• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Stanozolol Depot Zobacz większe

Stanozolol Depot-50mg/ml 10ml vial-120zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Stanozolol Depot

Stanozolol Depot 50mg/ml firmy Euro-pharmacies , popularnie zwanym winstrolem to środek ceniony wśród sportowców zwłaszcza jeżeli zależy nam na dobrej jakości mięśnia i jego wytrzymałości. Dlatego używany jest nie tylko przez kulturystów ale często słyszymy o jego zażywaniu przez lekkoatletów czy wśród przedstawicieli sportów walki.

Na ogromny plus Stanozololu możemy zapisać to że nie zatrzymuje on tak wody w organizmie.

Chemicznie winstrol wchodzi w konwersje z estrogenami, ale nie trzeba przyjmować antyestrogenów. Ginekomastia nie jest problemem podczas zażywania winstrolu.

Winstrol - dakowanie

Aby otrzymać dobre efekty podczas zażywania , powinno przyjmować się 100mg co 2 dni.

Przyjmowanie winstrolu z innymi środkami zależy tak naprawdę od efektów jakie chcemy osiągnać np. przy połączeniu go z testosteronem , winstrol zrównoważy nam aktywność estrogenów niż byśmy stosowali testosteron w pojedynke.

Stanozolol - efekty uboczne

Skutki uboczne spotykane przy zażywaniu stanozolu to uszkodzenie wątroby , przy czym zażywając środek w postaci iniekcyjnej , ograniczamy ryzyko uszkodzenia wątroby , chociaż nie możemy tego wykluczyć. Dlatego tak niezbędne przy zażywaniu tego środka jest branie osłonek na wątrobę dostępnych w każdej aptece.

Stanozolol Depot znany także, jako Winsol lub Winstrol to anaboliczny steryd stosowany przez sportowców i kulturystów na całym świecie w celu zwiększenia ich wydajności, siły fizycznej i budowy ciała. Preparat ten, w przeciwieństwie do wielu androgennych sterydów, nadaje się do stosowania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Ta mieszanka anaboliczna jest wykorzystywana podczas cykli cięcia, aby budować siłę i zachować dobre przyrosty mięśni potrzebne do zbudowania idealnych ciał przygotowanych na plażę.

Jak to działa? 

   Stanozolol Depot jest kombinacją zastrzeżonych składników, które pomagają spalać tkankę tłuszczową, zachowując ciężko wypracowaną masę mięśniową podczas cyklu cięcia. Cykle cięcia mają na celu spalenie nadmiaru wody i tkanki tłuszczowej uzyskanej podczas cyklu łączenia. Steryd ten jest specjalnie opracowany, aby przyspieszyć metabolizm organizmu, aby skutecznie zredukować wodę i tłuszcz, pozostawiając twardą, beztłuszczową masę mięśniową.

   Stanozolol Depot jest przeznaczony do korzystania przez osoby uprawiające sport ze względu na jego właściwości anaboliczne, często z jednoczesnym zmniejszeniem tkanki tłuszczowej. Stanazolol jest zmodyfikowaną pochodną dihydrotestosteronu (DHT) i dlatego nie jest aromatyzowany do estrogenów poprzez klasę aromatazy enzymów.

Kiedy go używać?

  Aby uzyskać maksymalne rezultaty, Stanozolol Depot najlepiej stosować podczas cięcia z dietą i trybem treningu. Stosowanie diety oznacza cięcie kalorii, co może czasem oznaczać straty w mięśniach, jeśli nie są wykonywane z odpowiednimi suplementami. Dzięki sterydowi mięśnie są chronione przed zużyciem energii w przypadku braku kalorii; zamiast tego, z Stanozolol Depot, zmagazynowany tłuszcz w ciele jest metabolizowany dla energii zamiast mięśnia. W ten sposób profesjonalni sportowcy i kulturyści niszczą tkanki tłuszczowe i zachowują, twardą masę mięśniową. Cykl cięcia lub siła to najlepszy czas na użycie Stanozolol Depot.

Korzyści ze stosowania Stanozolol Depot

  Podstawową korzyścią z zastosowania Stanozolol Depot, jako dodatku do pozbywania się tkanki tłuszczowej jest ilość tkanki tłuszczowej, którą można spalić podczas używania. Podskórny tłuszcz jest umiejscowiony pomiędzy mięśniem a skórą. Dużo tłuszczu może całkowicie maskować lub ukryć mięśnie.

  Dzięki suplementowi, takiemu jak Stanozolol Depot, tłuszcz podskórny jest eliminowany, odsłaniając mięśnie, na które tak ciężko ktoś pracował. Tutaj definicja mięśni nabiera nowego znaczenia. Kolejną kwestią związaną z łączeniem jest nadwyżka masy wody, którą uzyskuje się podczas łączenia. Stanozolol Depot również się tym zajmuje, pomagając pozbyć się nadmiaru wody i tkanki tłuszczowej, co nie pozostawia nic poza smukłymi, jakościowymi, gęstymi mięśniami.

  Każdy, kto korzysta z tego sterydu zauważy, kiedy cięcie z Stanozolol Depot zwiększa siłę, moc, wydajność i utrzymanie mięśni szczupłych. Poczuje się naenergetyzowany, a wytrzymałość będzie tam, kiedy będzie go potrzebować do tych dłuższych, trudniejszych i bardziej intensywnych treningów liftingujących. Mając więcej mięśni i mniej tłuszczu, będzie gotowy do następnej konkurencji lub po prostu gotowy, aby wyglądać świetnie na plaży.

Plusy Stanozolol Depot 

  • super wytrzymałość
  • maksymalna siła, szybkość i zwinność
  • twarde jak skała mięśnie
  • wzmocniona muskulatura
  • zachowanie masy mięśniowej podczas usuwania tłuszczu.

Dlaczego warto wybrać Stanozolol Depot?

  Jeśli ktoś szuka suplementu, który promuje utratę tłuszczu przy jednoczesnym zachowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej podczas cyklu cięcia, wtedy Stanozolol Depot jest jego celem. Ten wszechstronny związek może być stosowany do:

  • odchudzania związanego z tłuszczem,
  • pozbywania się nadmiaru wody zmagazynowanej w organizmie, która może powodować wzdęcia,
  • daje dodatkową siłę na siłowni ze zwiększoną energią
  • może pracować dłużej i mocniej z ulepszoną wytrzymałością.

  Stanozolol Depot jest jednym z najlepszych i najbardziej popularnych preparatów wśród profesjonalnych kulturystów i zyskuje uznanie w salach gimnastycznych na całym świecie, ponieważ miłośnicy fitness odkrywają niesamowite właściwości tej formuły.

Układanie

  "Układanie w stosy" to termin stosowany w przemyśle kulturystycznym, który odnosi się do stosowania więcej niż jednego sterydu anabolicznego na raz lub kombinacji używanych łącznie. Eksperci na arenie kulturystyki powiedzą, że jeśli znajdzie się dwa lub więcej związków, które działają dobrze, powinno się rozważyć ich ułożenie w celu uzyskania jeszcze większej siły i bardziej zauważalnych rezultatów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: