• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
HCG Eurigil 5000iu -65zł Zobacz większe

HCG Eurigil 5000iu -65zł

Nowy produkt

Więcej informacji

HCG czyli Gonadotropina kosmówkowa jest środkiem wykorzystywanym podczas odbloku , za zadanie ma imitowanie wytwarzania przez podwzgórze i przysadkę hormony które za zadanie mają stymulację jąder do produkcji testosteronu.

W sporcie HCG stosuje się podczas długich cyklów na sterydach anabolicznych , gdzie wysoki poziom androgenów , spowalnia prace jąder a nawet stopuje.

Gonadotropina kosmówka jest bardzo aktywna , już po paru godzinach od iniekcji , stymuluje jądra do pracy, a czas działania to nawet 5 dni.

Jeżeli chodzi o przechowywanie gotowego roztworu powinien być trzymany w lodówce , skutki uboczne jakie mogą występować podczas stosowania HCG to: bóle głowy, trądzik, nudności , zmiana nastroju,podwyższony popęd seksualny czy podwyższone ciśnienie krwi.

Nie powinniśmy przekraczać czasu stosowania jaki wynosi 3 tygodnie, a jeżeli chodzi o dawki to jest bardzo wiele poglądów na temat iniekcji , od dziennych dawek 500iu , 1000-3000 iu co 3 dni , czy nawet niektórzy 5000 iu co 7 dni.

Pamiętajmy że nadużywanie tego środka może nam zaszkodzić.

HCH dostepne jest na obu naszych stronach euro-peptydy.pl i euro-sterydy.pl


Ludzka gonadotropina kosmówkowa, znana, jako HCG, jest lekiem powszechnie stosowanym przez sportowców pod koniec cyklu sterydowego. Dzieje się tak nie tylko, dlatego, że ma on potencjał radykalnego polepszenia poziomu testosteronu występującego w przyrodzie, ale także, dlatego, że jest wyjątkowo silny w leczeniu niezstąpionych jąder u młodych mężczyzn.

   Syntetyczna forma tego hormonu jest podziwiana na całym świecie ze względu na jego skuteczność i doskonałe wyniki odchudzania. Wielu sportowców uważa, że jest to jeden z najlepszych produktów do utraty tłuszczu. Ludzka gonadotropina kosmówkowa odgrywa również rolę w różnicowaniu / proliferacji komórek i może aktywować apoptozę. Pomaga nawet sportowcom stosującym sterydy, aby uniknąć "krachu" związanego ze zmniejszeniem lub wyeliminowaniem stosowania anabolicznych androgennych sterydów.

Działanie HCG Eurigil

   HCG Eurigil najlepiej stosować podczas cyklu sterydowego w celu utrzymania funkcji jąder, tak, aby jądra reagowały na hormon luteinizujący, gdy tylko przywrócono produkcję. Znaczenie HCG w cyklu sterydowym jest większe, gdy stos steroidów ma całkowicie niearomatyzujący charakter i jest wystarczająco dawkowany, aby w pełni hamować naturalną produkcję testosteronu.

   Ludzka gonadotropina kosmówkowa (HCG Eurigil) działa w organizmie jak hormon luteinizujący (LH) w celu stymulacji jąder do produkcji testosteronu, męskiego hormonu płciowego, gdy naturalny hormon luteinizujący nie występuje lub jest niewystarczający. HCG jest szeroko stosowany pozajelitowo, jako induktor owulacji zamiast hormonu luteinizującego, a owulacja może być wywołana przez jego podawanie, w obecności jednego lub więcej dojrzałych pęcherzyków jajnikowych. Ten hormon można podawać w celu zwiększenia produkcji progesteronu lub w celu stymulacji komórek Leydiga do syntezy testosteronu.

  HCG Eurigil jest również popularnym lekiem, który zwiększa poziom przyrostu masy mięśniowej bez zwiększania masy ciała i jest zwykle oferowany, jako proszek glikoproteiny do rozcieńczenia wodą i podany we wstrzyknięciu, domięśniowo lub podskórnie.

   Dieta niskokaloryczna z 500 kaloriami dziennie i HCG Eurigil może zdziałać cuda, aby spalać tkankę tłuszczową, a nie mięśnie.  Dawki 100 IU dziennie, 200 IU EOD lub 250 IU trzy razy w tygodniu do ogólnego stosowania są skuteczne, podczas gdy dawka 500 IU EOD lub 250 IU dziennie może być wystarczająco dobra dla osób uprawiających sporty kulturystyczne i amatorskie lub profesjonalne.

   HCG Eurigil może prowadzić do zwiększenia poziomu estrogenów powodowanych przez naturalny testosteron, który może powodować ginekomastię w niektórych przypadkach. Wysokie dawki tego hormonu mogą być związane z retencją sodu i wody, a stosowanie HCG w dawkach powyżej 500 jm może spowodować wzrost poziomu epitestosteronu.

  Zaleca się, aby stosowanie ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej HCG zawsze było uzupełniane dodatkowym lekiem, takim jak Nolvadex. Stosowanie HCG należy przerwać, na co najmniej dwa tygodnie przed zaprzestaniem stosowania Nolvadexu, ponieważ może on sam hamować wytwarzanie naturalnego testosteronu.

Efekty HCG Eurigil

  Wpływ HCG na steryd anaboliczny użytkownika można podzielić na dwie odrębne kategorie, stosowanie PCT i na cykl użytkowania. Ze względu na stosowanie sterydów anabolicznych, naturalna produkcja testosteronu jest tłumiona. Szybkość supresji zależy od zastosowanych sterydów oraz w pewnym stopniu całkowitych dawek, ale generalnie jest znacząca.

  Po zakończeniu używania wszystkich sterydów anabolicznych naturalna produkcja testosteronu rozpocznie się od nowa. Zakłada to jednak, że nie było wcześniejszych przypadków niskiego poziomu testosteronu lub poważnych uszkodzeń spowodowanych HPTA podczas stosowania sterydów anabolicznych z powodu niewłaściwych praktyk. Podczas gdy produkcja zaczyna się od nowa, jest to bardzo powolny proces. Nastąpi okres bardzo niskiego poziomu testosteronu i często objawy związane z takim stanem.

  Takie objawy mogą być nie tylko uciążliwe, ale często powodują, że użytkownik sterydów traci dużo masy mięśniowej, którą uzyskał dzięki kortyzolowi, który staje się dominującym hormonem w nieobecności testosteronu. Z tego powodu większość użytkowników sterydów wdroży plan PCT w celu zwiększenia odzysku. Przyspieszy to proces odzyskiwania. Nie przywróci on twoich normalnych poziomów do stanu normalnego, ale zapewni ci wystarczającą ilość testosteronu do prawidłowego funkcjonowania organizmu, podczas gdy twoje poziomy będą w naturalny sposób rosły.

   Drugim pozytywnym efektem HCG Eurigil dla sterydów anabolicznych jest użycie podczas cyklu sterydów anabolicznych. Ze względu na stosowanie sterydów, spowoduje to atrofię jądra ze względu na obecnie stłumiony stan naturalnej produkcji testosteronu. Uzupełniając HCG podczas stosowania sterydów, osoba może zachować swoje jądra pełne. Chociaż jest to jedynie efekt kosmetyczny, który nie przynosi żadnych korzyści strategicznych, możliwe jest uzyskanie korzyści. Utrzymując ciało w napiętej egzogennej LH, może to prowadzić do łatwiejszej drogi regeneracji po zaprzestaniu stosowania wszystkich sterydów anabolicznych, ale jest też problem.

  Jest bardzo proste, niezwykle łatwe dla ciała, aby stać się zależne od HCG dla jego potrzeb LH, podczas gdy ciało ludzkie nie może stać się zależne od sterydów anabolicznych, z pewnością może HCG. Dla niskiego testosteronu, który stosuje HCG, nie ma to znaczenia. Jednakże, jeśli nie jesteś niskim pacjentem z testosteronem, stosowanie HCG w cyklu musi być ściśle regulowane i ściśle monitorowane, aby zapewnić, że nie wystąpi zależność LH. Wielu użytkowników sterydów anabolicznych zrobiło o wiele więcej uszkodzeń ciała przy użyciu HCG niż większość jakichkolwiek sterydów anabolicznych ze względu na nadgorliwe stosowanie HCG.

Środki ostrożności

  HCG Eurigil nie jest zalecana zwłaszcza kobietom, które mogą zajść w ciążę podczas ich stosowania lub już w ciąży lub w okresie laktacji. Nie zaleca się również dzieciom lub osobom z rozpoznaniem nadciśnienia, wysokiego ciśnienia krwi i prostaty lub raka piersi lub uszkodzenia wątroby, uszkodzenia nerek, udaru, wysokiego ciśnienia krwi i problemów z układem oddechowym. Nadużywanie lub przedawkowanie HCG Eurigil może prowadzić do skutków ubocznych, takich jak nieprawidłowe wytwarzanie spermy, wzrost estrogenu u mężczyzn (w wyniku powiększenia piersi), utrata włosów lub utrata popędu płciowego.

30 innych produktów w tej samej kategorii: