Blog list

Cykle

Po dłuższej analizie rynku sterydów anabolicznych , i własnych odczuciach , doszliśmy do wniosku że musimy bardziej rozpieszczać naszych klientów 🙂
Wiadome jest że sporo klientów sama sobie układa Cykl , ale ze względu na koszty rozkłada zakup sterydów w nim użytych rozkłada na raty kupując sterydy w mniejszych ilościach.
Postanowiliśmy że wyjdziemy naprzeciw oczekiwaniom klientów , po tym jak napiszesz nam swój cykl pomożemy ci w dobraniu odpowiednich sterydów.
Po analizie cen na rynku sterydów , łatwo zobaczyć że mamy najlepsze ceny , a nasz program lojalnościowy jest rozbudowany.
Zapraszamy do zapoznania się z cenami w kategorii CENNIK STERYDÓW.
Jeżeli oprócz sterydów , interesują cię peptydy zapraszamy na stronę

Wstępne informacje dla początkujących przed pierwszym cyklem

Jeśli myślisz o rozpoczęciu pierwszego cyklu sterydowego , to nie wstydź się pytać. Rozpoczęcie brania sterydów to poważna sprawa , zwłaszcza dla naszego zdrowia. Cykle sterydowe a zwłaszcza określenia i terminologia mogą być skomplikowane dla początkujących. Dużym problemem jest brak zrozumienia, w jaki sposób nasze własne jak i podawane hormony działają.

Początek cyklu sterydowego ?

W internecie znajdziemy wiele cykli sterydowych dla początkujących, ale nie można powiedzieć z całą pewnością, że to, co akurat komuś pomogło uzyskać super efekty jest wskazane i bezpieczne akurat dla innej osoby. Pierwsze cykle powinny być lekkie i bazować na podstawie o czym poniżej się dowiecie , stopniowo z czasem możemy poszerzać gamę zażywanych sterydów wraz z nabytym doświadczeniem.

Większość osób w swoich pierwszych cyklach nie jest w stanie dotrzeć do ich potencjału, ponieważ nie są pewni tego czego chcą i jak to zrobić. Istnieją nawet przypadki, w których ludzie zaczęli brać anaboliki losowo, z katastroficznymi dla siebie skutkami.

Niektórzy ludzie, gdy nie widzą efektów jakie sobie wyobrażali, sfrustrowani zwiększali dawkę oraz wydłużali swoje cykle. Często prowadzi to do złych wyników , jak i jest niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego bardzo ważne jest, aby początkujący mieli odpowiednią wiedzę na temat sterydów, ich skutków ubocznych, efektów których można się spodziewać , oraz wiedzę jak uniknąć błędów. Pamiętaj, że używanie sterydów anabolicznych w celu poprawienia sylwetki jest nielegalne . Przed cyklem należy również zapoznać się z tym, jakie sterydy anaboliczne są dostępne i jak z nich korzystać prawidłowo.

Prawdą jest, że nie ma jednego uniwersalnego sterydu który będzie działał na wszystkich tak samo. Czynniki takie jak waga, wiek i wzrost osoby będą mieć tutaj duże znaczenie. Każdy kulturysta potrzebuje cyklu, który ma na celu zachowanie jego cech charakterystycznych dla jego ciała.

Jak zaplanować cykl ?

Najpierw musisz się zdecydować, co chcesz osiągnąć na danym cyklu. Czy chcesz zdobyć parę kilogramów , czy może zostać przy tej samej wadzę a zyskać na sile mięśnia ? Chcesz uzyskać większą masę lub siłę, aby uprawiać daną dyscyplinę ? Czy chcesz zmniejszyć ilość tłuszczu w organizmie ? Pamiętaj, że musimy starannie wybierać priorytety bo czasem po prostu nie da się połączyć paru definicji na raz.

Następnie należy wybrać steryd, którego chcesz użyć. Swój pierwszy cykl ułóż tak prosto jak to tylko możliwe. Pierwszy cykl powinien być cyklem testosteronowym. Testosteron jest naturalnie produkowany przez nasz organizm , co oznacza, że ​​nie będziesz obawiał się tak skutków ubocznych , które są znacznie mniejsze niż w przypadku rozpoczęcia cyklu z większą ilością anabolików lub np.: takich jak oksymetholon.

W tym momencie możesz się zastanawiać, który typ testosteronu powinieneś używać, ponieważ istnieje ich wiele. Istnieje Cypionat , Propionian, czy Testosteron Enanthate, a nawet niektóre mieszanki jak sustanon/omadren. Związki są zasadniczo takie same, a jedyną różnicą jest liczba atomów węgla w łańcuchu estrowym. Im więcej atomów węgla ma łańcuch estrowy, tym bardziej jest rozpuszczalny w oleju. Ta rozpuszczalność wpływa na uwalnianie związku w krwiobiegu.

Po wstrzyknięciu jednego z tych zestryfikowanych związków do organizmu, zostaje osadzony w mięśniach, skąd będzie uwalniał się do krwi. Jeśli jesteś początkujący chciałbyś zacząć od anabolicznego sterydu, którego nie trzeba bić często, więc w tym przypadku testosteron Cypionate lub Enanthate są dla ciebie doskonałe.

Głównym problemem jest to, że istniejące cykle sterydowe dla początkujących zostały opracowane głównie przez osoby nieposiadające formalnej wiedzy jak i doświadczenia w treningu, w biochemii czy fizjologii człowieka. Internet ma wiele osobistych opinii i niebezpiecznych informacji o pierwszym cyklu sterydowym. Na przykład niektóre witryny promują Trenbolone w pierwszych cyklach, ale trenbolon jest mocno toksyczny i nie jest zalecany dla użytkowników po raz pierwszy.

Co warto rozważyć przed rozpoczęciem cyklu sterydowego?

Pierwsze kilka cykli to tak naprawdę edukacja. Twój pierwszy cykl wraz z kolejnymi cyklami pomagają ci oceniać , jak reagują twoje hormony na hormony podawane z zewnątrz.
Dlatego warto rozpocząć od Testosteronu i stopniowo wraz z doświadczeniem rozszerzać gamę saa , co pomoże nam zaobserwować na co jesteśmy podatni .

Po więcej informacji , jak i pewne sprawdzone środki zapraszamy na euro-sterydy.pl

Pierwszy raz/cykl na poczatek

Witam ,często zadawane pytanie ,wiec   postaram się na nie odpowiedzieć  : )

Dla ludzi początkujących ze sterydami ważne jest  żeby im wytłumaczyć z czym mają do czynienia i czego mogą się spodziewać , dlatego ważne jest żeby nie było za dużo Śródków , na pierwszy raz żeby nie zablokować receptorów i przygotować organizm
Wiec taka bardzo dobra opcja jest  połączenie  dwóch  podstawowych środków   których używam ,i tu przedstawiam wam dwie opcje

1 opcja

2 x 10 amp-Testosterone Enanthate – 250mg-ml 1ml-amp
2 x Stanozolol (Stanozolex) -10mg/tab 100tabs
1 x HCG EURIGIL 5000iu
2 x Clomid (Clomixin) -50mg/tab 20tabs

Testosteron   Enanthate   w  ilosci 375 mg co 6 dni  na okres 10 tyg
Stanozolol tabletki    4-10 tyg  40mg/dzien
HCG Eurigil zaczynamy w 10 tygodniu 5 dni przed ostatnim zastrzykiem testosteronu  ,  i używamy 1000 iu  co drugi dzień aż do końca
Clomid  zaczynamy w 12 tygodniu   100mg/dzienie  przez pierwsze  10 dni   ,drugie 10 dni 50mg/dzinnie

Cena cyklu  : 600 zł


KUP

2 opcja

2 x 10 amp-Testosterone Enanthate – 250mg-ml 1ml-amp
180 tab Oxandrolone (Oxandrolex) -10mg/tab
2 x HCG EURIGIL 5000iu
2 x Clomid (Clomixin) -50mg/tab 20tabs

Testosteron   Enanthate   w  ilosci 375 mg co 6 dni  na okres 10 tyg
Oxandrolone (anavar) tabletki  w ilosci    30mg dziennie  na okres 8 tyg
HCG  zaczynamy w 10 tygodniu 5 dni przed ostatnim zastrzykiem testosteronu i używamy 1000 iu  co drugi dzień aż do końca
Clomid  zaczynamy w 12 tygodniu   100mg/dziennie  przez pierwsze  10 dni   ,drugie 10 dni 50mg/dzinnie

Cena cyklu   : 900 zł


KUP

Jak jesteście podatni na estrogen może  na koniec  będzie potrzebny tamoxifen na zbicie estrogenu , ale to najlepiej zrobić badanie krwi ,chyba ze naprawdę czujemy napuchnięte sutki to wtedy wiadomo ze estrogen szaleje  🙂  Może to sie wydażyć podczas cyklu  wiec wtedy  możemy dodać Aromasin
albo arimidex , wtedy proszę o kontakt  🙂

super cykl który nie obciąża  ,  daje super rezultaty  i po którym szybko sie odblokujemy   i jak sie spodoba to przygotuje do następnego cyklu, ,
Jest to opcja juz z PCT czyli z odblokiem  tak żeby nas organizm  byl oczyszczony co spowoduje większe przyrosty podczas następnego cyklu ,
dlatego powtarzam każdemu ze PCT to bardzo ważna rzecz  i nie  można go omijać

Kiedy i co ? Na pierwszy cykl

Pierwszy cykl

Najlepszą zasadą jest aby nie przyjmować sterydów anabolicznych przed ukończeniem 25 roku życia.

Spora część młodych chłopaków idąc pierwszy raz na siłownię , widząc plakaty zawodników , starszych kolegów w treningu , od razu chce tak wyglądać , nieważne że to trzeci trening i 19 lat na karku , chce tak już wyglądać. Zaczynają szukać w internecie itp., gdzie dowiadują się że sterydy anaboliczne mogą im pomóc , osiągnąć dużą masę i siłę, i bez pojęcia i świadomości , zaczynają eksperymentować z anabolikami. Myślą że samo branie sterydów wystarczy aby osiągnąć upragnione efekty , nie wiedzą jeszcze jak długo i ciężko trzeba pracować aby otrzymać rezultaty jakie widzą na zdjęciach. Wiek , brak doświadczenia to podstawowe błędy w doborze odpowiednich środków na ten pierwszy „cykl”.

Żadna osoba nie powinna rozpocząć przyjmowania sterydów anabolicznych, zanim nie osiągnie 25 roku życia, ale nawet wtedy pamiętajmy że decyduje też staż treningu , który nie powinien być mniejszy niż 5 lat. Przypominam że w wieku od 12 do 26, poziom hormonów w organizmie człowieka, będzie stale rosnąć. Natomiast po 26 roku życia , poziomy te zaczynają stopniowo spadać , ale w poziomie szczytowym możemy utrzymać się do 40 🙂

Gdy rozpoczyna się dojrzewanie naszego organizmu , to jest można tak powiedzieć „zryw” poziomu naszych hormonów, które powodują narastanie cech męskich, takich jak porost włosów, niski głos i zwiększenie wzrostu , gabarytów itp. W tej fazie wzrostu, ciało jest wspomagane naturalnie produkowanymi hormonami , jesteśmy na tzw. łagodnym cyklu który płynie w naszym organizmie. Podawanie z zewnątrz egzogennych sterydów anabolicznych do organizmu w tym okresie będzie miało odwrotny efekt do zamierzonego. Jeżeli dana osoba używa sterydów anabolicznych, nie wykorzystując swojego potencjału genetycznego, może narazić się na wiele skutków ubocznych, takich jak zahamowanie wzrostu, rozstępy, wypadanie włosów, trądzik, retencja wody, ginekomastia, a nawet niewydolności narządowej.

