• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 326 )

Wpis dodał Bobas
Bobas
Witam , dzięki za fachową poradę , pomoc w doborze cyklu , mimo tego że zakupiłem towar gdzie i ...
18-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Nadal zadnej informacji z waszej strony. Żaden wpis nie wchodzi tez w komentarze
13-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Witam wyslałem meila i nie mam zadnej odpowiedzi. Czekam na info od was
13-06-2018
DIANABOLIC (Methadrostenolon 50mg) 10amp x1ml-120zł Zobacz większe

DIANABOLIC (Methadrostenolon 50mg) 10amp x1ml-120zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Okres aktywnego półtrwania: około 60-72 godziny
Klasa: Anabolic / androgenny
Średnie dawkowanie: Mężczyźni 50- 100 mg na dobę
Trądzik: Tak, zwłaszcza przy wyższych dawkach.
Retencja wody: Tak
Wysokie ciśnienie krwi: Tak
Wysokie tętno: Tak
Hepatotoksyczność: Tak, 17-alfa alkilowane doustna
Konwersja do DHT: Nie


Zastrzyk z Methandienone ma silne działanie anaboliczne i androgenne, które przejawia się wzrostem siły i masy mięśniowej. Methandienone to po prostu mocny i silny steryd, który działa szybko i niezawodnie. Przyrost wagi 2-4 kg tygodniowo w ciągu pierwszych sześciu tygodni jest często normą przy stosowaniu metanabolu.

Methandienone w wersji iniekcyjnej, często nazywanym i znanym jako Dianabol jest jednym z najsilniejszych istniejących sterydów anabolicznych. Zastrzykami Methandienone można uzyskać 1-2 kg (2-4 funtów) tygodniowo w ciągu pierwszych 6 tygodni. Jest jednym z najstarszych sterydów anabolicznych na rynku. To był bardzo popularny steryd wśród mistrzów olimpijskich w latach 70tych . Methandienone stał się najczęściej stosowanym sterydem anabolicznym.

Methandienone iniekcyjny ma wielki wpływ na syntezę białek, który przejawia się pozytywnym bilansem azotowym. Methandienone aka Dianabol, ma wpływ na wapń , tkankę kostną i ma wzmacniający wpływ na cały organizm.

Dla tych, którzy szukają sterydu na wzrost masy, siły i wytrzymałości, to Methandienone, w postaci iniekcji to doskonały wybór. Ale trzeba uważać, na wzrost estrogenu, więc anty estrogen podczas używnaia jest mile widziany, np.cytrynian tamoksyfenu lub inne dostępne( aromasin, arimidex, proviron) . Pod koniec cyklu cytrynianu klomifenu musi być użyty do odbloku aby zwiększyć poziom testosteronu. Essentiale forte zaleca się również w trakcie cyklu, ponieważ Methandienone silnie narusza naszą wątrobę , ale w kilka tygodni po zakończeniu cyklu, wątroba szybko normalizuje się, zwłaszcza z małą pomocą osłonek.

Methandienone może być łączony z dowolnym sterydem anabolicznym. Deca i / lub Sustanon to popularne kombinacje. Będziesz zaskoczony wynikami. Możesz zrobić nawet do 15 kg w 8 tygodni. Tylko nie zapomnij, że podczas budowania masy mięśniowej odżywianie jest najważniejszą częścią.

30 innych produktów w tej samej kategorii: