Jaki zrobić pierwszy cykl

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

orzo

Jaki zrobić pierwszy cykl

Post autor: orzo » czw cze 03, 2021 5:23 pm

Witam,
Na siłkę chodzę od 3 lat, przerwa była spowodowana zamknięta siłownia w mieście no i nie posłużyło mi to.

Teraz chce wrócić na siłkę i po lekkim rozruchu rozpocząć pierwszy cykl. Ogólnie to przez brak ruchu dosyć sporo przytyłem no i mam całkiem sporo fatu do spalenia - 195cm wzrostu, 110kg w tym około 22% fatu.

Chce wspomoc się żeby to zrzucić i przy okazji zbudować mocny mięsień.

Co ważne - żonka nie może się dowiedzieć, więc potrzebuje środki, które mogę gdzieś chować lub trzymać cały czas w torbie i nosić ze sobą.

Steroidologia

Re: Jaki zrobić pierwszy cykl

Post autor: Steroidologia » czw cze 03, 2021 7:40 pm

orzo pisze:
czw cze 03, 2021 5:23 pm
Witam,
Na siłkę chodzę od 3 lat, przerwa była spowodowana zamknięta siłownia w mieście no i nie posłużyło mi to.

Teraz chce wrócić na siłkę i po lekkim rozruchu rozpocząć pierwszy cykl. Ogólnie to przez brak ruchu dosyć sporo przytyłem no i mam całkiem sporo fatu do spalenia - 195cm wzrostu, 110kg w tym około 22% fatu.

Chce wspomoc się żeby to zrzucić i przy okazji zbudować mocny mięsień.

Co ważne - żonka nie może się dowiedzieć, więc potrzebuje środki, które mogę gdzieś chować lub trzymać cały czas w torbie i nosić ze sobą.

Witam

Myślę że tu najlepiej polecieć klasykiem który się napewno sparwdzi - bedzie to jeden środek latwo go schowac :lol: :lol:

cykl na 10 tyg testowych jak sie spodoba przedluzymy ok, pytanko - choruejsz na cos ? cos cie boli , cos powinieniem wiedziec :) ? daj znac ok na ten czas bedzie to to

1-10 tyg TRT plus EP gold 1ml co 5 dni na okres 10 tyg
1-10 tyg Proviron 25mg/dz pol tab rano i pol tab na wieczor

teraz tak nie pisze ci PCT czyli wykonczenia cyklu bo bedziesz mogl go przedluzyc ok chyab ze bedziesz chcial skonczyc to napisze co i jak : )

pamietaj podstaw dobrej sylwetki bedzie dieta i odpowiedni trening - towar to tylko dodatek : )

pozdro
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

orzo

Post autor: orzo » pt cze 04, 2021 6:59 am

Witam,
na nic nie choruję. Jeśli chodzi o ból to tylko w lewym barku mnie boli po tym jak zrobię fest mocny trening ( sprawdzałem z lekarzem i to przez to, że kości są zbyt blisko siebie i troszkę się o siebie ocierają )

W ostatnim czasie przyjąłem szczepionkę na covid ( moderna ) - to pewnie nic ważnego, ale podaję...

Czy na coś muszę się zbadać przed zaczęciem takiego cyklu?

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pt cze 04, 2021 8:50 am

orzo pisze:
pt cze 04, 2021 6:59 am
Witam,
na nic nie choruję. Jeśli chodzi o ból to tylko w lewym barku mnie boli po tym jak zrobię fest mocny trening ( sprawdzałem z lekarzem i to przez to, że kości są zbyt blisko siebie i troszkę się o siebie ocierają )

W ostatnim czasie przyjąłem szczepionkę na covid ( moderna ) - to pewnie nic ważnego, ale podaję...

Czy na coś muszę się zbadać przed zaczęciem takiego cyklu?

OK skoro byla szczepionkę to polece ci do tego cyklu Acard 75 mg z rana ok na okres calego cyklu - reszta masz wyzej co do badan mozemy zrobic je w 4 tyg cyklu i zobaczy jak maja sie hormony ok wtedy

testosteron
estrogen
SHGB
prolktyna
morgologia
panel cholesterowy caly

orzo

Post autor: orzo » ndz cze 06, 2021 10:07 am

Ok, dzięki. A przybliżysz mi czym jest trt? Bo nie mogę znaleźć nigdzie info o tym.

Dodatkowo czy ten środek można przechowywać w różnych warunkach? Np mogę nosić go ze sobą w torbie i raz będzie na chłodzie raz na ciepłym?

Kolunio1

Post autor: Kolunio1 » ndz cze 06, 2021 10:34 am

Kolego beż brawury. Troszkę inicjatywy. Na stronie głównej w spisie tematów, jest specjalny dział o TRT. Jak jesteś tak bardzo leniwy to masz linka :
viewforum.php?f=17&sid=08c90199dc021eb1e3f4f79f8c8c55d8

Nie to że się czepiam ,ale naprawdę mnie to rozbraja jak ludzie idą na łatwiznę.
Pozdrawiam serdecznie.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » ndz cze 06, 2021 4:43 pm

Kolunio1 pisze:
ndz cze 06, 2021 10:34 am
Kolego beż brawury. Troszkę inicjatywy. Na stronie głównej w spisie tematów, jest specjalny dział o TRT. Jak jesteś tak bardzo leniwy to masz linka :
viewforum.php?f=17&sid=08c90199dc021eb1e3f4f79f8c8c55d8

Nie to że się czepiam ,ale naprawdę mnie to rozbraja jak ludzie idą na łatwiznę.

Dzięki Kolunio1

orzo

Post autor: orzo » pn cze 07, 2021 10:52 am

A jak wygląda sprawa z tym przechowywaniem? Można to trzymać w torbie i chodzić z nią nawet w dni takie jak dziś 25+ stopni?

Awatar użytkownika
Euro-Pharmacies-Trener21

Post autor: Euro-Pharmacies-Trener21 » pn cze 07, 2021 11:16 am

Nic się nie stanie środkom anabolicznym nawet w temperaturze 25-30 stopni. Dobrze byłoby nie trzymać ich długotrwale w wysokiej temperaturze 30+, lecz gdy będą w torbie raz w domu raz na dworzu to nawet przy 30 stopniach nie zostaną uszkodzone.

Jedyny problem w tym, że do środków, które blokują oś HPTA (podwzgórze - przysadka - jądra), czyli np. do Testosteronu należy przyjmować HCG, które z kolei trzeba przechowywać non stop w lodówce. Jeżeli będziesz długotrwale przyjmował Testosteron i nie stosował HCG - Twoje jądra zostaną uszkodzone, doznają atrofii (skurczą się) i możesz mieć problemy z płodnością, samopoczuciem, odzyskaniem swojej własnej produkcji Testosteronu gdy będziesz chciał kiedyś odstawić Testosteron zewnętrzny (czego nie polecam bo szkoda samopoczucia, sylwetki, libido, siły, motywacji itp).

CHCESZ 10% RABAT NA EURO-Pharmacies? ZAMAWIAJ U MNIE NA PRIV!

Awatar użytkownika
TrainingAddict

Post autor: TrainingAddict » pn cze 07, 2021 4:27 pm

nie biorę HCG od ponad dwóch lat i nie mam nic z powyrzszych ale już nie raz słyszałem że mam torbe jak u 70 latka :lol:
Dobra technika: retrakcja, regresja, anihilacja, masturbacja (potreningowa)

ODPOWIEDZ