• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
Nandrolone Phenylpropionate Zobacz większe

Nandrolone Phenylpropionate-100mg/ml 10ml vial-120zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Nandrolone Phenylpropionate

Nandrolone Phenylpropionate to tzw. krótka deka .

Firma Euro-pharmacies produkuje ją w flakonach 10ml o stężeniu 100mg/ml.

O dece napisaliśmy już na stronie sporo , jeżeli chodzi o „krótką dece” jej charakterystycznymi cechami są :

Deca dzięki niskiej androgenności nie wyniszcza nam organizmu , praktycznie jedynym jej skutkiem ubocznym jest mocne blokowanie testosteronu , dlatego odradza się branie jej w pojedynkę.

Nandrolone Phenylpropionate - dawkowanie

Kolejnym plusem krótkiej deki jest to że dosyć krótko utrzymuje się w organizmie ok.3 dni , dlatego dawkowanie powinno być co 2 dni po 100mg.

Niektórzy uważają że o wiele łatwiej możemy odkręcić skutki uboczne krótkich estrów niż długich , dla tych co nie lubią częstych iniekcji , polecamy długą dece.

  Jeden z najstarszych związków Nandrolonu wciąż dostępnych na rynku, Nandrolone Phenylpropionate przeznaczony do wstrzykiwań jest wersją nandrolonu steroidów sterydowych. Jako steryd anaboliczny jest jednym z bardziej ekonomicznie udanych produktów w swojej klasie.

Zastosowania Nandrolone Phenylpropionate

   Nandrolone Phenylpropionate jest wieloaspektowym środkiem dopingującym. Jest znany z budowania masa ciała i odbudowy tkanki. Nandrolone Phenylpropionate jest często stosowany jako alternatywa dla Deca-Durabolin i Decanonianu Nandrolonu. Jest stosowany głównie jako farmaceutyk lub hormon steroidowy lub składnik stosowany w leku Anabolin.

Jak to działa?

   Leki działają silnie anabolicznie i pomagają szybko gromadzić białka w komórkach organizmu i utrzymują te białka w mięśniach w bardzo dużych ilościach. Jeśli dana osoba próbuje zmniejszyć tkankę tłuszczową, lek wykorzystuje jej działanie androgenne, aby pobudzić organizm i pobudzić tkanki do rehabilitacji mięśni.

Właściwości fizyczne

  W postaci proszku, Nandrolone Phenylpropionate jest prawie białą substancją krystaliczną. Lek jest steroidem C18 o właściwościach anabolicznych i androgennych. Jednak lek jest sprzedawany, jako steryd anaboliczny.

Zastosowanie kliniczne Nandrolone Phenylpropionate 

  Tradycyjnie lek był stosowany w celu ułatwienia odbudowy masy mięśniowej oraz znalazł zastosowanie u osób cierpiących na choroby wyniszczające. Został również wykorzystany do ułatwienia odbudowy tkanek ofiarom oparzeń. Podano go również pacjentom z AIDS i innym pacjentom z zaburzeniami niedoboru odporności.

   Nandrolone Phenylpropionate podaje się we wstrzyknięciu w nośniku na bazie oleju. Najczęstszym regionem do wstrzyknięcia jest zazwyczaj mięsień pośladkowy. Właściwości sterydu są podobne do Deca-Durabolin. Jednak nie należy ich mylić; mimo że oba leki są podobne pod względem właściwości chemicznych i struktury, nie są one takie same. Jednakże  Nandrolone Phenylpropionate jest szybszy i szybciej uwalnia się do krwiobiegu, a lek nie jest tak długotrwały i zwykle pozostaje w krwioobiegu przez około tydzień. Lek ma niską aktywność estrogenową i umiarkowaną aktywność progestagenową.

Szybko działający Nandrolon

   W warunkach klinicznych lek podaje się raz na dwa lub trzy tygodnie. Ze względu na zdolność odbudowy tkanki ma niski poziom aktywności androgennej. Daje zwiększone uwalnianie nandrolonu dwadzieścia cztery do czterdziestu ośmiu godzin po wstrzyknięciu bezpośrednio do mięśnia.

Chemia leku

   Sprzedawany w 25 mg, 50 mg i 100 mg rozpuszczalny jest w oleju lub etanolu. W tej postaci łatwiej ulega hydrolizie do organizmu. Nandrolone Phenylpropionate jest wzmocnioną postacią nandrolonu, w której ester przyłączono do grupy hydroksylowej 17-beta. Wykorzystuje fenylopropionian, jako szybko działający ester. To, co czyni, różni się od podobnych do niego sterydów. Ma krótszy ester i we krwi usuwa się, aby ustąpić miejsca wytwarzanemu nandrolonowi.

Zalety Nandrolone Phenylpropionate

Nandrolone Phenylpropionate jest:   

  • Bardzo silny.
  • Relatywnie bezpieczny w porównaniu do innych sterydów anabolicznych.
  • Wzmacnia siłę i działa na rzecz mięśni bez estrogennych lub androgennych efektów ubocznych.

  Kulturyści, trenerzy gimnastyczni i ci, którzy szukają twardych mięśni i starają się zmniejszyć tkankę tłuszczową, są najbardziej gorliwymi użytkownikami sterydów. Wiadomo, że mięsień piersiowy mężczyzny wygląda jak piersi. Lek zmienia się na estrogen, ale około dwudziestoprocentowej różnicy w stosunku do testosteronu. Ludzie mają tendencję do przyjmowania leków antyestrogenowych podczas przyjmowania Nandrolone Phenylpropionate.

  Właściwości tego sterydu sprawiają, że jest to pożądany wybór dla osób, które chcą usunąć tłuszcz. Istnieją doniesienia o urazie ścięgien w związku z jego zastosowaniem, ale to, co w większości przypadków omija obrażenia, to specjalne ćwiczenia i ćwiczenia profilaktyczne. Nandrolone Phenylpropionate miał pozytywny wpływ na osoby cierpiące na osteoporozę i osoby z rozpoznaniem przerzutowego raka piersi. Nie zaburza czynności wątroby, ale wiadomo, że powoduje trądzik i podrażnienie skóry.

Referencje

   Nandrolone Phenylpropionate był najbardziej popularny w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, głównie przez medalistów olimpijskich z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Niejednokrotnie kulturysta stosuje Nandrolone Phenylpropionate w jednym cyklu, a następnie przechodzi do Deca-Durabolin w następnym cyklu. Jest stosowany w cyklach łączenia, lub w trybie, w którym sportowiec chce schudnąć, ale także zwiększyć masę mięśniową i zachować regenerację mięśni.

Doniesienia medialne

Zastosowanie Nandrolone Phenylpropionate i innych pochodnych Nandrolonu przyciągnęło uwagę mediów.

Scott Cullens, trener gimnastyki dla celebrytów w latach 90., powiedział, że używał tego sterydu z innymi sterydami w ściśle zaplanowanym reżimie: "Wskoczyłem do środka; kiedy zacząłem, nie przestawałem. Powiedział, że jego cykl był na tyle zaawansowany, że wiedział, kiedy zażywać lek, aby wyglądać jak najlepiej na zaplanowanym treningu z gwiazdami takimi jak Rachel Hunter i Brad Pitt.

30 innych produktów w tej samej kategorii: