Clenbuterol

Clenbuterol jest lekiem z grupy antagonistów receptorów beta, stosowanym w leczeniu astmy. Jednak jak to z wieloma lekami znalazł on zastosowanie w kulturystyce , gdzie wykorzystywany jest w celu utraty tłuszczu. W niektórych przypadkach, może być również stosowany w celu zwiększenia wydajności i wytrzymałości podczas treningu.

Kiedy stosować clenbuterol ?

Clenbuterol należy stosować tylko wtedy, gdy zależy nam na utracie tkanki tłuszczowej , kiedy proces ten musi być szczególnie przyspieszony , zależy nam na krótkim czasie .

Często jest też wykorzystywany gdy inne sposoby i wzmożony wysiłek w utracie tkanki tłuszczowej jest już zmaksymalizowany lub prawie maksymalny , a jednak wykorzystanie Clenbuterolu może dodać lepszy efekt i go przyspieszyć .

Dawkowanie:

Skuteczna dawka Clenbuterolu zaczyna się od 20 mcg / dobę , jest to wartość minimalna , a dochodzi aż do 40-140 mcg / dzień. Myślę, że najlepiej zacząć właśnie od 20 mcg / dobę i oceniać wyniki na bieżąco, zwiększając dawkę o 20 mcg w miarę potrzeby. Wielu użytkowników dostosowuje dawkę do poziomu gdzie ręce zaczynają się trząść, ale utrata tkanki tłuszczowej może być znacząco poprawiona w dawkach znacznie poniżej tego punktu.

Clenbuterol powinien być stosowany cyklicznie, a nie wykorzystywany w sposób ciągły lub przez dłuższy okres czasu. Okres użytkowania zazwyczaj wynosi od 2 do 8 tygodni.

Okresy użytkowania taki jak 2 lub więcej tygodni w dawkach znacznie przekraczających 40 mcg / dobę powoduje tzw. odczulanie. Można tego uniknąć poprzez 1 mg Ketotifenu raz dziennie, najlepiej przed snem.

W celu zwiększenia wydajności i wytrzymałości przy wykorzystywaniu Clenbuterolu utwierdziło się że powinien być stosowany tylko w niskiej dawce na przykład 20 do 40 mcg przed treningiem. Wyższe dawki clenbuterolu mogą niestety zmniejszyć naszą wydolność i efektywność na treningu .

Mechanizm działania clenbuterolu i podobnych leków :

Clenbuterol pobudza receptory beta-2, co z kolei zwiększa tempo przemiany materii i zwiększa lipolizę. Albuterol i salbuterol są to inne leki, które działają podobnie; efedryna działa również w podobny sposób.

Clenbuterol różni się od innych związków poprzez długi okres półtrwania, co może sprawić, że jest bardziej skuteczny w paleniu tkanki tłuszczowej.

Skutki uboczne Clenbuterol

Wykorzystanie Clenbuterolu zazwyczaj daje uczucia drżenie rąk, zwiększa się nasze tętno , jak również ciśnienie krwi może być podwyższone.

Literatura naukowa daje pewne powody do obaw, że przewlekłe stosowanie może powodować przerost serca.

Najpoważniejsze z tych problemów to oczywiście podwyższone ciśnienie krwi i / lub zwiększenie częstotliwości bicia serca; obie te wartości powinny być monitorowane podczas używania clenbuterolu.

Podsumowanie

Clenbuterol może być bardzo skuteczną pomocą w utracie tkanki tłuszczowej. Korzystnym sposobem podawania jest rozpoczęcie korzystania od 20 mcg / dzień i wzrost dawki o 20 mcg / dzień tylko w razie potrzeby, w dawce nie przekraczamy 140 mcg / dzień.

Po sprawdzone sterydy anaboliczne w tym clenbuterol , zapraszamy na euro-sterydy.pl

Boisz się SAA , masz wątpliwości , chciałbyś mniej inwazyjne środki zapraszamy na naszą stronę euro-peptydy.pl , dowiedz się więcej o peptydach .