Sterydy nie są zamiennikiem dla dobrej diety i ćwiczeń fizycznych. Chociaż można uzyskać pewne korzyści początkowo bez właściwego odżywiania i treningu, później możesz mieć problemy , zwłaszcza po zakończeniu cyklu. Nastolatki mogą osiągnąć swoje naturalne granice, bez zażywania sterydów i blokowania się już na starcie , ich autorem jest dostosowanie odpowiedniej żywności, jedzenie (regularne), które budują mięśnie, oraz dobranie skutecznego programu treningowego.

Ok , ale co jak już ktoś chce wejść na ten pierwszy cykl ?

Z jakiego sterydu skorzystać ?

Moim zdaniem pierwszy cykl powinien zawierać tylko testosteron i nic więcej.

Dlaczego ?
Jak dobrze wiadomo, w pierwszym cyklu sterydowym powinien być tylko testosteron i nic więcej , a dlaczego ? O tym napiszemy poniżej , pamiętajmy że żaden steryd nie jest do końca bezpieczny , dużo zależy od dawkowania itp.

Wszystkie istoty ludzkie i prawie wszystkie inne zwierzęta produkują testosteron w swoim organizmie, dla tego jest to podstawowy steryd anaboliczny. Uważa się także, za najbardziej bezpieczny z wszystkich anabolików, ponieważ organizm produkuje już testosteronu i w rezultacie, stosujemy go na co dzień .

Podczas samodzielnego wstrzykiwania testosteronu, masz okazję ocenić, jak twoje ciało będzie reagować na egzogenne sterydy anaboliczne, oraz na nadmiar testosteronu , zapewniany z zewnątrz. Jeśli okaże się że reakcja na testosteron nie jest dobra , jest prawdopodobne, że będziesz miał jeszcze gorszą reakcję na inne sterydy , które zasadniczo są pochodną testosteronu.

Mieszanie wielu sterydów anabolicznych w cyklu jest niebezpieczną praktyką. Jeśli nigdy nie używałeś sterydów wcześniej, nie wiesz czego się spodziewać.

Cykle

Kolejny problem w układania wielu sterydów w „cyklu” na pierwszym raz jest to, że jeśli ciało nigdy nie miało styczności z SAA , to gdy wystąpi negatywna reakcja na koktajl, nie ma sposobu, aby wiedzieć, co spowodowało tą reakcję. Należy zauważyć, że testosteron musi zawsze być częścią wszystkich cykli w przyszłości, to taki fundament każdego cyklu.

Dawkowanie

Co do dawkowania na początek to pamiętajmy abyśmy byli ostrożni , na początku jesteśmy jak taka „niezapisana tablica” wszystko co weźmiemy ,będzie na nas działać , zwłaszcza w połączeniu steryd+dieta+trening.

Jeżeli już sięgamy po krótki estr testosteronu , czyli propionat myślę że spokojnie możemy zacząć od iniekcji 50mg co 2 dzień.

Natomiast długie estry ( enanthate i cypionat) 100-200 mg raz w tygodniu powinno wystarczyć.

Będąc na cyklu z testosteronem , pamiętajmy aby kontrolować estrogen , i w przypadku krótkiego teścia zróbmy badania w 3 tygodniu , na długich w 6 tygodniu , jeżeli nasz estrogen jest znacznie ponad normę , zaleca się do cyklu dorzucić inhibilator aromatazy (AI) czyli np. jeden z nich : arimidex , aromasin , proviron , letrozole.

Po porady i zakupy zapraszamy na euro-sterydy.pl

Propozycja cyklu ułożonego pod pływaka ( mix saa+hgh )

Jeżeli jesteśmy już przy takiej dyscyplinie jak pływanie , i planujemy wspomagać się dopingiem to polecam dwa alternatywne połączenia takich środków jak :

mała ilość Testosteronu w maxie do 150 mg tygodniowo ( i w tym przypadku polecamy długi estr np. cypionat lub enanthat) .

