• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 417 )

Wpis dodał Michał
Michał
jestem regularnym klientem i jestem bardzo zadowolony z jakości środków oraz kontaktu i czasu wys ...
07-06-2019
Wpis dodał Grzesiek
Grzesiek
Dzięki za to, co robicie. Przetestowane test, hcg, provi, aromasin, kaber i wszystko działa jak na ...
04-06-2019
Wpis dodał Mix
Mix
Super sklep. Polecam sprawdzone produkty a nie fejk. Działają na.100%
03-06-2019

Kobiety na sterydach

Nie jest tajemnicą, że anaboliczne sterydy są wykorzystywane przez dużą część naszego społeczeństwa; badania przeprowadzone w USA wykazały że w samych Stanach Zjednoczonych , ponad sześć milionów dorosłych osób zażywa sterydy anaboliczne. Ale najbardziej zaskakujące jest to, że spośród tych 6 milionów dosyć sporą grupę stanowią kobiety. Prawdą jest że to , mężczyźni stanowią największą część grupy, i ilościowe porównanie obu grup nie ma sensu :), ale wiele kobiet zażywa sterydy .

Wiele kobiet mimo tego że bierze sterydy nie traci nic z kobiecej sylwetki , najczęściej kobiety sięgają po SAA , aby uzyskać znakomite efekty zarówno pod względem wydajności przy zachowaniu kobiecych aspektów . Oczywiście sterydy anaboliczne mogą spowodować poważne skutki uboczne ; ich użycie może rodzić wiele cech męskich przy zaniku cech żeńskich i inne związane z tym skutki uboczne, takie jak :

    Pogłębienie strun głosowych
   Porost włosów na całym ciele
    Rozszerzenie łechtaczki

Dla większości kobiet, kluczem do sukcesu jest unikanie wysoce androgenicznych sterydów anabolicznych, anaboliki, takie jak Anavar, Winstrol i Primobolan mogą być bardzo przydatne dla kobiet (aktywnych sportowców) , ponieważ mogą one być używane w miarę bezpiecznie i skutecznie. Jednak to nie znaczy, że kobiety biorąc sterydy nie wspomagają się innymi anabolikami; w rzeczywistości wiele kobiet będąc na cyklu sterydowym , biorą podobne SAA w bardzo zbliżony sposób, do mężczyzn. Jednakże taka suplementacja może otworzyć furtkę dla niektórych trudnych zmian fizycznych w szczególności wyglądu kobiety. Na przykład, stosowanie testosteronu może mieć poważne konsekwencje; Jednak niskie dawki testosteronu mogą okazać się bardzo przydatne zarówno pod względem wydajności , jak i libido dla kobiety , ale większość będzie koniecznie utrzymywanie bardzo niskich dawek .


Większość kobiet na sterydach przekonuje się, że mimo iż bezpieczne i skuteczne stosowanie jest możliwe , to wykorzystanie sterydów przez kobiety jest ryzykowne , nasze piękne panie zwykle muszą brać znacznie mniej niż mężczyźni , także dawkowanie jak i czas zażywania ma tutaj ogromne znaczenie dla ich bezpieczeństwa. Nawet sterydy anaboliczne, które posiadają tylko nieznaczne efekty wirylizacji (męskie cechy) , to wiele kobiet może znaleźć się w poważnych tarapatach, jeśli cykl trwał zbyt długo. Niestety nie ma jednego uniwersalnegoa raczej jednej reguły co do sterydów , większość środków anabolicznych niesie z sobą bardzo indywidualne cechy . Niektóre kobiety są w stanie utrzymać użycie określonego anaboliku o wiele dłużej niż inne, podczas gdy pozostałe muszą ograniczyć czas cyklu ze względu przed narastaniem skutków ubocznych.

Jaki steryd jest najlepszy dla kobiety ? Praktyka pokazała że oczywiście jest to Anavar. Anavar okazał się być bardzo dobrze tolerowany przez większość kobiet, którzy wspomagały się nim . Odpowiednie dawkowanie pokazało że nie ponosiły one żadnych negatywnych skutków ubocznych. Dla kobiet które zamierzają brać ten steryd zalecamy dawkowanie w granicach 10mg-20mg na dzień . W tym zakresie okaże się ono zarówno wysoce skuteczne , jak i bezpieczne.

Sprawdzone środki znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej w kategorii SKLEP.