• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 509 )

Wpis dodał Omen
Omen
Kolejne zamówienie ekspresowo. Towar pierwsza klasa. Polecam!
16-01-2020
Wpis dodał Artur
Artur
Niezawodnie i bezproblemowo, polecam.
16-01-2020
Wpis dodał Bart
Bart
Po prostu zajebisće zamawiasz i dostajesz
15-01-2020

Witamy ,

tym razem pokazujemy wyniki zbijania estrogenu , przez naszego klienta .

Pamiętajmy że podczas cyklu z użyciem sterydów powinniśmy co jakiś czas robić kontrolne badania aby utrzymywać nasz estrogen na odpowiednim poziomie .

Nasz klient zaobserwował niepokojące objawy zażywania sterydów anabolicznych i udał się do laboratorium w celu wykonania badań kontrolnych .

Niestety estrogen był już bardzo wysoki , na poziomie :216,4pg/ml ( 5 krotnie przekroczony !!!!)

Po przesłaniu badań i konsultacji , uznaliśmy że tak wysoki poziom estrogenu zbijemy Letrozole ( 1 tabletka dziennie przez 2 tygodnie ) , po czym zrobimy ponowne badania estrogenu , i zobaczymy na jakim jest poziomie i czy dalej warto jest brać Letrozole czy zamienić na łagodniejszy AI .

Niestety klient , trochę się zapomniał i zażywał Letrozole około 4 tygodnie i zbił swój estrogen do poziomu 5,0 pg/ml.

Przy tak silnych środkach jak Letrozole ważne jest aby nie przekraczać czasu dawkowania tego środka ponieważ jest bardzo mocny , najczęściej sięgamy po niego w przypadkach dużego przekroczenia estrogenu , a najlepszym wyjściem jest podczas cyklu kontrola naszych hormonów średnio co 6 tygodni i działanie profilaktyczne . W czasie kuracji SAA, polecam takie środki jak proviron , arimidex lub aromasin.

Oto wynik po około 4 tygodniach :

Jak widać środki Euro-Pharmacies działają , i przypominam że podczas cykli SAA , oprócz zakupowania środków do budowy masy mięśniowej , do profilaktyki już podczas cyklu dorzucić AI i robić kontrolne badania zwłaszcza prolaktyny i estrogenu .

Na zakupy zapraszamy na euro-sterydy.pl  i euro-peptydy.pl