Pierwszy cykl SAA - prośba.

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

Maciejj

Pierwszy cykl SAA - prośba.

Post autor: Maciejj » sob wrz 11, 2021 10:09 am

Cześć!

Mam zamiar w przyszłym roku wjechać na swój pierwszy cykl SAA. Od kilku miesięcy o tym czytam, konsultuję z użytkownikami, więc chcę się do tego maksymalnie przygotować i zrobić bardzo dobry, pierwszy cykl. Prawdopodobnie skończy się na jednym cyklu, chyba, że w późniejszym wieku będę potrzebował TRT. (obecnie 32 lata)
Poniżej zamieszczę opis cyklu i prosiłbym o konsultacje.

Cykl 16 tygodni.

500 mg Testosteronu E/tydzień
4 iu HGH codziennie przez cały cykl + miesiąc po cyklu (antykatabolicznie) - łącznie 5 miesięcy (nie za krótko?)
HCG przez cały cykl - proszę o radę, jeśli chodzi o dawkowanie. 250 iu co dwa/trzy dni?
Eksemestan doraźnie - jak dawkować jak wywali etrogen i czy na czas używania eksemestanu mam wyłączyć HCG?
Kabergolina - doraźnie na ewentualne zbicie prolaktyny - jak dawkować w takiej sytuacji?
Tamoksyfen - na odblok. jak dawkować i kiedy zacząć?
Clenbuterol - dwa cykle dwutygodniowe (z przerwą dwutygodniową pomiędzy) na sam koniec dla definicji i antykatabolicznie. 20 mg/dziennie? Nie chcę dużych dawek. (zastanawiam się czy Clen mi jest w ogóle potrzebny antykatabolicznie?)
BPC-157 przez cały cykl + miesiąc. Jak dawkować?
Universal Storm, tran, witaminy, białko, dieta
Badania - testosteron, estriadol, prolaktyna, DHT, wątroba, nerki, krew (czy coś jeszcze? W jakich momentach wykonywać?)
Czy warto mieć finasteryd w zapasie, gdyby DHT wywaliło w kosmos? (na ten moment nie mam żadnych problemów)
Trening FBW, trzy razy w tygodniu. (pewnie też squash raz w tygodniu)

Zastanawiam się czy dorzucić oxandrolon do tego. Co sądzicie?

Czy o czymś zapomniałem? Proszę o porady. Proszę także o porady dotyczące logistyki wkłuwań, żeby było tego jak najmniej.
Dane: 32 lata, 176 cm, 75 kg. Przed cyklem zejdę jeszcze kilka kg (5-7 kg, więc będę ważył 68-70 kg przed cyklem), bo mam trochę tłuszczu na brzuchu, klacie i trzewnego. Budowę mam raczej mezomorficzną (delikatnie w stronę endo) i aktualnie jestem bardzo słaby. Moim celem jest: zwiększenie masy (chciałbym ważyć 76-78 kg (do 80 maksymalnie) na niskim, ale zdrowym i łatwym do utrzymania BF), zwiększenie siły i kondycji oraz poczucie wigoru i ogólnej sprawności. Ważna jest także minimalizacja skutków ubocznych.

Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony wt wrz 21, 2021 5:50 am przez Maciejj, łącznie zmieniany 1 raz.

Kosaa

Re: Pierwszy cykl SAA - prośba.

Post autor: Kosaa » sob wrz 11, 2021 4:27 pm

Siema kolego,nie znamy sie,ale przeczytałem twój post,i tez chce od nowego miesiąca ,jakis pierwsze kroki i wejść na cykl!czy mozesz kolego mi do radzić co na początek?mam 33lata pozdrawiam Darek

Maciejj

Post autor: Maciejj » sob wrz 11, 2021 5:04 pm

No cześć!

Jak widzisz sam jestem początkujący i nie bardzo czuję się, żeby doradzać. Skoro przeczytałeś post, to znaczy, że wiesz już, że dużo rzeczy potrzeba do cyklu.
Na początek poleca się sam testosteron w dawce 250-500 mg/tydzień. Ja dorzucam do tego HGH dla lepszych efektów oraz poprawy zdrowia.
Clen opcjonalnie i nadal się waham.
Waham się też czy nie dorzucić oxandrolonu na 4 tygodnie. Tylko nie wiem czy lepiej w środku cyklu czy po cyklu antykatanolicznie.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » sob wrz 11, 2021 6:49 pm

Maciejj pisze:
sob wrz 11, 2021 10:09 am
Cześć!

Mam zamiar w przyszłym roku wjechać na swój pierwszy cykl SAA. Od kilku miesięcy o tym czytam, konsultuję z użytkownikami, więc chcę się do tego maksymalnie przygotować i zrobić bardzo dobry, pierwszy cykl. Prawdopodobnie skończy się na jednym cyklu, chyba, że w późniejszym wieku będę potrzebował TRT. (obecnie 32 lata)
Poniżej zamieszczę opis cyklu i prosiłbym o konsultacje.

Cykl 16 tygodni.

500 mg Testosteronu E/tydzień
4 iu HGH codziennie przez cały cykl + miesiąc po cyklu (antykatabolicznie) - łącznie 5 miesięcy (nie za krótko?)
HCG przez cały cykl - proszę o radę, jeśli chodzi o dawkowanie. 250 iu co dwa/trzy dni?
Eksemestan doraźnie - jak dawkować jak wywali etrogen i czy na czas używania eksemestanu mam wyłączyć HCG?
Kabergolina - doraźnie na ewentualne zbicie prolaktyny - jak dawkować w takiej sytuacji?
Tamoksyfen - na odblok. jak dawkować i kiedy zacząć?
Clenbuterol - dwa cykle dwutygodniowe (z przerwą dwutygodniową pomiędzy) na sam koniec dla definicji i antykatabolicznie. 20 mg/dziennie? Nie chcę dużych dawek. (zastanawiam się czy Clen mi jest w ogóle potrzebny antykatabolicznie?)
BPC-157 przez cały cykl + miesiąc. Jak dawkować?
Universal Storm, tran, witaminy, białko, dieta
Badania - testosteron, estriadol, prolaktyna, DHT, wątroba, nerki, krew (czy coś jeszcze? W jakich momentach wykonywać?)
Czy warto mieć finasteryd w zapasie, gdyby DHT wywaliło w kosmos? (na ten moment nie mam żadnych problemów)
Trening FBW, trzy razy w tygodniu. (pewnie też squash raz w tygodniu)

Zastanawiam się czy dorzucić oxandrolon do tego. Co sądzicie?

Czy o czymś zapomniałem? Proszę o porady. Proszę także o porady dotyczące logistyki wkłuwań, żeby było tego jak najmniej.
Dane: 32 lata, 176 cm, 75 kg. Przed cyklem zejdę jeszcze kilka kg (5-7 kg, więc będę ważył 68-70 kg przed cyklem), bo mam trochę tłuszczu na brzuchu, klacie i trzewnego. Budowę mam raczej mezomorficzną (delikatnie w stronę endo) i aktualnie jestem bardzo słaby. Moim celem jest: zwiększenie masy (chciałbym ważyć 76-78 kg (do 80 maksymalnie) na niskim, ale zdrowym i łatwym do utrzymania BF), zwiększenie siły i kondycji oraz poczucie wigoru i ogólnej sprawności. Ważna jest także minimalizacja skutków ubocznych.

Pozdrawiam serdecznie.
Witam kolego Maciejj
Dobrze że piszesz bo te forum jest ukierunkowane żeby wspierać i dawać porady , wiec może zacznę od tego :)
Powiem ci że dajesz z mocnej rury :) naprawdę , skąd ten pomysł ? jaki jest cel tego cyklu ? pamiętaj że definicje buduje się latami , to nie jest tak że na jednym cyklu i nastu środkach ominiesz to i uzyskasz efekt końcowy : ( to tak nie działa : ( napisz jaki jest twój cel - pod jakim ma to byc kątem - będzie łatwiej coś podpowiedziec - bo dałes mocny cykl , a leki typy clenbuterol sa silnie inwazyjne i uwierz mi jak to jest amatorski sport można to można to ominąc bo podstawą jest żywienie i odpowiedni trening - czekam na info to postaram się cos podpowiedziec
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » sob wrz 11, 2021 6:50 pm

Kosaa pisze:
sob wrz 11, 2021 4:27 pm
Siema kolego,nie znamy sie,ale przeczytałem twój post,i tez chce od nowego miesiąca ,jakis pierwsze kroki i wejść na cykl!czy mozesz kolego mi do radzić co na początek?mam 33lata pozdrawiam Darek
Kolego Kosaa załóż swój temat będzie latwiej pisać ok, napisz cel cyklu , albo co byś chciał osiągnąć

Maciejj

Post autor: Maciejj » sob wrz 11, 2021 7:22 pm

[/quote]

Witam kolego Maciejj
Dobrze że piszesz bo te forum jest ukierunkowane żeby wspierać i dawać porady , wiec może zacznę od tego :)
Powiem ci że dajesz z mocnej rury :) naprawdę , skąd ten pomysł ? jaki jest cel tego cyklu ? pamiętaj że definicje buduje się latami , to nie jest tak że na jednym cyklu i nastu środkach ominiesz to i uzyskasz efekt końcowy : ( to tak nie działa : ( napisz jaki jest twój cel - pod jakim ma to byc kątem - będzie łatwiej coś podpowiedziec - bo dałes mocny cykl , a leki typy clenbuterol sa silnie inwazyjne i uwierz mi jak to jest amatorski sport można to można to ominąc bo podstawą jest żywienie i odpowiedni trening - czekam na info to postaram się cos podpowiedziec
[/quote]

Dziękuję za miłe przywitanie. :) Trafiłem tu, bo skorzystałem już raz ze sklepu.

Tak jak napisałem w poście:

Clen mogę sobie odpuścić spokojnie. Po prostu czytałem, że dobrze go wrzucić pod koniec i po zakończonym cyklu, żeby podtrzymać efekt antykataboliczny.
Nad Oxą się zastanawiałem, ale już jestem na nie, bo czytałem jeszcze dużo.

Więc czy 500 mg/tydzień teścia i 4 iu HGH to duże dawki? Z tego co czytałem na początek się poleca 250-500 mg/tydzień teścia, a HGH chcę wzmocnić efekt, ale także dla zdrowotności. (zaleca się od 2 do 4 iu na początek)

I wiem, że latami buduje się definicję. Ja chcę po prostu zbudować trochę mięśni, żeby mieć z czego rzeźbić. Aktualnie jestem bardzo słabym człowiekiem.

Maciejj

Post autor: Maciejj » ndz wrz 12, 2021 8:14 am

Hej, mogę Ci nawet zapłacić za konsultacje i wtedy przeniesiemy się na PW.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » ndz wrz 12, 2021 8:30 am

Maciejj pisze:
ndz wrz 12, 2021 8:14 am
Nie biorę za to kasy - te forum zostało stworzone żeby uczyć i pomagać - oczywiście mamy sponsorów dzikiem którym nasze forum może sie utrzymać :) ale ja to robie z czystej pasji

Jak chcesz zacząć zabawę z dopingiem tego typu - to na pewno nie skończy to się na jednym cyklu : ) bo tak się nie da - zobaczysz sam jak zaczniesz zabawę : ) , jak będziesz robil to mądrzę wedle wskazówek to nic ci nie grozi wręcz przeciwnie nauczysz sie dobrego stylu życia i co najważniejsze zdrowego stylu życia

Dobra dorzeczy - skoro jest to twój poczatek to zaczne od podstaw - czyli od badań żeby dobrać leki i ich dawki bo teraz już nie robi się nic w ciemno : ) wiec

1- chorujesz na jakieś choroby ?
2- przyjmujesz jakieś leki na stałe ?
3- ile razy w tyg trenujesz ? i czy to tylko siłownia ?
3- Badania krwi na

Testosteron
SHGB
Prolaktyne
estrogen
aspat
alat
Morfologia
Panel cholesterolowy - cały
Panel tarczycowy cały

A skoro jesteś budowy Meso - to duże znaczenie będzie miał tu system żywieniowy - skup się w diecie więcej na dobrych tłuszczach i białkach - węgle stosuj tylko długołańcuchowe - i to do posiłku przed treningiem - i na noc - do przyśpieszenia termogeniki tu masz przykład

Rano:
- Białko tłuszcz np jajka

Następny posiłek
-Białko tłuszcz np awokado + tuńczyk

Następny posiłek przed treningime
-Białko węgiel - kasza jaglana + Białko z grochu + woda + banana + miód :) fajny shake szybko się wchlania jesteś gotwy do treningu godzinę po wypiciu

Następny posiłek
- Białko tłuszcz

kolacja:
sam węgiel NP ryż + owoce suszone +cynamon albo erytrytol

to taki przykład żebyś zrozumiał schemat - ludzie budowy Meso lepiej reagują na na tłuszcze ale do t łuszczy trzeba mieć zdrowe jelita : ) co do tłuszczy to radzę na początek tłuszcze MCT - awokado , masło , olej kokosowy plus jajka, pestki dyni , orzechy tak żeby było lekko : ) w miare : )

Maciejj

Post autor: Maciejj » ndz wrz 12, 2021 8:44 am

Steroidologia pisze:
ndz wrz 12, 2021 8:30 am
Maciejj pisze:
Nie biorę za to kasy - te forum zostało stworzone żeby uczyć i pomagać - oczywiście mamy sponsorów dzikiem którym nasze forum może sie utrzymać :) ale ja to robie z czystej pasji

Jak chcesz zacząć zabawę z dopingiem tego typu - to na pewno nie skończy to się na jednym cyklu : ) bo tak się nie da - zobaczysz sam jak zaczniesz zabawę : ) , jak będziesz robil to mądrzę wedle wskazówek to nic ci nie grozi wręcz przeciwnie nauczysz sie dobrego stylu życia i co najważniejsze zdrowego stylu życia

Dobra dorzeczy - skoro jest to twój poczatek to zaczne od podstaw - czyli od badań żeby dobrać leki i ich dawki bo teraz już nie robi się nic w ciemno : ) wiec

3- Badania krwi na

Testosteron
SHGB
Prolaktyne
estrogen
aspat
alat
Morfologia
Panel tarczycowy cały

A skoro jesteś budowy Meso - to duże znaczenie będzie miał tu system żywieniowy - skup się w diecie więcej na dobrych tłuszczach i białkach - węgle stosuj tylko długołańcuchowe - i to do posiłku przed treningiem - i na noc - do przyśpieszenia termogeniki tu masz przykład

Rano:

Następny posiłek

-Białko węgiel - kasza jaglana + Białko z grochu + woda + banana + miód :) fajny shake szybko się wchlania jesteś gotwy do treningu godzinę po wypiciu

Następny posiłek
- Białko tłuszcz

kolacja:

to taki przykład żebyś zrozumiał schemat - ludzie budowy Meso lepiej reagują na na tłuszcze ale do t łuszczy trzeba mieć zdrowe jelita : ) co do tłuszczy to radzę na początek tłuszcze MCT - awokado , masło , olej kokosowy plus jajka, pestki dyni , orzechy tak żeby było lekko : ) w miare : )

Dziękuję. :)
Odpowiadając na pytania:
1. Nie.
2. Nie.
3. Trzy razy w tygodniu, trening FBW + raz w tygodniu squash.

Moje pytania:
1. Test wbijać 250 mg co trzeci dzień czy raz w tygodniu 500 mg?
2. Czy 4 iu HGH przez cały cykl + miesiąc po jest ok?
3. HCG brać 250 iu co drugi czy trzeci dzień? Przez cały cykl + do momentu brania odbloku?
4. Jak dawkować eksemestan w przypadku wywalenia estrogenu podczas cyklu?
5. Jak dawkować doraźnie kabergolinę, gdy wywali prolaktynę?
6. Jak zrobić dobrze PCT? Jedni piszą o Klomifenie, inni o Tamoksyfenie, a jeszcze inni, żeby to łączyć. Tj. Najpierw przez dwa tygodnie Tamo, a potem Klomi.
7. Czy warto zrobić dwa dwutygodniowe cykle z Clenem na koniec cykly i po zakończeniu antykatabolicznie? Spokojnie mogę odpuścić Clen.
8. Czy BPC157 nie będzie kolidowało z cyklem?
9. W jakich okresach robić badania? Co dwa tygodnie?
10. Co w przypadku, gdy DHT wywali poza skalę? Zabezpieczyć się Finasterydem?
11. Co zrobić, żeby ograniczyć spadki po cyklu? Prócz zejścia z obciążeń i trzymania się diety.
12. Czy po skończonym odbloku, mogę zrobić delikatną, jedno, dwumiesięczną redukcję?

Bardzo dziękuję.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 12, 2021 8:52 am przez Maciejj, łącznie zmieniany 1 raz.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » ndz wrz 12, 2021 8:49 am

Maciejj pisze:
ndz wrz 12, 2021 8:44 am
Steroidologia pisze:
ndz wrz 12, 2021 8:30 am
Maciejj pisze:

3- Badania krwi na

Testosteron
SHGB
Prolaktyne
estrogen
aspat
alat
Morfologia
Panel tarczycowy cały

Rano:

Następny posiłek

Następny posiłek
- Białko tłuszcz

kolacja:

Dziękuję. :)
Odpowiadając na pytania:
1. Nie.
2. Nie.
3. Trzy razy w tygodniu, trening FBW + raz w tygodniu squash.

Moje pytania:
1. Test wbijać 250 mg co trzeci dzień czy raz w tygodniu 500 mg?
2. Czy 4 iu HGH przez cały cykl + miesiąc po jest ok?
3. HCG brać 250 iu co drugi czy trzeci dzień? Przez cały cykl + do momentu brania odbloku?
4. Jak dawkować eksemestan w przypadku wywalenia estrogenu podczas cyklu?
5. Jak dawkować doraźnie kabergolinę, gdy wywali prolaktynę?
6. Jak zrobić dobrze PCT? Jedni piszą o Klomifenie, inni o Tamoksyfenie, a jeszcze inni, żeby to łączyć. Tj. Najpierw przez dwa tygodnie Tamo, a potem Klomi.
7. Czy warto zrobić dwa dwutygodniowe cykle z Clenem na koniec cykly i po zakończeniu antykatabolicznie? Spokojnie mogę odpuścić Clen.
8. Czy BPC157 nie będzie kolidowało z cyklem?
9. W jakich okresach robić badania? Co dwa tygodnie?
10. Co w przypadku, gdy DHT wywali poza skalę? Zabezpieczyć się Finasterydem?

Bardzo dziękuję.

Kolego nie wiem czy przeczytałeś dobrze mojego posta : ) i go dobrze zrozumiałeś :) cykl który sobie zaplanowałeś nie jest dobra rzeczą na start - dałem ci info co dalej jak chcesz mojej porady -jak nie rozumiem wtedy powiem ci jak zacząć twój cykl który sobie założyłeś wiec daj znać

ODPOWIEDZ