• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 167 )

Wpis dodał Aaron Shaw
Aaron Shaw
Polecam propa z euro-pharmacies , jest petarda , sprawdzony na badaniach krwi :) stężenie w 100% o ...
17-09-2017
Wpis dodał Monia
Monia
Jaką mam pewność że wasz cleanbuterol zadziała?
14-09-2017
Wpis dodał AT
AT
Polecam wszystkim,bardzo szybka i tania dostawa do niemiec ,teraz testuje towar :) <br/>Pozdrawiam
01-09-2017
CYPIOLIC ( Testosteron Cypionate) 10amp x 1ml -140zł Zobacz większe

CYPIOLIC ( Testosteron Cypionate) 10amp x 1ml -140zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Testosteron Cypionat

Testosteron to jeden z najstarszych sterydów, i mimo lat cieszy się niesłabnącą popularnością , uważany jest za najlepszy środek budujący masę mięśniową. Cypionat natomiast jest szczególnie popularny w USA ale i na całym świecie . Przez tamtejszych sportowców jest znacznie bardziej lubiany niż enanthat .Gdy popatrzymy na kwestię budowy i właściwości obu środków to oba preparaty są bardzo zbliżone do siebie . Obydwa środki są długimi estrami , produkowany jest jako roztwór olejowy, który zapewnia utrzymywanie wysokiego stężenia testosteronu we krwi przez okres do 2 tygodnie.

Testosteron cypionat gwarantuje potężny przyrost masy mięśniowej i siły. Cypek łatwo konwertuje do estrogenów, co niestety skutkuje zwiększoną retencją wody . Aby uniknąć retencji , powinniśmy stosować np tamoksifen lub antyestrogen( arimidex, aromasin, proviron,letrozole). Stwierdzam więc że nie jest to idealny środek podczas rzeźbienia sylwetki ,ale za to kiedy budujemy mase mięśniową jest podstawą cyklu .Bardzo ważne jest aby trzymać poziom estrogenów w ryzach ,i szczególnie szybko reagować gdy pojawi się swędzenie sutków , pojawienie się niewielkich guzów w okolicach sutka .

Skutki uboczne zażywania testosteronu objawiają się najczęściej u osób które mają genetyczne skłonności do przetłuszczającej się cery, trądzikiu, pojawiania się nadmiernego owłosienia na ciele, przyśpieszonego procesu łysienia. Testosteron z pewnością z potenguje te procesy bądź je po prostu przyśpieszy . Zalecane jest dla tych osób stostowanie np. finasterydu .Aktywność cypionatu możemy obserwować w organizmie do 2 tygodni, mimo to aby zachować stabilne stężenie środka we krwi powinno wykonywać się inikecje 2 razy w tygodniu np co cztery dni .Dawki powinny się wahać od 250mg do maksymalnie 1000mg tygodniowo (dla zawodowców ). Przy czym górna granica tego dawkowania wiąże się ze znaczną retencją wody , więc wtedy obowiązkowo musimy pomyśleć o stosowaniu antyestrogenów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: