy mają tendencję do obniżania poziomu dobrego cholesterolu (lipoproteiny o wysokiej gęstości / HDL), a jednocześnie zwiększają poziom złego cholesterolu (lipoproteiny o niskiej gęstości / LDL).

   Może to spowodować miażdżycę i ograniczyć przepływ krwi, spowodować krzepnięcie lub całkowitą blokadę naczyń krwionośnych, co z kolei może spowodować atak serca lub udar. Mężczyźni powinni zdawać sobie sprawę z tego, że stosowanie Primobolan Acetate lub innych anabolicznych steroidów androgennych może hamować naturalną produkcję testosteronu w organizmie.

   Powoduje to atrofię jądra lub kurczenie się, co z kolei wpływa na rozwój nasienia, jakość i płodność. W niektórych przypadkach ten negatywny wpływ na produkcję naturalnego lub endogennego testosteronu może być trudne do odwrócenia.

Kobiety i Primobolan Acetate

  Kobiety powinny zdawać sobie z tego sprawę, mimo że jest to łagodny steryd dla kobiet, jednak w przypadku niektórych użytkowników może nadal wywoływać cechy charakterystyczne dla rodzaju męskiego. Popularnym sterydem dla kobiet byłby Primo Anavar, który jest często uważany za bardziej skuteczny niż samodzielny cykl Primobolan. W obu przypadkach dawkowanie powinno zaczynać się od 25 mg do 50 mg na tydzień u kobiet.

   Stosowanie leku może wpływać na płodność i zdecydowanie nie jest zalecane, jeśli kobieta jest w ciąży lub planuje ciążę ze względu na możliwość uszkodzenia rozwoju płodu. Kobiety karmiące piersią powinny również unikać leku, ponieważ jego wpływ na mleko matki nie jest jeszcze w pełni znany.
Chociaż jest słabszy niż inne anaboliczne androgenne sterydy stosowane obecnie przez kulturystów i sportowców, jego potencjał i możliwe skutki uboczne nie powinny być lekceważone.

   Primobolan Acetate może i oferuje korzyści dla celów medycznych, nawet do celów niemedycznych, takich jak kulturystyka i podnoszenie wydajności sportowej.

30 innych produktów w tej samej kategorii: