• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Masteron Propionate Zobacz większe

Drostanolone (Masteron) Propionate-100mg/ml 10ml vial-170zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Masteron Propionate

Masteron Propionate sprzedawany na naszej stronie charakteryzuje się stężeniem 100mg/ml we flakonie 10ml.

Masteron to syntetyczna pochodna dihydrotestosteronu, co daje nam wspaniałe rezultaty i co najważniejsze nie aromatyzuje w żadnej dawce.

Na temat Masteronu napisaliśmy wiele na naszej stronie jeżeli wejdą państwo do jego odmiany Masteron Enanthate , czyli dłuższa postać .

Masteron Propionate charakteryzuje się szybkim czasem półtrwania , co za tym idzie musimy spodziewać się iniekcji przynajmniej 3 razy w tygodniu.

Masteron Propionate - dawkowanie

Co do dawkowania masteronu to jest to zależne od naszego poziomu zaawansowania , stażu treningowego itp.

100mg 3 razy w tygodniu to najczęściej spotykana dawka zażywana przez sportowców.

Wśród kulturystów panuje przekonanie że jego używanie odbywa się w końcowym etapie przygotowań do zawodów ,aby jeszcze bardziej ucharakteryzować nasze mięsnie.

Jeżeli chodzi o stosowanie przez kobiety to jest to niedozwolone.

Drostanolone Propionate - skutki uboczne

Zażywając go nie musimy obawiać się o naszą wątrobę , a efektem ubocznym masteronu jest przyspieszenia łysienia i trądzik.

Zaobserwowano u sportowców że wpływ na końcowe efekty i rezultaty ma zawartość tłuszczu u przyjmującego masteron, warunkiem dobrych rezultatów jest niska zawartość tłuszczu w organizmie.

Drostanolone (Masteron) Propionate jest nazwą rodzajową dla klasy steroidów wytworzonych z typu dihydrotesteronu (lub DHT) zwanego 2 alfa-metylodihydrotestronem. Jest to rodzaj androgenny, steryd anaboliczny i nie jest w stanie aromatyzować. W porównaniu z innymi sterydami, propionian drostanolonu nie przechodzi przez rozkład metaboliczny enzymu dehydrogenazy 3-hydroksysteroidowej.

Formy propionianu drostanolonu

   Oprócz Drostanolone (Masteron) Propionate, drugorzędna postać, znana, jako enancatan drostanolonu, jest również często sprzedawana pod tą samą nazwą rodzajową. Ta ostatnia postać działa wolniej niż propionian drostanolonu. Jednakże Drostanolone (Masteron) Propionate również należy wstrzykiwać codziennie, aby uzyskać optymalne efekty.

Kto używa propionianu drostanolonu?

  W kulturystyce, podnoszeniu ciężarów i innych społecznościach sportowych korzystanie z Drostanolone (Masteron) Propionate jest cenione za pomoc w budowaniu twardszej masy mięśniowej i zwiększaniu ogólnej gęstości mięśni. W rezultacie steryd androgeniczny jest szczególnie pożądany wśród osób, które chcą poprawić swoją ogólną wytrzymałość mięśniową bez nadmiernego zyskania masy ciała lub zwiększania masy mięśniowej. Ponadto stosowanie tego sterydu jest popularne wśród entuzjastów kulturystyki, ponieważ regularne stosowanie może stworzyć bardziej wyrzeźbioną sylwetkę, pomagając budować gęstsze muskulatury.

Zalety Drostanolone (Masteron) Propionate

  Drostanolone (Masteron) Propionate jest szczególnie przydatny dla sportowców uprawiających sporty wyczynowe z grupami wagowymi, takimi jak mieszane sztuki walki, zapasy lub inne sporty walki. Steryd może faktycznie poprawić siłę mięśni, utrzymując lub nawet obniżając całkowitą masę ciała z powodu tkanki tłuszczowej. W rezultacie, zawodnicy stosujący steroid mogą z reguły pozostać w swojej kategorii wagowej bez trudności.

Drostanolone (Masteron) Propionate i inne

   W porównaniu z wieloma innymi sterydami Drostanolone (Masteron) Propionate nie ulega aromatyzacji (ani konwersji do estrogenu). Ponadto nie przekształca się w DHT i jest niealkilowany, co oznacza, że nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych dla wątroby. W porównaniu z innymi sterydami anabolicznymi, jest, co najmniej tak samo skuteczny jak inne zwykłe sterydy na utratę tłuszczu i przyrost masy mięśniowej, a nawet bardziej skuteczny w "umacnianiu" mięśni.

Stosowanie Drostanolone (Masteron) Propionate

   Drostanolone (Masteron) Propionate pomaga wzmocnić mięśnie podczas niwelowania tkanki tłuszczowej. Jednak działa najskuteczniej wśród osób, które mają już bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej. W rezultacie może być najbardziej użyteczne użycie sterydów po osiągnięciu poziomu tkanki tłuszczowej 10 procent lub mniej, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

Dodatkowe uwagi

  Kiedy stosuje się go wśród aktywnych sportowców i kulturystów, Drostanolone (Masteron) Propionate zazwyczaj działa idealnie. Jeśli jednak odchodzisz od regularnego treningu, należy pamiętać, że sterydy mogą mieć negatywne konsekwencje. Utrzymanie zdrowej diety i reżimu ćwiczeń jest kluczowe dla zdrowego stosowania tego sterydu w celu utrzymania zdrowego poziomu cholesterolu i ogólnego dobrego samopoczucia.

Jak to działa?

  Drostanolone (Masteron) Propionate jest sterydem do wstrzykiwań. Użytkownicy mogą go przyjmować w monoterapii lub w "steroidzie", w połączeniu z Dianabolem lub innymi steroidami. Jako niearomatyzujący steryd, często stosuje się go w cyklu sterydowym wraz z umiarkowanym stopniem aromatyzowania sterydów, aby pomóc zrównoważyć wytwarzany estrogen.

Kiedy używać?

  Drostanolone (Masteron) Propionate jest najczęściej używany podczas "fazy cięcia" lub "cyklu cięcia". Ten okres, często w tygodniach poprzedzających zawody kulturystów lub inne sportowe wydarzenie, jest przydatny do udoskonalenia wyglądu twardości i gęstości mięśni. Przyjmowanie sterydów w tym okresie pomaga, o ile całkowity tłuszcz w ciele został wystarczająco obniżony przed "fazą cięcia".

Czego oczekiwać?

   Jedną z głównych atrakcji Drostanolone (Masteron) Propionate jest jego niearomatyzująca, jakość. W rezultacie wszelkie działania niepożądane są zazwyczaj dość łagodne. Użytkownicy nie muszą przejmować się retencją wody, ginekomastią, skokami ciśnienia krwi ani toksycznością wątroby.

   Androgenny charakter tego sterydu stanowi większość charakterystycznych objawów i zmian fizjologicznych związanych z jego stosowaniem. Może wystąpić wzrost owłosienia ciała i pogłębienie strun głosowych. Jednak większość z tych i związanych z nimi objawów występuje tylko przy stosunkowo wysokich dawkach sterydów.

   Drostanolone (Masteron) Propionate występuje na rynku od 1970 roku. Choć początkowo był stosowany w leczeniu raka piersi, szybko został przyjęty przez kulturystów, jako pomoc w osiągnięciu wyników. Od wczesnej produkcji przez Syntex, steryd został wyprodukowany przez szereg innych firm farmaceutycznych, zwykle pod nazwą handlową Masteron.

30 innych produktów w tej samej kategorii: