• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 489 )

Wpis dodał Koko
Koko
Chyba coś zamówię, jak tyle pozytywnych komentarzy jest :)
06-12-2019
Wpis dodał Juras
Juras
Kolejna blyskawiczna dostawa! Leci nastepne zlecenie. Pozdrawiam apteke :)
04-12-2019
Wpis dodał Cezary
Cezary
Szybko i sprawnie, szybki kontakt i dyskretna paczka. 100% bez zastrzeżeń
01-12-2019

Często wstajecie rano, jesteście jeszcze zaspani i nie wiecie co zjeść na śniadanie? Chcecie by było to coś szybkiego w przygotowaniu, ale również sycącego, bo w końcu śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, i przede wszystkim, coś zdrowego? Jeśli zaliczacie się do grona takich osób to mam dla Was świetne rozwiązanie! Shake śniadaniowy! Taki shake to doskonała opcja, bo dobrze skomponowany pobudzi Was i dostarczy Wam energii na resztę dnia. W dodatku, jak to bywa z takimi drinkami, najczęściej ich przygotowanie jest banalnie proste i nie wymaga posiadania w lodówce wymyślnych składników. Jeśli więc macie ochotę na śniadanie w płynie to zapraszam na pobudzający shake śniadaniowy.

Czego potrzebujemy?

Bazą tego shake'a jest:

  • 1 banan,
  • 1/4 szklanki jogurtu greckiego z małą zawartością tłuszczu (najlepiej jogurt typu light),
  • 1 miarka białka MET-Rx Natural Whey lub innego białka o smaku wanilii.

Do tego dodajemy jeszcze:

  • 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej,
  • 300 ml wody,
  • 6 kostek lodu.

Wszystkie te składniki powinniście znaleźć spokojnie w swojej kuchni na co dzień. Pamiętajcie, że ze wskazanych powyżej ilości wyjdzie Wam 1 porcja napoju.

Jak przygotowujemy nasz pobudzający shake?

Wystarczy, że wszystkie składniki z powyższych list wrzucicie do blendera - bez znaczenia jest ich kolejność. Następnie wszystko razem miksujecie do momentu, aż shake będzie gładki, to jest nie znajdziecie w nim żadnych grudek, a lód będzie całkowicie rozdrobniony. Oczywiście pamiętajcie, by do blendera kielichowego użyć przykrywki, inaczej zamiast w waszych brzuchach, shake może wylądować na ścianie. Jeśli macie blender ręczny uważajcie, bo w trakcie przygotowywania może chlapać. Jeśli shake jest zmiksowany to nie pozostaje nic innego jak przelać go do szklanki i rozkoszować się smakiem.

Ile czasu to wszystko zajmuje?

Spieszę z odpowiedzią: tyle co nic! Całość przygotowania wynosi ok. 5 minut. Być może nieco dłużej, jeśli chwilę więcej zejdzie Wam na odmierzeniu składników. Sama praca blendera to dosłownie 2-3 minuty.

Taki pobudzający shake śniadaniowy powinien dostarczyć Wam ok. 284 kalorie, 37 g węglowodanów, 30 g białka i 2 g tłuszczy. Jak więc widzicie zdrowo, a do tego banalnie prosto i szybko.