• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 326 )

Wpis dodał Bobas
Bobas
Witam , dzięki za fachową poradę , pomoc w doborze cyklu , mimo tego że zakupiłem towar gdzie i ...
18-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Nadal zadnej informacji z waszej strony. Żaden wpis nie wchodzi tez w komentarze
13-06-2018
Wpis dodał Rafal
Rafal
Witam wyslałem meila i nie mam zadnej odpowiedzi. Czekam na info od was
13-06-2018
Stanol(stanozolol) - 10mg/tab 100tabs -100zł Zobacz większe

Stanol(stanozolol) - 10mg/tab 100tabs -100zł

Nowy produkt

Więcej informacji

Stanozolol lub inaczej winstrol lub też stanozol.

Stanozol występuje w dwóch formach iniekcyjnej i doustnej , chociaż oba mają tą samą substancję.

Formy iniekcyjne mają tą cechę że dłużej uwalniają się w organizmie, dzięki reakcją chemicznym wytworzonym po zażyciu winstrolu w organizmie dochodzi do uwalniania kortyzolu(hormon odpowiedzialny za katabolizm).

Proces ten ma jednak jeden minus a prowadzi do potocznie nazwanego "wysuszenia stawów", co może prowadzić do kontuzji.

Okres półtrwania stanozolu w organizmie to około 9 godzin,a wśród sportowców wykorzystywany jest do cyklów redukcyjnych , winstrol jest najczęściej stosowany w duecie z innymi sterydami , co skutkuje tym że wzmacnia on działanie innych środków anabolicznych zastosowanych w cyklu.

Ze względów zdrowotnych , stanozol powinien stosowany być nie dłużej niż 12 tygodni , a jeżeli chodzi o dawkowanie to waha się to od 20mg do 80mg dziennie.W połączeniu np. z testosteronem daje nam taki efekt jak "suchy i pocięty mięsień".

Duża wadą winstrolu jest tzw. suszenie stawów i to że nawet w małych dawkach powoduje przyrost mięśnia sercowego , dlatego pamiętajmy o rozsądnym dawkowaniu jak i czasie kuracji.

Sprzedajemy winstrol w tabletkach o stężeniu 10mg/tab pakowany po 100 tabletek.

Co to jest Winstrol?

Dawniej stanozolol stosowany był dla koni wyścigowych, obecnie może być stosowany również przez człowieka. Środek o nazwie Winstrol zawiera stanozozol, który produkowany jest przede wszystkim przez hiszpańską firmę farmaceutyczną Zambon. Nazwa Wnstrol jest bez wątpienia rozpoznawalna na całym świecie. Na rynku można kupić Winstrol firmy Desna, która postanowiła wykupić licencję na produkcję winstrolu depot. Dodatkowo produkuje ona oralną wersję produktu 2 mg/tabl. W rankingu można dostrzec, że zaraz obok nandrolonu to jeden z najpowszechniejszych środków dopingujących, które stosowane są w wielu dziedzinach sportowych, takich jak pływanie, podnoszenie ciężarów, czy lekkoatletyka itd. Stanozolol to nic innego jak pochodna DHT z dwoma niewielkimi modyfikacjami. Grupa metylowa wstawiona jest w pozycji 17-alfa, natomiast pierścień A został wzmocniony przez grupę pyrazolową. Warto zauważyć, że dla zróżnicowania form przyjmowania zarówno forma oralna, jak i iniekcyjna to dokładnie ta sama substancja. Forma oralna jest to substancja aktywna w formie tabletki i  tzw ,,wypełniacz'', natomiast forma iniekcyjna to zawiesina wodna. Formę iniekcyjną można również stosować oralnie. Postać depot ma zazwyczaj forma iniekcyjna, której uwalnianie może trwać nawet do kilkudziesięciu godzin. Ma ona przedłużone uwalnianie. Depot powoli i jednostajnie przedostaje się do krwiobiegu. Większość form depot uzbrojona jest w nanomikronizowany stanazozol. 

Faktem jest, że winstrol wiąże się do AR z powodu około 9. godzinnego okresu półtrwania tego środka. Badania wykazały, że winstrol nie wchodzi w interakcje z receptorami glukokortykoidów, jednak za to bardzo silnie oddziałuje z białkami wiążącymi glikokortykosteroidy – STBP i LAGS. Podczas tego procesu uwalnia się kortyzol, co czyni go bardzo aktywnym pod względem metabolicznym. Stanazozol bardzo dobrze zakłóca proces wydzielania kortyzolu z nadnerczy, co prowadzi do spadku kortyzolu we krwi podczas stosowania środka o nazwie winstrol. Niestety większość ludzi z tego powodu odczuwa dotkliwe dolegliwości bólowe stawów w trakcie przyjmowania stanazozolu, a w szczególności, kiedy dana osoba przyjmuje go samodzielnie. Ponieważ stanozozol zmniejsza poziom TBG, wygląd skóry staje się z tego powodu suchy. Efekty nie są jednak tak uciążliwe i widoczne, jak w przypadku niektórych SAA. Stanazozol nie konwertuje do sterydów, więc stosowanie jakiegokolwiek antyestrogenu nie est konieczne. Osoby, które są wrażliwe na skutki uboczne sterydów, nie muszą obawiać się występowania objawów ginekomastii. 

Kiedy stosowany jest Winstrol?

Jest to steryd wykorzystywany najczęściej wykorzystywany podczas cykli redukcyjnych. Wiele osób często wykorzystuje metanabol lub oxymetholon podczas cykli redukcyjnych. Zastosowanie Winstrolu podczas cykli masowych jest jednak rzadkie. Stosując go podczas trwania cyklu masowego, możemy spodziewać się obniżenia SHBG, czyli protein, które przyczyniają się do znacznego obniżenia wolnych hormonów w organizmie. Stanazolol może wykazywać działanie anaboliczne sterydów przyjmowanych wraz z nim. Połączenie winstrolu z testosteronem przyczyni się do wzrostu poziomu wolnego testosteronu oraz aktywności procesów w organizmie. Ma to powiązanie głównie z oralną wersją stanazozolu, ponieważ tylko i wyłącznie ta forma przyjmowania tego sterydu przyczynia się do pierwszego przejścia przez wątrobę. W tym miejscu bez wątpienia winstrol hamuje produkcje SHBG, które wytwarza wątroba. Co jest bardzo ciekawe stanazozol nie wykazuje powiązania do SHBG i pozostaje w krwiobiegu w postaci biodostępnej. 

Winstrol - dawkowanie

Podobnie do większości SAA, które nie ulegają aromatyzacji winstrol, który podawany jest w dawce około 6 mg/ dziennie może przyczynić się do obniżenia zdrowego cholesterolu o 33%, a w tym samym czasie podnieść poziom szkodliwego LDL o 28%. Jest to bez wątpienia lider wśród SAA. Nawet w małych przyrostach mięśnia sercowego sprawia, że stanazozol bardzo często stosowany jest do krótkich cykli redukcyjnych. Powszechnie przyjęło się, że okres stosowania winstrolu nie powinien przekraczać 6. tygodni, ponieważ ma on toksyczne właściwości. Niestety bywa, że duża część ludzi stosuje go nawet przez 12 tygodni. Stosowanie winstrolu do masujących cykli napotyka sporo barier. Jest on jednym z najsilniej hapatotoksycznych środków na rynku. Minimalny okres, w którym można dostrzec pierwsze pokazy możliwości Winstrolu to ponad 4 tygodnie. Krótsze cykle nie mają absolutnie żadnego sensu. Osoby, które mają niskie BF zauważą bardzo szybkie utwardzenie mięśni, dużą poprawę użylenia i pocięcia mięśnia. Winstrol w dużym stopniu upośledza syntezę kolagenu, a w rezultacie naruszenie  budowy aparatu więzadłowego, co może prowadzić do zwiększenia podatności stawów na zrywanie. Standardowo dawkowanie u mężczyzn to 20-100 mg w formie tabletek i 25-100 mg w przypadku wersji iniekcyjnej. W zależności od oczekiwań, winstrol wchodzi w reakcje z silnymi androgenami, takimi jak na przykład testosteron. W połączeniu z tym hormonem, stanazozol wpływa na zrównoważenie cyklu, co prowadzi do polepszenia układu anabolicznego, bez powiększania poziomu estrogenów. Taki Stack przyczynia się do zwiększenia rezultatów przyrostu masy mięśniowej i wzrostu siły, przy jednoczesnej zmniejszonej retencji wody i odtłuszczenia. Winstrol łączony jest z androgenami niearomatyzującymi, takimi jak Halotestin lub Trenbolon. Skutkuje to ,,pociętym'' wyglądem, który oczekiwany jest do startu. Kobiety zazwyczaj przyjmują dawkę około 10 mg stanazozolu w ciągu dnia.

Wersja oralna czy iniekcyjna?

Bardzo często ludzie zadają sobie pytanie, która wersja jest bardziej toksyczna- oralna, czy iniekcyjna? Obie wersje są w równym stopniu szkodliwe. zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę układ pokarmowy. Ponieważ wersja oralna tego preparatu w pierwszej kolejności przechodzi przez wątrobę, jest o wiele bardziej szkodliwa dla układu pokarmowego i wątroby. Dodatkowo zastrzyki na bazie wody są podatne na skażenia bakteryjne, dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność i staranność, która jest potrzebna do utrzymania czystości butelki do wielokrotnego użytku. Zastrzyki na bazie wody znane są bez wątpienia z dużego poziomu bolesności. 

Winstrol- cena

Jeżeli chodzi o winstrol ceny są bardzo zróżnicowane w zależności od miejsca, gdzie zamierzamy go nabyć. Zazwyczaj ceny oscylują w granicach 100 zł. 

Winstrol- możliwe skutki uboczne

Jedną z największych wad stosowania tego specyfiku jest obniżenie zdrowego cholesterolu o 33 % oraz jednoczesnym wzroście szkodliwego cholesterolu o nawet 28%. Lek nie może być nigdy stosowany dłużej niż okres 12. tygodni. Kolejnym minusem stosowania Winstrolu jest bardzo wysoka hapatotoksyczność. Środek ten upośledza też pracę i wytwarzanie kolagenu. Obie wersje, zarówno ta oralna, jak i iniekcyjna są w równym stopniu szkodliwe dla organizmu człowieka. Stawy stają się również dużo bardziej podatne na zrywanie. Warto wspomnieć, że zastrzyki narażone są na skażenie bakteryjne. Do każdego sterydu należy podchodzić odpowiedzialnie i z głową

5 innych produktów w tej samej kategorii: