• Excersise strengthens the body

Przydatne informacjeKONTAKT
ZAPRZYJAŹNIONA STRONAep-baner1_321_161.pngKsięga gości ( 514 )

Wpis dodał Bartek DE
Bartek DE
Wszystko ok Do DE dotarło Napewno wrócę
24-01-2020
Wpis dodał Andrzej
Andrzej
Polecam!
23-01-2020
Wpis dodał Bartek
Bartek
...
22-01-2020

Z czym łączyć Sustanon 250 aby otrzymać najlepsze rezultaty ?Sustanon, bardziej znany jako, Sustanon 250, jest bardzo wydajną mieszanką testosteronu, jest to idealny dodatek do praktycznie każdego cyklu. Podobnie jak wszystkie egzogenne formy testosteronu, ważne jest, abyśmy zrozumieli z czym połączyć Sustanon 250 , aby zmaksymalizować swoje wyniki.Tradycyjne formy testosteronu wyróżniamy w dwóch postaciach : krótkie lub długie estry , czyni je to szybko działającymi lub długo działającymi . Krótki estr testosteronu (propionat) ma krótki okres półtrwania, lecz jego działanie odczujemy prawie natychmiast, w postaci wzrostu wytrzymałości, siły i energii. Długi estr testosteronu ,dłużej gromadzi się w krwiobiegu, ale za to jest wykorzystywany w budowaniu mięśni. W rzeczywistości długi testosteron , dłużej się wkręca , sustanon jest takim pośrednikiem w działaniu pomiędzy krótkimi a długimi estrami testosteronu , szybko go odczujemy ale długo też będzie działał w naszym organizmie .


W naszym organizmie występuje enzym o nazwie aromatazy, dzięki niemu pewien procent testosteronu w organizmie konwertuje do estrogenów. Chociaż częściowo estrogen jest normalny, i tak naprawdę organizm go potrzebuje, aby funkcjonować prawidłowo, zbyt wysoki może powodować działania niepożądane, w tym przyrost tkanki tłuszczowej, wzdęcia, a nawet ginekomastie. Podczas korzystania z Sustanonu, ważne jest, aby upewnić się, że można również użyć AI lub inhibitory aromatazy takie jak : letrozol lub Arimidex. To zapobiega konwersji testosteronu do estrogenów, utrzymując skutki uboczne w minimalnym poziomie.

Zaobserwowałem że biorąc suste w pojedynkę można osiągnąć super rezultaty i zarówno jeżeli chodzi o siłę jak i masę mięśniową , jednak większość uważa, że łącząc go z innymi sterydami takimi jak turanabol lub metanabol , można wzmocnić te efekty jeszcze bardziej. Sustanon to bardzo synergistyczny steryd , co tak na chłopski rozum oznacza, że może on zwiększyć pozytywny wpływ innych sterydów zażywanych w tym samym czasie, a co najważniejsze wszystko to bez zwiększenia ryzyka skutków ubocznych. Pamiętaj, że zarówno meta jak i tura są toksyczne dla wątroby, więc upewnij się, że korzystając z nich , na początku cyklu nie przekraczać okresu 6 tygodni , aby zminimalizować uszkodzenia wątroby.

Sustanon z suplementami ?

Oprócz łączenia mety z turą , większość z nas stosuje w pełni legalne suplementy popularnie zwane odżywkami , zażywając sustanon z innymi sterydami lub w pojedynkę warto uzupełnić naszą dietę o białko.

Dowolny Whey Protein – biorąc sterydy musimy , karmić nasz organizm dużą ilością białka. Dowolny Izolat białka jest doskonałym wyborem; ze względu że jest łatwo przyswajalny i dlatego jest optymalną odżywką , jeśli chodzi o środki wypełniające.
Co dodatkowo ? Warto biorąc sterydy sięgnąć po taurynę - sama tauryna jest aminokwasem, ale służy również jako podstawowy element dla wszystkich innych aminokwasów. Kiedy połączymy taurynę z testosteronem ( a takim właśnie jest sustanon) , to pomaga organizmowi utrzymać potas na odpowiednim poziomie, co jest dobre dla zapobiegania bólom mięśni i skurczą w trakcie jak i po treningu. Co więcej, tauryna zapewnia niesamowitą pompę. Dodaje objętości do naszych komórek, dzięki czemu mięśnie wydają się znacznie większe .

Podsumowując, jeżeli zależy nam na maksymalizacji wyników biorąc Sustanon to nie jest to jakoś mocno trudne. To wspaniały produkt, który pomoże nam wzmocnić efekty jeżeli chodzi nam o masę mięśniową i siłę. Potężna mieszanka testosteronu pozwala cieszyć się z wielu korzyści, zwłaszcza jeśli powiążemy go z silnymi sterydami oralnymi , takimi jak Metanabol lub Turanabol.

Więcej o Sustanonie znajdziecie państwo w poniższym linku :

http://euro-sterydy.pl/glowna/6-sustanon-250-susta-sterydy-cykl-sklep.html?search_query=sustanon&results=3

Po sprawdzone sterydy anaboliczne zapraszamy na stronę euro-sterydy.pl