Dodatkiem do Testosteronu będzie GH ( czyli hormon wzrostu) lub jeżeli mamy nieco mniejszy fundusz finansowy możemy skorzystać z peptydu CJC 1295 .

Jeżeli chodzi o dawkowanie to jeżeli chodzi o hormon wzrostu to dziennie maksymalnie 2 iu ( raz dziennie , lub po 1iu rano/wieczór).

Natomiast CJC 1295 to dawka max 500-1000mg w tygodniu lub 2 po 500mg w tygodniu.

Kolejną ważną sprawą to spożywanie dużych dawek Lizyny (aminokwasu) wspomaga organizm „aby nie puchnąć tak na treningach” ,dawkowanie lizyny od 500mg-700mg dziennie no i do tego oczywiście dieta to podstawa.

Ceny produktów euro-pharmacies :

Testosteron Enanthate lub Cypionate ( na 12-20 tyg w zależności od dawkowania ) to cena 120 zł

CJC 1295 ( flakon na 2 tygodnie) – 80 zł

Hormon wzrostu Eurotropin ( opakowanie na 50 dni) – 850 zł

Cykl może trwać nawet do pół roku , pod warunkiem że cyklicznie będziemy robić badania kontrolne na : Testosteron , estrogen i prolaktynę.

Fajnie jest mieć pod ręką antyestrogen np. Aromasin ( dostępny w cenie 150 zł starczy na cała kurację , lub Arimidex 180 zł również na cały okres).

Po cyklu pamiętajmy aby skorzystać z PCT czyli popularnie zwanym odblokiem , na pewno trzeba będzie skorzystać z HCG oraz clomidu .

Podsumowując dzięki temu połączeniu , poprawimy siłę , wytrzymałość naszych mięśni , oraz wydolność naszego organizmu.

Na zakupy i konsultacje zapraszamy na euro-sterydy.pl i euro-peptydy.pl

Cykl Nr 1 “Palimy tłuszcz”

Produkty z naszego sklepu:

3 x Testosterone Propionate-100mg/ml 10ml vial
3 x Stanozolol (Stanozolex) -10mg/tab 100tabs
2 x Aromasin (Exemestanex) -20mg/tab 20tabs
2 x Tamoxifen (Tamotex) -20mg/tab 20 tabs
2 x Clomid (Clomixin) -50mg/tab 20tabs

1-8 tydzień 100mg czyli 1 ml Testosteronu propionatu co drugi dzień
1-6 tydzień 70mg czyli 7 tabletek stanozolol (Winstrol) codziennie
1-8 tydzień 20mg czyli 1 tabletka Aromasin co drugi dzień.

PCT czyli odblok po skończonej kuracji:
9-12 tydzień codziennie 20mg czyli 1 tabletka tamoxifenu.
10-13 tydzień Clomid 1 tydzień 100mg codziennie(2tabletki) /póżniej po 1 tabletce dziennie aż do skończenia opakowania

Osoby które zastosują powyższą kuracje mogą spodziewać się wzrostu siły i podniesienia wytrzymałości mięśni, a co najważniejsze znacznie tracą tkankę tłuszczową, zmaksymalizować efekty oczywiście pomoże nam dieta i aktywność fizyczna.
Ten cykl jest używany, aby pomóc nam stracić niechcianą tkankę tłuszczową i zwiększyć rozmiar mięśni, ich definicję i twardość. Pamiętajmy że przy stosowaniu winstrolu ze względu na jego toksyczność dobrze jest zakupić w aptece osłonki na wątrobę.

Efekty uboczne dla tego cyklu znajdują się w łagodnym ryzyku. Są to trądzik,zwiększenie agresji,senność,brak snu.

Cena za cykl : 850 zł

 

 


KUP
X