• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 505 )

Wpis dodał Marcin
Marcin
Gorąco polecam, solidnie, szybko i fachowo!!! Tak trzymać Panowie !!!
15-01-2020
Wpis dodał Ares
Ares
Polecam naprawdę dobre rzeczy w niskich cenach. Pakowanie na +. Wysyłka błyskawiczna bez żadnych ...
14-01-2020
Wpis dodał Mirosław
Mirosław
Wszystko okej, wielkie dzięki
13-01-2020

Trenbolon Enanthate


Trenbolon Enanthate jest produktem praktycznie wytwarzanym tylko przez firmy tak zwane undery. Łączy on w sobie bardzo popularny hormon macierzysty (trenbolon) z estrem długo działającym (enanthate). Pozwala to na iniekcje tylko raz na tydzień.


Przez dość długi czas, Trenbolon dostępny na rynku był tylko w krótkim estrze Trenbolon Acetate. Jest to szybko działającą wersja Trenbolonu.
Trenbolon Enanthate jest z klasy 19-ani sterydów, budową łańcucha jest bardzo podobny do nandrolonu. Podstawowa różnica między Trenbolonem natomiast jest to, że nie jest to podwójne wiązanie węgli występuje w pozycji 9 i 11 na jądro steranu. Trenbolon nie aromatyzuje do estrogenów, ani 5a- nie jest zmniejszona.

Natomiast wiąże się bardzo mocno do receptora androgenów, i z tego powodu uważa się, że wiele z jego zalet takich jak np.: spalanie tłuszczu i umiejętność budowania mięśni właśnie związane z receptorami.

Dane techniczne:

Zastosowanie trenbolonu Enanthate wywołuje wrażenie zwiększania ilości nowego włókna mięśniowego, z minimalnym zatrzymaniem wody , może to wynikać częściowo poprzez wzrost IGF-1 w tkance mięśni gładkich i zwiększonej wrażliwości satelitarnych mięśni na IGF-1 i inne czynniki wzrostu oraz wzrost ilości DNA na komórki mięśniowe.

Ma bardzo silne powinowactwo do receptora androgenowego (A.R) wiąże znacznie silniej niż testosteron , jak i również nandrolon.

Wzrost jaki otrzymujemy na Trenbolonie, powoduje zarówno synteza białka, jak również zatrzymywanie azotu w tkance mięśniowej . Trenbolon może również wiązać się z (anty-anaboliczne) receptora glukokortykoidowego (6-7), tym samym wspomagając proces budowy mięśni.

W końcu, ma też zdolność do poprawy efektywności i wchłaniania składników odżywczych minerałów , co potwierdzone jest badaniami.

Trenbolon Enanthate w praktyce.

Pewnie zauważyłeś, że nie ma typowych danych technicznych na temat Trenbolon Enanthate , (większość badań cytowanych jest faktycznie na temat Trenbolonu z innego estru)

Cóż ... powód jest dosyć oczywisty. Jak wspomniano wcześniej, trenbolon enanthate jest produktem ściśle underowym ... więc znajdziesz go u producentów under , takich jak np. Euro-Pharmacies , który ma już renomę na rynku USA i Europy.

Z mojego doświadczenia z Trenbolon Enanthate, mogę tylko powiedzieć że jest to bardzo silny środek stosowany do cięcia. Jest bardzo mocnym sterydem który uwidoczni naszą muskulaturę ale jednak będzie on również powodować działania niepożądane, może to być bezsenność i nocne poty, a także poczucie ewentualnego niepokoju. Wydaje się, że Enanthate nie powoduje tzw "Tren kaszel" (kaszel związany z przyjmowaniem Trenbolon Acetate), ale wciąż wydaje się że zmniejsza on wydolność układu krążenia.

W sumie jednak, Trenbolon (dowolny ester) jest naprawdę silnym sterydem zarówno do budowy mięśni, a także spalania tłuszczu. To chyba obok testosteronu ulubiony steryd kulturystów.

Z mojego doświadczenia i obserwacji mogę powiedzieć że jest to jeden z fundamentalnych środków w sportach sylwetkowych i siłowych , sam jednak trenując sporty wytrzymałościowe i sztuki walki , nawet przy małych stężeniach Trenbolon mnie „spinał” i zabierał dech , natomiast robiąc trening na siłowni czułem się jak ryba w wodzie .


Po sprawdzone sterydy , poradę , informację , zapraszamy na euro-sterydy.pl