• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 193 )

Wpis dodał Mirek
Mirek
TESTOGEN-250 DEPOT (CALVIN SCOTT) rewelacja - czuć już od pierwszego strzała. Dołączyłem NANDR ...
16-11-2017
Wpis dodał Patryk
Patryk
Przesyłka dotarła na czas. Kontakt ok sprawdzony towar EP działa jak należy. Napewno będę zaop ...
16-11-2017
Wpis dodał Susta
Susta
Sustanon250 z medicare lany po 0.8ml działa (słabiutko) albo wcale... nie polecam tego środka , ...
13-11-2017
MULTI TESTO 350 (Mix testosteronu) 10amp x 1ml -160zł Zobacz większe

MULTI TESTO 350 (Mix testosteronu) 10amp x 1ml -160zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Multi Testo 350 GEP to mix testosteronów . Multi zawiera cztery różne estry testosteronu, propionian testosteronu (42 mg); fenylopropionian testosteronu (84 mg); Isocaproate Testosteron (84 mg); dekanian testosteronu (140 mg). Multi Testo 350 został stworzony w celu zapewnienia szybszego i przedłużonego uwalniania testosteronu, tak naprawdę budową przypomina Sustanon przy czym w produkcie GEP stężenie zostało podniesione z 250 mg do 350 mg. W tym produkcie są szybko działające estry propionianu i fenylopropionianu są szybko wchłaniane , pozostałe estry są znacznie wolniej przysłaniane.

Mix jest aktywny w organizmie nawet do trzech tygodni, jest to około tydzień więcej niż choćby Sustanon. Podobnie jak wszystkie testosterony Multi Testo jest mocno anaboliczny i androgenny. Praktycznie wszystkie mixy testosteronów najczęściej używane są w celu zapewnienia dużego przyrostu siły oraz masy mięśniowej. Niestety dokonuje konwersji do estrogenów, jednak Multi Testo 350 GEP  jest nieco bardziej tolerowany niż choćby długie testy takie jak enantan czy cypioniat.

Produkt GEP to raczej solidny produkt , kiedy chcemy zbudować dużą masę mięśniową oraz zyskać na wynikach siłowych, podczas cykli redukcyjnych , powinniśmy go omijać szerokim łukiem:) Należy również pamiętać o estrogenie , dlatego do testosteronu o stężeniu 350 mg nierozłącznie powinniśmy dołączyć antyestrogen ( aromasin , arimidex , proviron itp)

Multi Testo 350 GEP jest silnym androgenem, dlatego możemy spodziewać się takich skutków ubocznych jak: tłusta skóra, trądzik, wzrost włosów oraz przedwczesne łysienie.

Po zakończeniu kuracji pamiętajmy o odpowiednim odbloku ( odblok najlepiej zacząć około 3 tygodni po ostatniej iniekcji ):

Zastosowanie HCG (ludzka gonadotropina kosmówkowa) i Clomidu z Nolvadexem( tamoxifen) , jest obowiązkowe po zakończeniu cyklu w celu unormowania gospodarki hormonalnej.


Dawkowanie to minimum iniekcje co najmniej raz na 10 dni. Skuteczne dawkowanie jest od 350 mg co 10 dni do 1050mg (3ml) raz w tygodniu.

Po pewne i sprawdzone środki zapraszamy na euro-sterydy.pl30 innych produktów w tej samej kategorii: