• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 326 )

Wpis dodał Bobas
Bobas
Witam , dzięki za fachową poradę , pomoc w doborze cyklu , mimo tego że zakupiłem towar gdzie i ...
18-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Nadal zadnej informacji z waszej strony. Żaden wpis nie wchodzi tez w komentarze
13-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Witam wyslałem meila i nie mam zadnej odpowiedzi. Czekam na info od was
13-06-2018
OXYMETHOLIC (Oxymetholone 10mg) 96 tabs-280zł Zobacz większe

OXYMETHOLIC (Oxymetholone 10mg) 96 tabs-280zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Anadrol sprzedawany na naszej stronie jest pewnym i sprawdzonym środkiem .

Jest to jeden z najmocniejszych sterydów na rynku , nie jest to żadna nowość ponieważ stosowany był on już w latach 60 XX wieku.

Wykorzystywany był w medycynie do zwiększania produkcji czerwonych krwinek w organiźmie, ale sportowcy zauważyli że dzięki niemu możemy zyskać dużą masę mięśniową w krótkim czasie.

Duża masa w krótkim czasie wydaje się idealnym rozwiązaniem ale niestety i tu znajdziemy haczyk , Anadrol (oxymetholone) ma tendencję do dużej retencji wody , dlatego niestety zdobyta na nim masa mięśniowa nie jest niestety najlepszej jakości , spora część to poprostu woda , ale przy stosowaniu we współpracy z anadrolem innych środków możemy częściowo ograniczyć ten efekt.

Po Anadrolu sportowcy stwierdzili że są mniej podatni na kontuzję , przyczyną tego jest dosyć sporo wody w naszym mięśniu która zwiększa elastyczność i smarowanie stawów .

W porównaniu do innych środków przy stosowaniu Anadrolu musimy uważać na efekt ginekomastii , z powodu wysokiej jakości estrogenów.

Jeżeli chodzi o stosowanie tego środka to należy pamiętać że jest on bardzo silnym środkiem i musimy uważać na naszą wątrobę , dlatego zaleca się stosowanie dawek od 1 do 3 tabletek.

Po zakończeniu cyklu powinniśmy pamiętać o zastosowaniu odbloku (Clomid , hcg), wśród zażywających anadrol panuje przekonanie że w czasie cyklu niezbędne jest skorzystanie z tamoxifenu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: