• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 417 )

Wpis dodał Michał
Michał
jestem regularnym klientem i jestem bardzo zadowolony z jakości środków oraz kontaktu i czasu wys ...
07-06-2019
Wpis dodał Grzesiek
Grzesiek
Dzięki za to, co robicie. Przetestowane test, hcg, provi, aromasin, kaber i wszystko działa jak na ...
04-06-2019
Wpis dodał Mix
Mix
Super sklep. Polecam sprawdzone produkty a nie fejk. Działają na.100%
03-06-2019

Czy hormon wzrostu (HGH) pomoże nam spalić tkankę tłuszczową?

Ostatnimi czasy jeden z klientów zadał mi pytanie: "Czy mogę użyć GH aby spalić tkankę tłuszczową? Czy mogę zyskać dobrej jakości masę, i jakie są ewentualne różnice w użyciu GH? "

Pamiętajmy że hormon wzrostu GH naprawdę pomoże nam utracić tłuszcz a wpływ ma na to dawkowanie HGH. Indywidualna tolerancja na hormon wzrostu jest bardzo zróżnicowana, ale ogólnie rzecz biorąc, większość z ludzi może korzystać do 14 jm tygodniowo bez rozwoju neuropatii (drętwienie, osłabienie lub ból wynikający z ucisku nerwu na skutek wzrostu chrząstki). O ile wiem, wszyscy tolerują przynajmniej 7 jm tygodniowo, a niemal wszyscy 10,5 jm na tydzień, czyli średnio 1,5 IU na dobę.

Jak można się domyślać, im większe dawkowanie hormonu wzrostu , tym większa skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Istnieje szeroki zakres teorii dotyczących dawkowania, postaram się opisać przynajmniej kilka z nich. Nie jestem przekonany, by którykolwiek z nich dawał wyraźnie lepsze rezultaty niż pozostałe z szerokiej gamy metod dawkowania. Opinia wielu jest taka, że najlepsze wyniki są przynajmniej przy dawkowaniu 1 raz dziennie dzień, a nie na przykład biorąc 4 jm raz na dwa dni. Jednak różnica w wynikach utrata tkanki tłuszczowej dla osób aktywnych fizycznie jest wyższa niż u osób które ćwiczą trochę mniej. Wpływ na utratę tkanki tłuszczowej oprócz HGH , ma oczywiście odpowiedni dobór diety i programu treningowego.

Sądzę też , że HGH ma znaczenie w odniesieniu do posiłków,a raczej czasu jego przyjmowania. Rano HGH może lepiej działać niż wieczorem lub w ciągu dnia ze względu na zapewnienie możliwie mniejszego tłumienia naturalnej produkcji hormonu wzrostu. Jeżeli zastanawiamy się nad iniekcją po treningu, to też jest to dobra i sprawdzona metoda.

Jeżeli chodzi o zwiększanie dawki , to mówi się o tym żeby dawkowanie zwiększać stopniowo o 50% w przeciągu 2 tygodni od pierwszej iniekcji. Pamiętajmy że branie GH to sprawa długoterminowa , i spokojnie możemy zacząć od 1,5 IU na dobę , po okresie 2 tygodni możemy ją zwiększyć do 2,2 IU na dobę , i przy tej dawce możemy zatrzymać się na dłuższy czas.

Przy dawkach 1,5-2 IU na dzień, zaobserwowano dobre i widoczne rezultaty w spalaniu tkanki tłuszczowej, lepszą regenerację i wytrzymałość mięśni.

Na stronie euro-sterydy.pl znajdziecie w 100% pewny, sprawdzony HORMON WZROSTU w najlepszej cenie zapraszamy do zakupów!!!