Pierwszy cykl SAA - prośba.

Moderatorzy: Steroidologia, Euro-Pharmacies-Trener21

Awatar użytkownika
Forin

Re: Pierwszy cykl SAA - prośba.

Post autor: Forin » ndz wrz 12, 2021 5:15 pm

Maciejj pisze:
sob wrz 11, 2021 10:09 am
Cześć!

Prawdopodobnie skończy się na jednym cyklu, chyba, że w późniejszym wieku będę potrzebował TRT. (obecnie 32 lata)
Cześć,

trudno jest poprzestać na jednym

Cykl 16 tygodni.
ok
500 mg Testosteronu E/tydzień
to jest duża dawka na pierwszy raz i na na Twoją wagę. Skąd taka wartość?
BPC-157 przez cały cykl + miesiąc. Jak dawkować?
jak chcesz - to peptyd - niezależna sprawa,

Czy warto mieć finasteryd w zapasie, gdyby DHT wywaliło w kosmos? (na ten moment nie mam żadnych problemów)
moim zdaniem nie - jeśli nie masz predyspozycji do łysienia androgenowego to nie ma sensu. Ewentualnie ten szampon, jak mu tam
Zastanawiam się czy dorzucić oxandrolon do tego. Co sądzicie?
sądze, że iniekcyjny DBOL lub TBOL
Czy o czymś zapomniałem? Proszę o porady. Proszę także o porady dotyczące logistyki wkłuwań, żeby było tego jak najmniej.
Maciejj pisze:
ndz wrz 12, 2021 8:44 am
Moje pytania:
1. Test wbijać 250 mg co trzeci dzień czy raz w tygodniu 500 mg?
test E co 3,4 max 5 dni domięśniowo

DBOL/TBOL iniekcyjny możesz w tkankę podskórną (jak HCG ) co 2 dzień
Dane: 32 lata, 176 cm, 75 kg. Przed cyklem zejdę jeszcze kilka kg (5-7 kg, więc będę ważył 68-70 kg przed cyklem), bo mam trochę tłuszczu na brzuchu, klacie i trzewnego. Budowę mam raczej mezomorficzną (delikatnie w stronę endo) i aktualnie jestem bardzo słaby. Moim celem jest: zwiększenie masy (chciałbym ważyć 76-78 kg (do 80 maksymalnie) na niskim, ale zdrowym i łatwym do utrzymania BF), zwiększenie siły i kondycji oraz poczucie wigoru i ogólnej sprawności. Ważna jest także minimalizacja skutków ubocznych.

Clenbuterol - dwa cykle dwutygodniowe (z przerwą dwutygodniową pomiędzy) na sam koniec dla definicji i antykatabolicznie. 20 mg/dziennie? Nie chcę dużych dawek. (zastanawiam się czy Clen mi jest w ogóle potrzebny antykatabolicznie?)

7. Czy warto zrobić dwa dwutygodniowe cykle z Clenem na koniec cykly i po zakończeniu antykatabolicznie? Spokojnie mogę odpuścić Clen.
dieta, potrzebujesz dobrej diety

jak zamierzasz zejść te 5-7kg?
3. HCG brać 250 iu co drugi czy trzeci dzień? Przez cały cykl + do momentu brania odbloku?
co 3, zgrywając z PCT, jak niżej
4. Jak dawkować eksemestan w przypadku wywalenia estrogenu podczas cyklu?
zrobić badania w 4 tygodniu cyklu, generalnie eksemestan działa około 3 dni, więc co tyle bym go brał (sama dawka nie wiem)
5. Jak dawkować doraźnie kabergolinę, gdy wywali prolaktynę?
zrobić badania w 4 tygodniu cyklu,

na samym testosteronie, przy kontroli estrogenu nie powinno wywalić, ale jeśli jednak to 1/4 tab

11. Co zrobić, żeby ograniczyć spadki po cyklu? Prócz zejścia z obciążeń i trzymania się diety.

6. Jak zrobić dobrze PCT? Jedni piszą o Klomifenie, inni o Tamoksyfenie, a jeszcze inni, żeby to łączyć. Tj. Najpierw przez dwa tygodnie Tamo, a potem Klomi.
zrobić dobre pct

PCT dla testosteron enanthate
-HCG 500ui co 3 dni przez 4 tygodnie od ostatniej iniekcji
-2 tygodnie po ostatnim zastrzyku enana - tamoxifen - 20mg/dzień przez 2 tygodnie, następne tygodnie 10mg/dzień (razem 4 tygodnie)
-2 tygodnie po ostatnim zastrzyku enana - clomid - 50mg./dzień przez 2 tygodnie, następne tygodnie 25mg/dzień (razem 4 tygodnie)

możesz dodać:
MK2866 4 tygodnie 20mg/dzień
12. Czy po skończonym odbloku, mogę zrobić delikatną, jedno, dwumiesięczną redukcję?
lepiej w czasie cyklu lub przed,

Maciejj

Post autor: Maciejj » pn wrz 13, 2021 11:35 am

Cześć,

trudno jest poprzestać na jednym
Domyślam się. Ale możemy założyć,, chociaż teoretycznie, że tak będzie?

Na początku chciałem 250 mg/5 dni, ale poczytałem i dużo ludzi pisało, żeby zacząć od 500 mg, bo między 250 a 500 jest mała różnica w ubokach, a przyrosty lepsze. Mam zejść do 250 mg/5 dni?

moim zdaniem nie - jeśli nie masz predyspozycji do łysienia androgenowego to nie ma sensu. Ewentualnie ten szampon, jak mu tam
Nie mam predyspozycji, ale nie warto mieć w zapasie, tak na wszelki wypadek? Łatwo to dostać i mało kosztuje.

Zdecydowałem, że nic nie będę dorzucał jednak.

Na lajcie. Dieta, 3 x siłownia wtygodniu + cardio i raz w tygodniu squash. Mam też dobre suple. Alphaburn, Erase Fast, Thyrolean i Cheetah Burn. Daję sobie 2 miesiące na to.

-2 tygodnie po ostatnim zastrzyku enana - tamoxifen - 20mg/dzień przez 2 tygodnie, następne tygodnie 10mg/dzień (razem 4 tygodnie)
-2 tygodnie po ostatnim zastrzyku enana - clomid - 50mg./dzień przez 2 tygodnie, następne tygodnie 25mg/dzień (razem 4 tygodnie)

możesz dodać:
HCG nie bić przez cały cykl? Wszędzie tak piszą.

Dziękuję za odpowiedzi!

Maciejj

Post autor: Maciejj » pn wrz 13, 2021 6:25 pm

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » pn wrz 13, 2021 6:26 pm

Maciejj pisze:
ndz wrz 12, 2021 4:41 pm
Steroidologia pisze:
ndz wrz 12, 2021 2:46 pm
Maciejj pisze:
ndz wrz 12, 2021 12:43 pm
Potas miałem podwyższony od leku, tak samo prolaktyna podwyższona. (ale i tak w normie) Już jestem ponad miesiąc bez tego leku, więc powinno być wszystko dobrze.

Hormon wzrostu mam niski. Testosteron był ostatnio wysoki, ale miesiąc wcześniej był niski.

Czy coś jeszcze potrzebujesz?

OK to już coś mi mówi - tak naprawdę będę potrzebował tylko morfologie i panel cholesterolowy a co do wyników to po analizie :

- hormon wzrostu i tak masz wysoki : ) to sa normy - nie pamiętam wyników w moje 20 letnim doświadczeniu żeby ktoś miał wynik w okolicach 1 : ) więc to co masz to norma jest : )

- powiedz mi wynik estrogenu byl do wyniku tescia 690 czy 380 ? bo sa dwa - pytam bo jak do 690 to za niski ale to też nam pokaże cholesterol bo jak to może to byż zaburzony HDL on tez ma na to wpływ , ale to nic strasznego

- jakie leki brałeś ?? to ważne bo HGH silnie podnosi prolaktyne

ale zauważyłem inna rzecz która wstępnie będzie dużym przeciwskazaniem do przyjmowania HGH - Tarczyca , z wyników wychodzi że masz nadczynność - a HGH silnie działa na insuliny czyli trzustkę która działa razem z tarczyca - jak będziesz robił krew zrób siweże badnie TSH , t3 i T4 ok ? i dodaj Aspat i alat - to zobaczymy co z tą tarczycą bo napewno będzie trzeba ja podkrecic : ( bo słabo to wygląda - tzn nie przejmuj się dużo ludzi ma problem tego typu ale przez tarczyce pada cała immunologia -

czekam na resztę wyników - ok to bedzie koszt może 80 zl ale potrzebuje ich bo są ważne
- Jak hormon wzrostu mam wysoki jak mam 0,039 ng/ml, skoro dolna granica to 0,030 ng/ml, a górna 2,470 ng/ml. Jestem przecież blisko dolnej granicy...
- Wynik estrogenu był do teścia 690
- Brałem przez miesiąc pregabalinę (stąd trochę wyższa prolaktyna) i bupropion z duloksetyną. (co zaburzyło mi gospodarkę potasową)
- W których wynikach widzisz nadczynność? Wszystkie są w normie, a lekarz prowadzący mówił, że z tarczycą jest wszystko w porządku

Za badania: morfologia z rozmazem mikroskopowym, pakiet tarczyca i wątroba w alab wychodzi mi 203 zł. Mam robić? Na pewno potrzebujesz teraz? Bo i tak cykl byłby najwcześniej od stycznia.
Tak to jest - dużo ludzi ma wyniki bliskie 0 - mówię ci trochę w tym siedzę i wiem jak jest : ) ponadto twój wynik może być zaniżony przez twoją tarczycę - ponadto leki które wspomniałeś wyżej maja silne na trzustkę czyli insulinę - a trzustka to podstawa pracy tarczycy - dlatego może być obicązona pracą i wskazywać na nad czynność - wiesz co jak TSH 0.45 to jest norma dla twojego lekarza to chuj nie lekarza - to jest wynik po którym możemy stwierdzić że cos się tam dziej - piszę co widzę a co ty z tym zrobisz to już jest twoja sprawa

Tak potrzebuje tych wyników - żeby potwierdzić moją tezę - bo pytałęś o zdanie i cykl - na ten czas HGH w twoim cyklu rozwali ci hormony jeszcze bardziej
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

Maciejj

Post autor: Maciejj » pn wrz 13, 2021 6:49 pm

Ok, jutro zrobię w takim razie. :)

Pakiety Cena
PAKIET LIPIDOGRAM EXTRA (zawiera 6 badań) 34.50 zł
Badania Cena
Glukoza (L43) 10.50 zł
Aminotransferaza asparaginianowa (AST) (I19) 10.50 zł
Aminotransferaza alaninowa (ALT) (I17) 10.50 zł
Gamma-glutamylotranspeptydaza (GGTP) (L31) 12.00 zł
Bilirubina całkowita (I89) 10.50 zł
Kreatynina w surowicy (M37) 10.50 zł
Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji (L69) 24.00 zł
Wolna trijodotyronina (FT3) (O55) 24.75 zł
Wolna tyroksyna (FT4) (O69) 24.75 zł
Progesteron (N55) 33.00 zł
Prolaktyna (PRL) (N59) 33.00 zł
Estradiol (E2) (K99) 30.00 zł
Testosteron (O41) 33.00 zł
Insulina (L97) 33.75 zł
Morfologia krwi (C55) 11.25 zł
Usługa pielęgniarska 8.00 zł

To będzie. Git?

A jak się odniesiesz do moich innych pytań?
- HCG bić przez cały cykl + do momentu rozpoczęcia odbloku? Co drugi czy trzeci dzień 250 iu?
- ile testosteronu dla mnie, skoro 500 mg/5 dni to za dużo? 250 mg/5 dni? 150 mg/3 dni?
- jak brać eksemestan jak wybije estrogen? Co 3 dzień, ale jaka dawka i przez jaki czas?
- coś mam dorzucić do teścia czy wystarczy sam?
- co mogę jeszcze zrobić, żeby zminimalizować skutki uboczne, a przede wszystkim, żebym je uniósł?

Maciejj

Post autor: Maciejj » pn wrz 13, 2021 7:38 pm

Jeszcze jedno pytanie. Wypiłem dziś dwa piwerka i się zastanawiam czy nie lepiej zrobić przez to badania w środę, a nie jutro. Jak myślisz?

Awatar użytkownika
Forin

Post autor: Forin » pn wrz 13, 2021 8:39 pm

Maciejj pisze:
pn wrz 13, 2021 11:35 am

Na początku chciałem 250 mg/5 dni, ale poczytałem i dużo ludzi pisało, żeby zacząć od 500 mg, bo między 250 a 500 jest mała różnica w ubokach, a przyrosty lepsze. Mam zejść do 250 mg/5 dni?
Na 350mg/tydzień na pewno będziesz czuł się dobrze, bez 'uboków'. Na 500 możliwe. Zaczął bym od od 350 i zwiększył.

Rating androgenno:anaboliczny testosteronu to 100:100
Primobolanu 44:88

Sama częstotliwość iniekcji to oddzielna sprawa, niezależnie od dawki, nie rzadziej niż co 5 dni.

Nie mam predyspozycji, ale nie warto mieć w zapasie, tak na wszelki wypadek? Łatwo to dostać i mało kosztuje.
proszę bardzo

Zdecydowałem, że nic nie będę dorzucał jednak.
Na właśnie przemyśl dorzucenie primobolanu oraz iniekcyjnego DBOLu, szczególnie jeśli to ma być ten jeden cykl. Arnold, złota Era, te klimaty.

Primo od 4 tygodnia minimum 300mg
DBOL iniekcyjny kiedy chcesz na max 4 tygodnie 10-20mg/dzień (przez większą biodostępność działa 2x mocniej niż ten w tabletkach..) albo w ogóle przedtreningowo

Na lajcie. Dieta, 3 x siłownia wtygodniu + cardio i raz w tygodniu squash. Mam też dobre suple. Alphaburn, Erase Fast, Thyrolean i Cheetah Burn. Daję sobie 2 miesiące na to.
rozumiem, możesz sprawdzić również działanie clenbuterolu. Ciekaw jestem Twojej recenzji

możesz dodać:
HCG nie bić przez cały cykl? Wszędzie tak piszą.

Dziękuję za odpowiedzi!
prosze bardzo może być przez cały, najważniejsze, aby nie zabrakło jw

Maciejj

Post autor: Maciejj » wt wrz 14, 2021 6:12 am

Dzięki!

Zdecydowałem, że badania zrobię jutro, żeby nie zniekształcić wyników przez te dwa piwerka.

Maciejj

Post autor: Maciejj » wt wrz 14, 2021 9:19 pm

Jutro na 7:30 badania, więc jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu pokażę wyniki.

P.S. Nie dodałem, że przez ostatni rok chorowałem na depresję i musiałem przetestować na sobie około 15 leków w tym czasie... Ostatnim i jedynym skutecznym dla mnie okazała się duloksetyna, w minimalnej dawce 30 mg, przez ostatnie kilka miesięcy. To może mieć wpływ na wyniki.

P.S.2. Co sądzisz o HMG zamiast lub w połączeniu z HCG na odblok?

Steroidologia

Post autor: Steroidologia » śr wrz 15, 2021 7:46 am

Maciejj pisze:
wt wrz 14, 2021 9:19 pm
Jutro na 7:30 badania, więc jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu pokażę wyniki.

P.S. Nie dodałem, że przez ostatni rok chorowałem na depresję i musiałem przetestować na sobie około 15 leków w tym czasie... Ostatnim i jedynym skutecznym dla mnie okazała się duloksetyna, w minimalnej dawce 30 mg, przez ostatnie kilka miesięcy. To może mieć wpływ na wyniki.

P.S.2. Co sądzisz o HMG zamiast lub w połączeniu z HCG na odblok?
Jestem Maciejj :)

co krwi super kręć i dawaj wyniki
Co do depresji - nie chciałem wspominać ale leki które wymieniłeś wiem do czego sa : ) tym bardziej musisz uważać na tego typu leki - i tym bym bardziej nie wchodziłbym na tyle leków na raz i tym bardziej na GH :(

A jak się odniesiesz do moich innych pytań?
- HCG bić przez cały cykl + do momentu rozpoczęcia odbloku? Co drugi czy trzeci dzień 250 iu?

ODP - ja bym podczas cyklu zastosował tylko HCG dawka 250 iu co drugi dzień a HMG po cyklu na odblok - pamietaj że odblok w twoim przypadku skłonności do depresji trzeba poprowadzic madrze ok , to ważne

- ile testosteronu dla mnie, skoro 500 mg/5 dni to za dużo? 250 mg/5 dni? 150 mg/3 dni?

ODP - na poczatek żeby nie było szoku bo to twój pierwszy cykl 1-5 tyg 250 mg co 5 dni od 5 tyg do 16 jak załozyłes 375mg - i ta dawka będzie wystarczająca -pamiętaj że to długi okres i zawsze możesz ja podnieść

- jak brać eksemestan jak wybije estrogen? Co 3 dzień, ale jaka dawka i przez jaki czas?

ODP - ja bym zastosował małe dawki boldenonu naprawde małe żeby nie obciążał a blokował estro będzie to duzo bardziej zdrowsze niż blokery

- coś mam dorzucić do teścia czy wystarczy sam?

ODP - boldka jak wyżej : ) dawkę ustalimy jak sie zdecydujesz

- co mogę jeszcze zrobić, żeby zminimalizować skutki uboczne, a przede wszystkim, żebym je uniósł?

ODP - badać regularnie hormony - ale jestes dobry człowiek widze wiec pomoge : )

Więc cykl Teśc plus boldek to 16 tyg 0- jak się spodoba zawsze można cos zmienic : ) to nie problem i na ten czas prosze zrezygnuj z GH ok , :) zobaczmy jak wyjdzie na podstawach
ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW !!!

:arrow: https://euro-sterydy.pl/

ODPOWIEDZ