Cykle sterydowe dla początkujących

Należy sobie uzmysłowić że pierwsze cykle sterydowe , mogą być jednymi z najtrudniejszych do zrozumienia dla stosującego; a to nie dlatego , że są one bardzo skomplikowane, ale dlatego, że dana osoba więcej niż prawdopodobne, posiada bardzo małą wiedzę na temat sterydów jak i treningów. Często początkujący sportowcy nie posiadający ani doświadczenia ani wiedzy na temat sterydów , sięgają po nie bez żadnej konsultacji , robią sobie po prostu krzywdę .. Często taka osoba losowo wybiera konkretny steryd, który okaże się dla niej bezużyteczny albo wręcz szkodliwy przy mizernych rezultatach. Innym częstym problemem dla początkujących jest dawkowanie i czas trwania cyklu. W większości przypadków biorą albo za krótko albo za długo, nie myślą o odbloku , często skaczą z jednego sterydu na drugi . Gdzie się poradzić ? Najczęściej sięgamy po porady na forach sterydowych , jest to dobre miejsce do dzielenia się informacjami , i tam możemy również uzyskać poradę.

W tym artykule damy ci kilka rad , aby uniknąć tych pierwszych błędów.

Zanim zaczniemy brać sterydy , przed rozpoczęciem jakichkolwiek cykli trzeba zrozumieć pewne zasady.

Pamiętajmy że po każdym cyklu musimy zrobić odblok , ponieważ stosując sterydy , blokujemy swoją własną gospodarkę hormonalną.

Zanim sięgniemy po sterydy postarajmy się cierpliwie , wycisnąć ze swojego organizmu maximum , bycie cierpliwym popłaca , nie rzucajmy się na sterydy po 2 miesiącach treningu , warto jest rozsądnie podejść do dopingu , mając 17 lat i nie posiadając praktycznie żadnego stażu treningowego nie powinniśmy nawet myśleć o anabolikach.

Przyjmijmy że skończyłeś już 21 rok życia masz już kilku letni staż treningowy , doświadczenie z legalnymi suplementami , zdrowo się odżywiasz i chciałbyś spróbować SAA.

Ja nie będę cię krytykował , pozwól że ci tylko powiem że twój organizm jest jak niezapisana tablica , czego byś nie przyjął to i tak zadziała , ale trzeba to zrobić z głową , nie ma sensu rzucać się na kilka sterydów w jednym cyklu , poniżej zaprezentuje parę cykli które na pewno będą skuteczne jak i bezpieczne na pierwszy raz .

Cykle na pierwszy raz :

Masa w górę 🙂

Dla większości początkujących , polecamy prosty cykl z użyciem testosteronu . Jest to jedno z najlepszych rozwiązań na pierwszy raz aby nabrać doświadczenia .Testosteron jest chyba najbardziej uniwersalnym sterydem anabolicznym ze wszystkich dostępnych i ogólnie jest dobrze tolerowany przez nasz organizm . Chociaż można zacząć od układania w cyklu , różnych sterydów razem ,wielu zaczyna właśnie od samego testosteronu . Jeśli nigdy wcześniej nie brałeś sterydów anabolicznych nie wiem czy dobrze jest wrzucać kilka naraz , ze względu że nasz organizm może różnie zareagować i ciężko będzie zlokalizować który steryd jest winny . Ponadto, jeśli organizm będzie tolerować testosteron, to wielce prawdopodobne że i większość innych sterydów będzie dobrze tolerowana przez ciebie.

Dla tych standardowych cykli dla osób początkujących w większości przypadków Testosteron enanthate i Testosteron cypionate będą naszym podstawowym wyborem. Większość zażywa 250mg tygodniowo , aby dać dla organizmu całkiem dobry impuls , przy 500mg tygodniowo osiągniemy znacznie lepsze rezultaty. Pamiętaj, to są długie estry i efekty nie będą bardzo widoczne w pierwszych tygodniach .

Tydzień 1-12 Testosteron Enanthate lub Testosteron Cypionate: 250mg-500mg tygodniowo
Tydzień 13-14 nie bierzemy żadnych sterydów
Tydzień 15-16 Nolvadex 40mg dziennie
Tydzień 17-18 Nolvadex 20mg dziennie

Druga propozycja :

Druga propozycja to nieśmiertelna już chyba „meta ”:

Oczywiście niektórzy będą zawsze chcieli więcej i szybciej . My zalecamy przy pierwszych cyklach trzymać się testosteronu ale jak już ktoś chce do cyklu dorzucić drugi środek to jedną z możliwości byłby cykl z metanabolem , w połączeniu z długim testosteronem daje dobre rezultaty jeżeli zależy nam na kg .

Testosteron + Metanabol :
Tydzień 1-6 Metanabol 20mg-30mg codziennie
Tydzień 1-12 Testosteron Enanthate lub Testosteron Cypionate: 250mg-500mg tygodniowo
Tydzień 13-14 Nic nie bierzemy
Tydzień 15-16 Nolvadex 40mg dziennie
Tydzień 17-18 Nolvadex 20mg dziennie

Po więcej informacji i sprawdzone anaboliki zapraszamy na euro-sterydy.pl