• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 167 )

Wpis dodał Aaron Shaw
Aaron Shaw
Polecam propa z euro-pharmacies , jest petarda , sprawdzony na badaniach krwi :) stężenie w 100% o ...
17-09-2017
Wpis dodał Monia
Monia
Jaką mam pewność że wasz cleanbuterol zadziała?
14-09-2017
Wpis dodał AT
AT
Polecam wszystkim,bardzo szybka i tania dostawa do niemiec ,teraz testuje towar :) <br/>Pozdrawiam
01-09-2017
Trestolone Acetate 50mg/ml 10ml vial - 200 zł Zobacz większe

Trestolone Acetate 50mg/ml 10ml vial - 200 zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Acetat trestolonu (MENT) - 50 mg/ml 10ml vial– 200 zł


Producent: Euro-pharmacies
Nazwa chemiczna: Octan trestolonu
Dawkowanie: 50 mg-100 mg / EOD
Aktywny czas: 2 dni
Klasa: Steryd anaboliczny / androgenny

Octan metylortortosteronu (trestolon / ment)


Opis:
Trestolon został pierwotnie wytworzony w celu zastąpienia androgenu, ale obejmuje wiele właściwości leczniczych.
W kulturystyce użyto syntetycznego sterydu, który jest uważany za bardzo silny i swą mocą przekracza znacznie właściwości testosteronu. Jakie właściwości są korzystne dla treningu kulturystycznego i treningu siłowego. Trestolon stosowany jest dlatego że ma szybkie i skuteczne wyniki , sportowiec który szuka szybkiej poprawy siły i poważnie chce zwiększyć masę w krótkim czasie, powinien mieć go w swoim asortymencie.
Do zastosowań medycznych należą: Terapie antykoncepcyjne, Utrata masy kostnej, Łagodny przerost prostaty, Rak gruczołu krokowego, Cachexia (znany jako zespół wyniszczający mięśnie), Hipogonadyzm pierwotny, Indukowany anabolizm, Hipogonadyzm, Łysienie i Sarcopenia.

Trestolon Ace znajdziemy w postaci doustnej, do wstrzykiwań, implantacji i przezskórnej, ale nie jest jeszcze dostępny jako lek na receptę.
Trestolone Ace to wszechstronny steryd, który powinien być brany z testosteronem dowolnego estru (takiego jak Enathate, Cyp lub Prop).
W połączeniu z cyklem budowania masy, który powinien być zawsze oparty na testosteronie, niektóre sterydy, bardzo dobrze rokują, w tym między innymi: Dbol, Halo, EQ, Tren (octan lub enantan) i Drol . (Nie zalecany jest stack z Deca, ponieważ jest to podobny związek).
Zastosowania Trestolone Ace są zasadniczo silniejsze w porównaniu z Deca, jednakże ma znacznie krótszy okres półtrwania. Jego zdolności do przerostu są silniejsze niż testosteronu i trenbolonu.
Skutki uboczne:
To aromatyzacja, bardziej niż testosteron i nandrolon. Tak więc działania niepożądane Trestolonu można łatwo porównać do testu Prop (takiego jak męskie łysienie, gyno, u niektórych retencja wody itd.)

W wielkim skrócie podsumowując :

A wiec trestolone to pochodna trenbolonów tylko dużo mocniejsza, jest mocniej androgenny ale  posiada mniejsze skótki uboczne, związane z  nadpobudliwością , gniewem , agresja.

Jest to krótki estr i stosuje się go  50mg -100mg codziennie lub co 2 dzień.

30 innych produktów w tej samej kategorii: