• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 312 )

Wpis dodał Mateusz
Mateusz
Witam, <br/>Czy wysyłacie do UK?<br/>Pozdrawiam
21-05-2018
Wpis dodał Łukasz
Łukasz
Paczka doszła,pozdrawiam.
20-05-2018
Wpis dodał tomili
tomili
witam widze ze pojawil sie platinum labs!jest wszystko co w ofercie???
19-05-2018
Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate) 250mg/ml 10 amp -160 zł Zobacz większe

Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate) 250mg/ml 10 amp -160 zł/ 16 zł-1amp

Nowy produkt

Więcej informacji

Na temat sterydów a zwłaszcza deci pisaliśmy już w opisach przy poprzednich produktach , tutaj przedstawiamy Deca Durabolin firmy Medicare Pharma która sprzedaje swój produkt w ampułkach po 1ml , jeżeli chodzi o cenę to za 10 ampułek w naszym sklepie płacimy 160 zł , co NAJWAŻNIEJSZE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY NAWET 1 AMPUŁKI !!!!! Cena jednostkowa to 16 zł !!!!

Zapraszamy do oferty !!!

Nandrolone Decanoate to tzw. długa deca , środek który w obiegu jest już od 1962 roku a cechuje go bardzo długa „obecność” w organizmie od 7 do 14 dni.

Deca jest obok testosteronu jednym z najpopularniejszych sterydów na świecie a zawdzięcza to swoim właściwością.

Środek jest ten takim powolnym budowniczym który najlepiej wykorzystywać przy długich cyklach ,doskonale komponuje się z winstrolem dla lepszych efektów.

Przy odpowiednim dawkowaniu nie grozi nam trądzik ani łysienie,należy pamiętać że przy stosowaniu Nandrolonu niezbędny jest odpowiedni „odblok”(clomid , Hcg).

Przy badaniach nad Nandrolonem zauważono bardzo dobry wpływ na układ immunologiczny pacjentów.

W Internecie znajdziemy wiele artykułów i ciekawych informacji na temat powyższego środka.

Co to jest Deka-Durabolin?

 Deca-Durabolin to wyłączna nazwa dekanianu nadrolonu, który produkowany jest przez koncern Organon. Powstał on w czasach, kiedy popularność sterydów anabolicznych gwałtownie rosła. Steryd ,,Deka'' jest jednym z najpopularniejszych produktów na rynku ze względu na swoje pozytywne właściwości. Co ciekawostek należy fakt, że nandrolon produkowany jest w małych ilościach w organizmach ssaków, nawet człowieka. Jeżeli chodzi o strukturę, to Deca-Durabolin jest bardzo podobny strukturalnie do testosteronu. Jedyne, czego mu brakuje to węgiel na 19 pozycji, skąd pochodzi nazwa 19-nortestosteron. Jest on znacznie mniej androgenny niż testosteron. Co prawda ulega on redukcji na dzięki enzymowi 5-alfa reduktazy, czyli składnika odpowiedzialnego za konwersję testosteronu do formy DHT, lecz nandrolon konwertuje do dihydronandrolonu DHN. To związek znacznie mniej aktywny i nie powoduje tak dolegliwych skutków ubocznych, jak androgeny, czyli uporczywy trądzik, oleista cera, nadmierne owłosienie. Faktem jest, że mogą one wystąpić, jednak po zastosowaniu bardzo dużej dawki. Nandrolon to składnik, który ma około 50% mocniejsze powiązania z receptorem androgenowym w stosunku do testosteronu, a powinowactwo z SHGB w porównaniu do testosteronu jest o wiele delikatniejsze. 

Nortestosteron jest powszechnie uważany za pochcodną progesteronu, jednak w rzeczywistości posiada on niewielki poziom aktywności progesteronowej. Siła wiązania progesteronowego to 20% siły wiązania progesteronowego. Ze względu na fakt, że substancja ta nie konwertuje do silnych estrogenów tak mocno, jak testosteron, siła działania progesteronu jest bardzo często przypisywana ginekomastii, jaka powstaje w rezultacie jego stosowania. Do faktów należy stwierdzenie, że w trakcie konwersji nandrolonu odpowiada za znaczny wzrost estronu, który zauważony został podczas przeprowadzania badań z jego użyciem. Następnie następuje przeistoczenie w siarczan estronu, który ma bardzo długi czas półtrwania w organizmie i może służyć jako zbiornik zapasowy estrogenów, ponieważ może w każdym momencie dostarczać nową pulę estradiolu. Powodem tego jest niska androgenność. Stymulacja całkowita jest niezwykle niska. Połączenie z estronem dochodzi to poważnej zmiany powiązania androgenów do estrogenów. To również ma wpływ na zmniejszenie naturalnej produkcji testosteronu, jednak nie do przyczyniania się ginekomastii. Wpływ antagonistyczny zwiększa koncentrację receptorów estrogenowych, które zlokalizowane są w podwzgórzu oraz piersiach, które mogą przyczyniać się do powstania działalności estrogennej, jak na przykład ginekomastia. 

Zalety i wady Deca-Derabolin

Produkt ten, używany w rozsądnych dawkach jest idealnym rozwiązaniem. Wadą jest zredukowana androgenność i jego przemiana do estrogenów. Nondrolon znany jest z wpływu na libido. Jest to spowodowane zmniejszoną ilością testosteronu. Podczas stosowania tego produktu warto więc dodatkowo przyjmować testosteron, aby uniknąć zmniejszenia libido w organizmie. Można też dołączyć inne źródło androgenów. W odróżnieniu od innych androgenów, zwiększa on w nieznacznym stopniu poziom TBG iTBPA, co doprowadza do zmniejszenia wolnych hormonów tarczycy we krwi. Badania wykazały, że nandrolon przyczynia się do zwiększenia ilości czerwonych krwinek we krwi wyprzedzając w rankingu nawet oxymetholon, czy testosteron. Większość sterydów zmniejsza kortyzol we krwi dzięki hamowaniu 11-beta hydroxylazy, nanandrolon wykazuje się brakiem tego hamowania. Zmniejszenie ilości kortyzolu spowodowane jest długotrwałym stosowaniem, badania wykazały, że w początkowej fazie stosowania kortyzol wzrasta, co prowadzi do ustania bolesności od strony stawów, kiedy stosuje się nandrolon. 

Deca-Durabolin- efekty

Do wad nanrolonu należy bardzo silna blokada HPTA odpowiadająca za produkcję endrogennego testosteronu, zwłaszcza po cyklach, które były długotrwałe. Należy więc użyć SERM lub Clomid przez kilka tygodni. Wcześniejsza administracja środków będzie wówczas nieefektywna. Jeżeli chodzi o deca-durabolin efekty są niesamowite. Związki, które są estrykowane wykazują tendencję do magazynowania się w tkankach tłuszczowych, szczególnie po dłuższych cyklach. Czas redukcji tkanki tłuszczowej, zwłaszcza przed zawodami pomaga pozbyć się metabolitów z organizmu. Najczęściej podczas zawodów wykrywany jest nandrolon. Środek ten jest niezwykle często stosowany przed zawodami. Pomaga on zwiększyć masę mięśni. Jest mocny i poprawia gęstość muskulatury. Można go stosować podczas zwiększania masy mięśniowej. Nie zaleca się przyjmowania nandrolonu bez asysty testosteronu. Podobne rezultaty można zauważyć u innych produktów długołańcuchowych. Nonandrolon  poprawia utwardzić i zwiększyć gęstość muskulatury. Można go stosować w cyklach, kiedy chcemy zwiększyć masę mięśniową.

Dawkowanie

Minimalna dawka, która pozwala, która przyczyni się do wzrostu masy mięśniowej to 200 mg tygodniowo. To dawka dla początkujących kulturystów. Profesjonalni kulturyści powinni zażywać dawkę 600 mg w odstępach co około 7 tygodni. Pierwsze efekty można zauważyć już w 3. tygodniu cyklu. Podczas budowania masy mięśniowej warto pamiętać, że przyjmowanie tego specyfiku może skutkować retencją wody. Cykl powinien trwać nie dłużej niż 8. do 10. tygodni. Jest to bardzo efektywny steryd, który wraz z testosteronem może przynieść świetne rezultaty przy małych nakładach finansowych i niezbyt dolegliwych skutkach ubocznych.

Deca-Durabolin - cena

Jeżeli chodzi o deca-durabolin cena jest bardzo zróżnicowana. Zazwyczaj za 120 ml będziemy musieli wydać około 160 zł. 

Możliwe skutki uboczne

Deca-Durabolin ma bardzo mały poziom aktywności progesteronowej. Wiąże się on do receptora progesteronowego. Niestety, jak w przypadku każdego innego sterydu, w dużych dawkach może prowadzić do ginekomastii. Jest to jednak inny typ choroby, niż tej spowodowanej testosteronem, ponieważ ta, która zawarta jest w ,,dece'' jest winą zawyżonego progesteronu, a nie estrogenu. Warto więc robić regularne badania hormonalne, aby nie doprowadzić do ryzyka powstania ginekomastii. Należy również pamiętać, że nandrolony przyczyniają się do dużej blokady naturalnej płytki testosteronu, co może prowadzić do znacznego zmniejszenia libido. Konieczne jest więc spożywanie testosteronu podczas kuracji. Do każdego sterydu powinno podchodzić się z głową. Osoby, które są niezaznajomione w tej dziedzinie, mogą bardzo sobie zaszkodzić. Warto więc o fachową radę zapytać osoby doświadczone w tym temacie, które również przyjmują środki tego typu. Zdrowie człowieka jest najważniejsze, a chęć zyskania mięśni powinna być sprawą drugorzędną. Konieczne jest dokładne zbadanie ofert. Należy pamiętać, że ostawienie sterydów wiążę się zazwyczaj z utratą rezultatów, które dzięki nim osiągnęliśmy, dlatego oprócz przyjmowania specyfiku trzeba dbać o zbilansowaną dietę i ćwiczyć zgodnie z planem. To konieczne do utrzymania dobrego wyglądu i do utrzymania zadowalających efektów. Sterydy to pomoc w budowaniu mięśni, nie zamiennik ćwiczeń.

30 innych produktów w tej samej kategorii: