• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 326 )

Wpis dodał Bobas
Bobas
Witam , dzięki za fachową poradę , pomoc w doborze cyklu , mimo tego że zakupiłem towar gdzie i ...
18-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Nadal zadnej informacji z waszej strony. Żaden wpis nie wchodzi tez w komentarze
13-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Witam wyslałem meila i nie mam zadnej odpowiedzi. Czekam na info od was
13-06-2018
Drostanolon 200 (Masteron Enanthate) 200mg/ml 10 amp -270 zł Zobacz większe

Drostanolon 200 (Masteron Enanthate) 200mg/ml 10 amp -270 zł/ 27 zł-1amp

Nowy produkt

Więcej informacji

Firma Medicare Pharma proponuje Drostanolon 200 czyli Masteron w wersji Enanthate (tzw. długi).

Komfort jest taki że możemy go zakupić w naszym sklepie euro-sterydy.pl na sztuki czyli jeżeli w cyklu mamy zaplanowane 14 ml nie musimy kupować dwóch flakonów po 10ml a 14 ampułek :) co daje nam trochę oszczędności , masz pytania odnośnie Masteronu czy też cen , napisz do nas .

CENA 1 AMPUŁKI TO JEDYNE 27 ZŁ !!!

Masteron Enanthate jest bardzo cenionym środkiem w środowisku kulturystów, cechuje go praktycznie brak aromatyzacji.

Masteron jest środkiem androgennym który nie zwiększa poziomu estrogenów.

W tej ofercie sprzedawany jest w opcji Enanthate czyli oszczędzi to nam częstych iniekcji.

Jeżeli chodzi o efekty jakich możemy się po nim spodziewać to przede wszystkim dobrej jakości mięśnie , choć w niektórych artykułach ostrzegają nas że najlepsze efekty są w przypadku małej ilości tkanki tłuszczowej , dlatego kulturyści stosują go w końcowym etapie przygotowań.

Często podawany jest z testosteronem , oxandrolonem , provironem czy też winstrolem.

Przypominamy że Masteron nie jest zalecany dla kobiet , mężczyźni podczas jego zażywania nie muszą bać się o uszkodzenie wątroby , a jego efektem ubocznym jest trądzik i łysienie typu męskiego.

Więcej informacji na temat Masteronu i innych sterydów znajdą państwo na stronie naszego sklepu w kategorii PORADY i BLOG, zapraszamy.

Drostanolon to silny, androgenny środek, stanowiący pochodną DHT, przynoszący dobre rezultaty przy bardzo niskim poziomie tłuszczu. Podczas stosowania tego sterydu ciało traci wodę oraz zbędną tkankę tłuszczową, jaka gromadzi się w organizmie. Ponadto w doskonały sposób radzi sobie z nadawaniem odpowiedniego kształtu mięśniom, a także jej twardość, co jest bardzo pożądanym skutkiem zwłaszcza przy treningach przygotowujących do zawodów. Zaletą jest niewielka toksyczność dla wątroby oraz w miarę wąsko okrojone skutki uboczne, jakie ograniczają się do niewielkich zmian trądzikowych, czy łysienia. 

Kulturyści bardzo cenią sobie ten produkt zwłaszcza w okresach przedstartowych ze względu na brak aromatyzacji i głęboką skuteczność w budowaniu solidnej tkanki mięśniowej. W okresie przedstartowym kulturyści łączą drostanolon z innymi niearomatyzującymi steroidami, co zapewnia zachowanie maksymalnej masy tkanki mięśniowej podczas redukcji, która może okazać się bardzo kataboliczna. Warto zacząć zażywać Drostanolon parę tygodni przez rozpoczęciem treningów siłowych, w celu uzyskania przyzwoitej muskulatury ciała. Jeśli poziom tkanki tłuszczowej będzie utrzymywany na stałym, bardzo niskim poziomie efekty zaczną szybko się pojawiać i to w bardzo wyrazistej formie. Trzeba oczywiście pamiętać, że steryd ten jest skuteczny przy diecie o drastycznie obniżonej kaloryczności, inaczej jego działanie będzie zaburzone. Drostanolon jest nie tylko uwielbiany przez początkujących amatorów, którzy pragną w końcu zdobyć wymarzoną sylwetkę na siłowni- jest to środek szczególnie polecany dla kulturystów, będących już w cyklu rozbudowy tkanki mięśniowej. W celu wzmocnienia efektu można go stosować na zmianę z innymi środkami, choć warto pamiętać, że w takim połączeniu stanowić będzie duże zagrożenie dla wątroby, która źle znosi obciążenie paroma sterydami. 

Iniekcje Drostanolonu należy podawać co 3-4 dni i ze względu na jego estryfikację nie zwiększać zalecanych dawek (300- 500 mg tygodniowo). Pomaga to utrzymać w miarę stabilny poziom hormonu we krwi i nie dopuścić do spustoszeń wewnętrznych, do jakich może dojść w wyniku przekroczenia tej dawki.

Środek ten pierwotnie został stworzony do leczenia raka piersi- obecnie jednak nie nadaje się do zażywania przez kobiety ze względu na dość silne działanie oraz sam fakt, że jest to steryd ingerujący głównie w gospodarkę hormonalną mężczyzn. Jest on dostępny na rynku już od listopada 2004 roku jako lepszy i tańszy zamiennik Masteronu, którego zakup od oryginalnego, belgijskiego producenta jest wręcz niemożliwy.

Pierwszy raz Drostanolon został opisany w roku 1959, kiedy to miał jeszcze inne medyczne zastosowanie. Zyskał dużą popularność w latach 70. i 80. XX wieku. Występował on w oryginalnym składzie i choć z początku ciężko było go dostać, firmy farmaceutyczne szybko udostępniły znaczny jego nakład. Obecnie jest rzadziej spotykany ze względu na jego krótki okres działania i konieczność długiego przyjmowania w celu osiągnięcia zadowalających efektów. Największe jego wady wynikają z samej struktury chemicznej- jako pochodna DHT potęguje on skutki uboczne typowe dla środków, które podlegają redukcji 5-alfa. Osoby, które mają problemy z prostatą, stawami, czy też nadmiernym wypadaniem włosów powinny wystrzegać się zażywania Drostanolonu, w innym wypadku będą zmuszone ponosić daleko idące konsekwencje zdrowotne. Warto również mieć na uwadze, że choć steryd ten jest charakteryzowany jako w miarę bezpieczny środek, może wywołać szereg skutków, z pewnością zaliczających się do nieprzyjemnych dolegliwości. Należą do nich:

  • ,,wysuszenie'' stawów (zwiększone ryzyko kontuzji),
  • zmiana profilu lipidowego krwi- spada poziom HDL, wzrasta za to LDL, co powiększa ryzyko wystąpienia zawału serca, czy też innych schorzeń związanych z układem krążenia,
  • wirylizacja u kobiet w postaci powiększonej łechtaczki, wystąpienia owłosienia na twarzy, obniżenia głosu i trądziku,
  • zwiększenie się hematokrytu, co jest znacznie bardziej zauważalne u mężczyzn powyżej 60. roku życia,
  • zwiększenie wagi ciała,
  • zmniejszenie produkcji testosteronu w jądrach, zahamowanie osi HPTA,
  • trwała bądź czasowa bezpłodność,
  • wypadanie włosów, łysienie, czy też inne skutki typowe dla pochodnych DHT.

Drostanolon idealnie wpisuje się w cykle treningowe, co sprawia, że może on towarzyszyć równie dobrze takim środkom jak trenbolon, czy winstrol. Warto tu jednak podkreślić, że obydwa środki nie nadają się dla początkujących, są raczej przeznaczone dla wytrawnych graczy- nie należy także przesadzać ze zwiększaniem ich dawek, gdyż to jak w przypadku wielu innych środków o podobnym działaniu bywa obarczone ryzykiem wystąpienia wieloma konsekwencjami zdrowotnymi (zwiększają poziom agresji i mają destrukcyjny wpływ na wątrobę).

Jak wykazały badania przeprowadzone przez Güneş Y Drostanolon może przyczynić się do błyskawicznego zawału serca z powodu skrzepu. 43-letni trener, który został wówczas wzięty pod uwagę, stosował testosteron, wspomniany wcześniej Drostanolon, a także metanabol. Typowy dla większości osób SAA jest wpływ LDL na HDL, co wiąże się z możliwością zablokowania kluczowych arterii i w wyniku tego wystąpieniem zawału serca. Oczywiście przyczyna mogła leżeć zupełnie gdzie indziej, np. w zwiększeniu się hematokrytu, wpływie SAA na prokoagulacyjne czynniki, zwiększonej agregacji płytek krwi, zmniejszeniu się ilości prostacykliny, która jest środkiem zwiększającym szerokość naczyń krwionośnych. Niezależnie od jednostkowej przyczyny zawału serca w tym przypadku, warto jednak mieć na uwadze, że środek ten w połączeniu ze zbyt dużą ilością hormonów, może być naprawdę niebezpieczny, dlatego nie powinny go stosować osoby młode, osoby po 60. roku życia, a także osoby obarczone różnymi dolegliwościami, które już wcześniej zostały opisane w tym artykule.

Drostanolon może również wpływać na zwiększenie bolesności w obrębie stawów- szczególnie mocno można tego doświadczyć, kiedy w cyklu z użyciem sterydu nie znajdzie się wystarczająco silnie aromatyzowany środek, czy też wykazujący wpływ progestynowy. Dzieje się tak, dlatego że pochodne DHT ograniczają nie tylko produkcję, ale również możliwość przekazywania informacji od estrogenów, z jakimi konkurują o dostęp do właściwego receptora. Oprócz tego mają wpływ na uwalnianie dużej puli testosteronu, co dodatkowo przyczynia się do zmiany stosunku wolnych estrogenów, które rosną w porównaniu do androgenów, jakie maleją w wyniku zachodzących zmian. Można zatem wywnioskować, że Drostanolon ma właściwości stymulujące powstawanie cytokinin prozapalnych, a przeciwnie hamują wzrost i powstawanie cytokinin przeciwbólowych i przeciwzapalnych. W wyniku tego spada gęstość kości, zwiększa się katabolizm kolagenu, co powoduje pojawienie się bólu w obrębie stawów. Jeśli chcemy uniknąć tych dolegliwości, na czas zażywania sterydu warto sięgnąć po środki łatwo dostępne w aptece- glukozaminę, witaminę C, aspirynę i kolagen. Dobrze zrobi także testosteron, przyjmowany w stałych, niezwiększanych gwałtownie dawkach.

30 innych produktów w tej samej kategorii: