• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 121 )

Wpis dodał DAREK
DAREK
Poszły dziś badania na testo. Skali zabraklo wynik &gt;1500 ng/l (skala to max 800) <br/>Bite 350m ...
27-03-2017
Wpis dodał kamil
kamil
Szczerze polecam GEP<br/>Cypiolic 750mg week kosi strasznie :]
25-03-2017
Wpis dodał Łukasz
Łukasz
Wysyłka 10/10
21-03-2017
Primobolan Acetate Zobacz większe

Primobolan Acetate-50mg/ml 10ml vial-90zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Primobolan Acetate

Primobolan Acetate o stężeniu 50mg/ml sprzedawany jest na naszej stronie we flakonach 10ml, a producentem jest Euro-pharmacies.

Primobolan jest sprzedawany jako środek iniekcyjny jak i w tabletkach .

Primobolan Acetate - działanie

Primobolan jest bardzo cenionym środkiem dopingującym zwłaszcza wśród kulturystów, cechują go takie zalety jak: długotrwałe działanie bez właściwości androgennych.

Jeżeli chodzi o uzyskanie masy mięśniowej to primabolan wykazuje słabsze właściwości niż np. deca ale jeżeli chodzi o prace nad definicją przed startami w zawodach.

Primobolan często zażywany jest np. z testosteronem lub masteronem , co skutkuje uzyskaniem dobrych efektów gabarytowych jak i jakościowych mięsni.

Z ciekawostek możemy dodać że środek ten nie konwertuje do estrogenów , co skutkuje tym że jest tak pożądany przez kulturystów.

Zażywając primobolan nie musimy obawiać się o retencję wody a jakość uzyskanego mięśnia jest zawsze najwyższej jakości .

Generalnie Primobolan jest to środek bardzo łagodny i przy odpowiednim dawkowaniu rzędu 50-150mg tygodniowe nie oddziałują tak mocno na jądra. Jeżeli mówimy już o stosowaniu to najczęściej jest wykorzystywany w duecie z innymi środkami , chociaż nie jest to jakaś żelazna zasada.

Dzięki jego łagodności może on być stosowany w bardzo długich cyklach dając wspaniałe rezultaty i wysoką formę przez dłuższy czas.

30 innych produktów w tej samej kategorii: